Jump to content

mtz1025


Recommended Posts

  • Atsakymai 66
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

kiek kainoja devetaskokiu2002m-2004m mtz1025?kiek ha su juo galima apdirpti?kokie ju gedimai?

Tokių metų net nesu matęs pardavime :) o jei ir pasitaiko tai tik vienas kitas. O apdirbami plotai nelabai jau kuo turėtų skirtis nuo MTZ 82, nes jis tik šiek tiek galingesnis, bet padargų kokių nors didesnių nei prie paprasto MTZ nelabai ir prikabinsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
yra pas mumis 1025 pradirbes 1500 motoval, per si laika velenui antras remontas darytas,priekinis tiltas kokius 3kart perrinktas.Gal cia tik man toks nevykes papuole

Užjaučiu kolegą "GERĄ " aparatą įsigijai Turim ir mes tokį kurį daugiau remontojam nei važiuojam :( bet ką padarysi skūpus visada moka dukart :D Dalių (jei tai ne lemputė :lol: ) gauti pasirodo didžiausia problema . Neduok dieve priekinis tiltas balkinis o gale hidroblokas tuomet apskritai ŠAKĖS Kiekvienas traktorius pasirodo skirtingas dalių bele kiek ir niekur nieko nieks neturi . Bėkt nuo tokių kuo toliau reikia :icon-evil::icon-evil::icon-evil::icon-evil::icon-evil::icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra pas mumis 1025 pradirbes 1500 motoval, per si laika velenui antras remontas darytas,priekinis tiltas kokius 3kart perrinktas.Gal cia tik man toks nevykes papuole

Na man dar labiau nepasisekė su MTZ 1025,3 tai tikras galvos skausmas tikrai daugiau tokio nepirksiu, lauko darbuose pradirbau 1000 mot/val tai per tą laiką pakeičiau bendiksą starteriui, gale esantį hidraulo paskirstytoją, kuro siurblys lėvai atreguliuotas buvo, visas skardžiukes pervirinau, kertasi stabdžiai, o juokingiausia kai sulūžo kėdės atlošas... 2 mm medvarščiais susuktas buvo, nekalbu apie bele kiek pakeistų šlangų ir suėstų nervų , jei sakot, kad tam mėšlo krūvai yra detalių pirkti tai labai klystat kuro daviklio neturėjo hidraulo paskirstytojo net akyse nebuvo mate, blokavivimo velenėlis šiek tiek ilgesnis nei senų MTZ žodžiu su detalėm tai striuka, šlangelių antgalių net HANSA/FLEX neturėjo . Traktorius tai naujas, o daugiau taisau negu dirbu ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra pas mumis 1025 pradirbes 1500 motoval, per si laika velenui antras remontas darytas,priekinis tiltas kokius 3kart perrinktas.Gal cia tik man toks nevykes papuole

Na man dar labiau nepasisekė su MTZ 1025,3 tai tikras galvos skausmas tikrai daugiau tokio nepirksiu, lauko darbuose pradirbau 1000 mot/val tai per tą laiką pakeičiau bendiksą starteriui, gale esantį hidraulo paskirstytoją, kuro siurblys lėvai atreguliuotas buvo, visas skardžiukes pervirinau, kertasi stabdžiai, o juokingiausia kai sulūžo kėdės atlošas... 2 mm medvarščiais susuktas buvo, nekalbu apie bele kiek pakeistų šlangų ir suėstų nervų , jei sakot, kad tam mėšlo krūvai yra detalių pirkti tai labai klystat kuro daviklio neturėjo hidraulo paskirstytojo net akyse nebuvo mate, blokavivimo velenėlis šiek tiek ilgesnis nei senų MTZ žodžiu su detalėm tai striuka, šlangelių antgalių net HANSA/FLEX neturėjo . Traktorius tai naujas, o daugiau taisau negu dirbu ...

Man taip atrodo,kas turi technika tam genda,su uzsn. detales brangesnes kelis kartus :icon-exclaim:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl detalių kainos kas iš to naudos jei MTZ pigios turi litų o jų gauti neįmanoma ,niekur net neužsakinėja. Užsieniniam paimk tu seną Fendt ar JD firmoj užsakys ką nori ,kainą MTZ žinoma dauginti iš 10 .Bet tu tikrai gausi . Užsienietiška tikrai taip tankiai neges kaip 1025 BELARUS. Virgiuskun ,JŪS tikriausiai dar nesusidūrėt su tokia situacija kai turi litų o dalių nupirkti neįmanomą ir atrestauruoti taip pat problema .Stovi tavo MTZ 1025 ir žiūrėk kaip muziejuj į eksponatą . Mes kai pirkom ir galvojom dalys pigesnės gauti lengviau ant kiekvieno kampo yra .Džeirana; apskritai oficialus atsovas jokių detalių neturi ,Lytagra; tai reikės užsakyti jau pusę metų tai kalba , jokios naudos .Vargas su 1025

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lytagroj tai is vis betvarke ten :icon-rolleyes: viena syki norejo tevas nusipirkti svelerio ~ 6 metrus,tai reikejo supjaustyti po du metrus, kad i masina tilptu.Tai sako vienas pjuvis 6lt... ne nu..Tai gerai kad tevas toks pusiau su jumoru iseidamas garsiai ir pasiepianciai sako nu cia dabar pjuvis 6lt,sefas kur tai matyta,einu geriau i ragreta(salia parduotuve,konkurentai) ten man uz dyka atpjaus,o pas jumi betvarke.tai lytagros sefas kad pradejo ieskot kas cia dabar yra,tai ciuju tas darbininkas gavo velniu uz prarasta pirkeja :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl detalių kainos kas iš to naudos jei MTZ pigios turi litų o jų gauti neįmanoma ,niekur net neužsakinėja. Užsieniniam paimk tu seną Fendt ar JD firmoj užsakys ką nori ,kainą MTZ žinoma dauginti iš 10 .Bet tu tikrai gausi . Užsienietiška tikrai taip tankiai neges kaip 1025 BELARUS. Virgiuskun ,JŪS tikriausiai dar nesusidūrėt su tokia situacija kai turi litų o dalių nupirkti neįmanomą ir atrestauruoti taip pat problema .Stovi tavo MTZ 1025 ir žiūrėk kaip muziejuj į eksponatą . Mes kai pirkom ir galvojom dalys pigesnės gauti lengviau ant kiekvieno kampo yra .Džeirana; apskritai oficialus atsovas jokių detalių neturi ,Lytagra; tai reikės užsakyti jau pusę metų tai kalba , jokios naudos .Vargas su 1025

Labai taikliai išdėstei situacija apie detales aš blokavimo velenėlio iš lytagros 2 mėn laukiau ir meldžiau, kad parvežtų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Palaukit vyrai pabirs kam nors priekinis balkinis tiltas arba hidroblokas ,net katalogo nėra iš ko ką užsakyti :icon-evil: . Vat taip . Dagyvenom yra litų nėra prekių .Ar yra pas ką nors 1025 kataloge nujas tiltas ir hidroblokas :icon-question::icon-question::icon-question::icon-question::icon-question:

Kas tam tilte gali pabirt? Man regis balkinis yra paprastesnis nei paprastas, bent jau tokias nuomones esu girdėjęs. O su paprastais tai irgi bėdos, palakstyk greičiau per duobes ir keisk sąlnykus, spyruokles, plius padangas ėda greičiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...