Jump to content

mtz kuro siurblio reguliavimas


Recommended Posts

  • po 5 savaičių...

Sveiki, siandien norejau pavelint mtz80 siurbly, nes bisky per daug uzankstintas, su skambesiu dirba variklis. Tai nusukau dangtely gale siurblio, atsukau du varztus laikancius ta skardele ir ja perdejau per viena skyle atgal, tai ar as gerai cia padariau ar reikia nuemus ta skardele, nuimt tas flansas su skylem ir perdet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, siandien norejau pavelint mtz80 siurbly, nes bisky per daug uzankstintas, su skambesiu dirba variklis. Tai nusukau dangtely gale siurblio, atsukau du varztus laikancius ta skardele ir ja perdejau per viena skyle atgal, tai ar as gerai cia padariau ar reikia nuemus ta skardele, nuimt tas flansas su skylem ir perdet?

aš bučiau tavo gaspadorius tai prie traktoriaus neprileisčiau per patrankos ........ nemoki nelysk,arba pirma išsiaiškink,o po to daryk :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui, variklis tai kaista dirbant, galvoju ar radiatorius uzkalkejas ar degimas per ankstus

Variklis kaista labiau , kai degimas per velus :) .

 

Is situ popieriu vistiek nelabai aisku, reiktu pamatyt kas reguliuoja, tada aiskiausia

Butent is "popieriu" ir turi palikt aisku , kaip reguliuot degima . Kaip ta daro kiti , nete pilna , negi nerandi ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

sveiki. iskilo klausimas idomumo delei, vakar nuveziau forsunkes ant stendo, dvi dirbo gerai, dvi blogai, tas dvi kurios blogai sutvarke prie mano akiu, slegi pastatem 180. gryztu idedu, uzkuriu ir pradejo po 5 min darbo idomiai dirbt, kas cia gali but? pries tai melynai dumino del forsunkiu, dabar dumo ner. variklis traukia net labai gerai. idomu cia forsunkes kalena? ar kur nors kitur sliekai gyvena? pries visa purkstuku tvarkyma variklis dirbo tolygiai.  

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. iskilo klausimas idomumo delei, vakar nuveziau forsunkes ant stendo, dvi dirbo gerai, dvi blogai, tas dvi kurios blogai sutvarke prie mano akiu, slegi pastatem 180. gryztu idedu, uzkuriu ir pradejo po 5 min darbo idomiai dirbt, kas cia gali but? pries tai melynai dumino del forsunkiu, dabar dumo ner. variklis traukia net labai gerai. idomu cia forsunkes kalena? ar kur nors kitur sliekai gyvena? pries visa purkstuku tvarkyma variklis dirbo tolygiai.

Nuvežk kuro siurblį sykiu su purkštukais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. iskilo klausimas idomumo delei, vakar nuveziau forsunkes ant stendo, dvi dirbo gerai, dvi blogai, tas dvi kurios blogai sutvarke prie mano akiu, slegi pastatem 180. gryztu idedu, uzkuriu ir pradejo po 5 min darbo idomiai dirbt, kas cia gali but? pries tai melynai dumino del forsunkiu, dabar dumo ner. variklis traukia net labai gerai. idomu cia forsunkes kalena? ar kur nors kitur sliekai gyvena? pries visa purkstuku tvarkyma variklis dirbo tolygiai.  

 

siurbli reikejo irgi pasiziuret ant stendo mazu koks plundzeris prie mirties slenkscio,  degima ciut pavelinti reiktu - tavo atveju ta bandyciau padaryt pirmoj eilej

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

degima ir staciau, ir velinau, ir ankstinau, sita padaryt kaip du pirstus apmyzt. niekas nepasikeite. siurblys naujai remontuotas pries puse metu.  bet beda jau turbut kaip aiski, kai iki galo isspresim, parasysiu kas buvo.

Dar , gerai pasitikrink aukšto slegio vamzdelius , žiūrėt vidinį skersplotį . Geriausiai kai būna vienos partijos visi , pas Taves vienas lygtais skirias nuo likusiujų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Kažkur forume lygtais buvau matęs bet nerandu.

Gal kas turite D65N siublio kuro normą?

 

Gali būti šitai?

http://www.dizelinfo.ru/dizelnii-dvigatel-d-65.html

Gali but įvairios , variacijos . Jei ikinkytas į plūgus bus , galima daryt su didesniu nominalo padavimu , jei ekskavatorius su mažesniu . Arba kokiom apsukom labiau patinka dirbt , jei aukštomis mėgsti tada vėlgi nominalą manau reiktų didesnį daryt ir korektorių ant aukštesnių (750 ), bet su didesne cikline norma ir prie aukštesnių aps. bus mažiau ekonomiškas variklis . Man asmeniškai  :icon-mrgreen: jumzas , labiau patinka ramesnis  .   post-9150-0-90963400-1456992848_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...