Jump to content

new holland 8770 reikalinga nemazai pagalbos


Zipas

Recommended Posts

  • Atsakymai 79
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

tiek 70 serija tiek G serija rinkta kanadoj ir yra vienas ir taspats traktorius

tik viena melynas ir vadinas FORD NH kitas FIAT AGRI

Na gal as ir nesu toks zinovas kaip tu, bet remontavau savo 8770 ir buvo ieskoma daliu visoje europoje, taip kad zinau jog, dantraciai ir daug kas viduje skiriasi. Kas liecia isore taip jie praktiski vienodi.

G serija yra gaminama Fiat agri ir yra skirta europos rinkai, jie yra prasciau nusiseke negu pagaminti 8670-8970 serija Kanadoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tiek 70 serija tiek G serija rinkta kanadoj ir yra vienas ir taspats traktorius

tik viena melynas ir vadinas FORD NH kitas FIAT AGRI

Na gal as ir nesu toks zinovas kaip tu, bet remontavau savo 8770 ir buvo ieskoma daliu visoje europoje, taip kad zinau jog, dantraciai ir daug kas viduje skiriasi. Kas liecia isore taip jie praktiski vienodi.

G serija yra gaminama Fiat agri ir yra skirta europos rinkai, jie yra prasciau nusiseke negu pagaminti 8670-8970 serija Kanadoje.

JAV rinkoje buvo 16 pavarų (max greitis 30), į Europą vežė greitesnius 18 pavarų. Čia sena kaip gyvenimas Funk pavarų dėžė, amerikonams pardavinėtas 16 pavarų variantas tarp 9-10 ir ypač atvirkščiai jungėsi švelniau. Šitie traktoriai su Genesis varikliu gaminami po šiai dienai ir tu pirmas pasakei, kad jie prasti, gal tiesiog papuolė visiškai sujotas.

kas cia kokia tvarka padare???? :icon-rolleyes:

Aš. Kam naują reikėjo pradėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tiek 70 serija tiek G serija rinkta kanadoj ir yra vienas ir taspats traktorius

tik viena melynas ir vadinas FORD NH kitas FIAT AGRI

Na gal as ir nesu toks zinovas kaip tu, bet remontavau savo 8770 ir buvo ieskoma daliu visoje europoje, taip kad zinau jog, dantraciai ir daug kas viduje skiriasi. Kas liecia isore taip jie praktiski vienodi.

G serija yra gaminama Fiat agri ir yra skirta europos rinkai, jie yra prasciau nusiseke negu pagaminti 8670-8970 serija Kanadoje.

JAV rinkoje buvo 16 pavarų (max greitis 30), į Europą vežė greitesnius 18 pavarų. Čia sena kaip gyvenimas Funk pavarų dėžė, amerikonams pardavinėtas 16 pavarų variantas tarp 9-10 ir ypač atvirkščiai jungėsi švelniau. Šitie traktoriai su Genesis varikliu gaminami po šiai dienai ir tu pirmas pasakei, kad jie prasti, gal tiesiog papuolė visiškai sujotas.

kas cia kokia tvarka padare???? :icon-rolleyes:

Aš. Kam naują reikėjo pradėt.

as turiu omenyje kad G serija (raudoni) yra nenusisekusi.

Kazka maisai biski paisikaityk : http://www.konedata.net/Traktorit/nh_g.htm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu omenyje kad G serija (raudoni) yra nenusisekusi.

Kazka maisai biski paisikaityk : http://www.konedata.net/Traktorit/nh_g.htm

Skirtumas yra tarp JAV ir Europietiškų versijų. Konedata irgi ne viską žino

Tai taip as ir sakau, kad skirtumas yra, vien kas liecia patvaruma yra skirtumas ir tai kas slypi giliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek uz dezes remonta sumokejai? kas tvarke?

radviliski. apie 30000 isejo

Vos ne belaipte sutvarkiti galima uz tokia kaina , manau antaniskiai tvarke.

kas liecia remonto darbu kaina, tai jie tikrai nedaug paime, bet kad va detales kosmosa kainuoja, pats ieskojau daliu ir litagra i darba paleides buvau, bet litagra tai tie ten isvis kosmonautai, uz dantrati viena 24.000 tuks uzinorejo o man ju dvieju reikejo jau nekalbant kiek dar visko.

tai kas nors man galit atsakyti i anksciau pateiktus klausimus? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš kažkaip pagalvojau kad iš čia laibai jau kaimyno panašios bėdos tik nežinau ar pardavė ar ne jau antrus metus su juo dusinas.Buvo išardes nuvežes kažkur dantračius patobulino tai dabar arba laukia arba jau pardaves.Tik žinau kad jam irgi už dantračius šiam traktoriui irgi apie trisdešimt tukstančiu primušė be remonto.Matyt senatvėj tom pačiom lygom sergama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš kažkaip pagalvojau kad iš čia laibai jau kaimyno panašios bėdos tik nežinau ar pardavė ar ne jau antrus metus su juo dusinas.Buvo išardes nuvežes kažkur dantračius patobulino tai dabar arba laukia arba jau pardaves.Tik žinau kad jam irgi už dantračius šiam traktoriui irgi apie trisdešimt tukstančiu primušė be remonto.Matyt senatvėj tom pačiom lygom sergama.

tai vat jiem ir yra tokia beda, jai ji uzleidi, nepriziuri i varai kol sustoja, nepaisidamas pasaliniu garsu, tai taip ir buna,o uzsenyje nelabai kas ir ziuri, varo drozia, o kaip jau sustoja parduoda. Tai gerai kad pas mane tik du dantraciai didieji buvo subireje, o kiek zinau pas tavo kaimyna visa deze buvo sumalta, visi dantraciai nueje, jam tai jau ziauru su remontu, jai neklystu jis taip visa isardyta ir pardave.

Bet susitvarkei ir turetum pamirsti bedas jai protingai explotuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek uz dezes remonta sumokejai? kas tvarke?

radviliski. apie 30000 isejo

kad tas funkas remontinis apie 45000 lt tekainuoja su idejimu. kad nesikalibruoja tai cia jau remontuotoju beda. Del gamybos kuris geresnis ar greitesnis amerikonas ir europietis tas pats, o vietoj 16 pav. galima padaryt 18, nes europieciui ribojant max. greiti irgi telieka 16 pav.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek uz dezes remonta sumokejai? kas tvarke?

radviliski. apie 30000 isejo

kad tas funkas remontinis apie 45000 lt tekainuoja su idejimu. kad nesikalibruoja tai cia jau remontuotoju beda. Del gamybos kuris geresnis ar greitesnis amerikonas ir europietis tas pats, o vietoj 16 pav. galima padaryt 18, nes europieciui ribojant max. greiti irgi telieka 16 pav.

kas tas funkas? viskas kalibruojasi tik reikia moketi

P.s gal tu cia po ne pirmos stopkes rasei, nes nelabai ka imanoma suprasti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pats ieskojau daliu ir litagra i darba paleides buvau, bet litagra tai tie ten isvis kosmonautai, uz dantrati viena 24.000 tuks uzinorejo o man ju dvieju reikejo jau nekalbant kiek dar visko

už viena dantratį 24.000lt? :icon-eek: papasakok plačiau

taip naujo tokia, kaina, bet ir tai nelabai yra kur gauti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas tas funkas? viskas kalibruojasi tik reikia moketi

P.s gal tu cia po ne pirmos stopkes rasei, nes nelabai ka imanoma suprasti :icon-mrgreen:

Panašu, jog tu nežinai ką esi nusipirkęs. O jei nesupranti ką žmogus tau rašo, tai gal ne jis girtas, o tau vienoj vietoj pilkosios masės trūkumas pasireiškia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas tas funkas? viskas kalibruojasi tik reikia moketi

P.s gal tu cia po ne pirmos stopkes rasei, nes nelabai ka imanoma suprasti :icon-mrgreen:

Panašu, jog tu nežinai ką esi nusipirkęs. O jei nesupranti ką žmogus tau rašo, tai gal ne jis girtas, o tau vienoj vietoj pilkosios masės trūkumas pasireiškia.

matai ne visi moka sneketi taip, kad visi suprastu!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...