Jump to content

patarkit ka pirkti..


Recommended Posts

dabar bijau pameluoti.MF 6490 toks berods.Tai ten jau kompas su lietuvybe,o sedynes patogumas,dynasift deze.Cd grotuvas ,saldytuvas. 170ag.Na vnz man kaip tik senus belarusus ir senesnius kaip 10metu traktorius temaciusiam tai suzavetas palikau.Viskas priklauso nuo komplektacijos.Ir traktoriaus.Mf man rodos pigesni yra nei claas.PIrma reikia inesti pradini ynasa.jo dydis pirklauso nuo kaip tu ji komplektuosi.gal noresi kitokios pavaru dezes,hidraulinio ar frontalinio keltuvo priekyje ir t.t.Jie pridave sena traktoriu i keskus,jis atstojo kaip pradinis ynasas (40000lt) berods.ir dabar po metu i menesy mokes ~5000lt,taip 7metus nuo pirkimo datos.Silpnesni traktoriai.maciau kazkoks Claas Celtis berods 90ag.Tai uz jii menesi prase po ~1200lt.seniau tas mano draugas turejo sena MF,tai gesdavo,nervuots daznai.O dabar issisiepes gryzta is darbu,muzikeles klauso.Taip dirbant nesunku ir ta ynasa uzdirbti.Va radau viena nr.(kesko agro zurnale) jei norite suzinoti daugiau,nes as zinau taip pavirsutiniskai 8 611 27075

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 195
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Na supranti ant tokios galios traktoriaus jau reik didesiu padargu.O 100ag traktoriui tinka ir BELARUSO padargai.

as manau kad daugaiusia laiko sugaistama ariant, so taupant laika ir resursus verta pagalvoti apie galingesni traktoriu ir pluga, o visa kita laikui begant supirksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar bijau pameluoti.MF 6490 toks berods.Tai ten jau kompas su lietuvybe,o sedynes patogumas,dynasift deze.Cd grotuvas ,saldytuvas. 170ag.Na vnz man kaip tik senus belarusus ir senesnius kaip 10metu traktorius temaciusiam tai suzavetas palikau.Viskas priklauso nuo komplektacijos.Ir traktoriaus.Mf man rodos pigesni yra nei claas.PIrma reikia inesti pradini ynasa.jo dydis pirklauso nuo kaip tu ji komplektuosi.gal noresi kitokios pavaru dezes,hidraulinio ar frontalinio keltuvo priekyje ir t.t.Jie pridave sena traktoriu i keskus,jis atstojo kaip pradinis ynasas (40000lt) berods.ir dabar po metu i menesy mokes ~5000lt,taip 7metus nuo pirkimo datos.Silpnesni traktoriai.maciau kazkoks Claas Celtis berods 90ag.Tai uz jii menesi prase po ~1200lt.seniau tas mano draugas turejo sena MF,tai gesdavo,nervuots daznai.O dabar issisiepes gryzta is darbu,muzikeles klauso.Taip dirbant nesunku ir ta ynasa uzdirbti.Va radau viena nr.(kesko agro zurnale) jei norite suzinoti daugiau,nes as zinau taip pavirsutiniskai 8 611 27075

tai cia simply lizingas ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar bijau pameluoti.MF 6490 toks berods.Tai ten jau kompas su lietuvybe,o sedynes patogumas,dynasift deze.Cd grotuvas ,saldytuvas. 170ag.Na vnz man kaip tik senus belarusus ir senesnius kaip 10metu traktorius temaciusiam tai suzavetas palikau.Viskas priklauso nuo komplektacijos.Ir traktoriaus.Mf man rodos pigesni yra nei claas.PIrma reikia inesti pradini ynasa.jo dydis pirklauso nuo kaip tu ji komplektuosi.gal noresi kitokios pavaru dezes,hidraulinio ar frontalinio keltuvo priekyje ir t.t.Jie pridave sena traktoriu i keskus,jis atstojo kaip pradinis ynasas (40000lt) berods.ir dabar po metu i menesy mokes ~5000lt,taip 7metus nuo pirkimo datos.Silpnesni traktoriai.maciau kazkoks Claas Celtis berods 90ag.Tai uz jii menesi prase po ~1200lt.seniau tas mano draugas turejo sena MF,tai gesdavo,nervuots daznai.O dabar issisiepes gryzta is darbu,muzikeles klauso.Taip dirbant nesunku ir ta ynasa uzdirbti.Va radau viena nr.(kesko agro zurnale) jei norite suzinoti daugiau,nes as zinau taip pavirsutiniskai 8 611 27075

tai cia simply lizingas ir tiek

K-finance(finansavimo paslaugos)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai geriau uz puse milijono su belarusu arsiu... Nea as esu bevejk kaip ir apsisprendes... 1221 ar 1025 belarusa pirkt... o kaip matau nusipirkes uz tokia kaina jd ar dar koki case nusipirksiu kartu ir daug bedu... :icon-confused: aisq visko su viskuo pasitaiko... bet... as belarusa visada pats galesiu susitvarkyt... Tai gal tik pora dienu uztruks o va john deere traktoriu tvarkyt tai ir y agroservisa reiks vezt ... O man svarbiausia laiku paseti... kai dbr tokie orai uzdziovina ir t.t. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai geriau uz puse milijono su belarusu arsiu... Nea as esu bevejk kaip ir apsisprendes... 1221 ar 1025 belarusa pirkt... o kaip matau nusipirkes uz tokia kaina jd ar dar koki case nusipirksiu kartu ir daug bedu... :icon-confused: aisq visko su viskuo pasitaiko... bet... as belarusa visada pats galesiu susitvarkyt... Tai gal tik pora dienu uztruks o va john deere traktoriu tvarkyt tai ir y agroservisa reiks vezt ... O man svarbiausia laiku paseti... kai dbr tokie orai uzdziovina ir t.t. :(

na manyciau belorusa pirkdamas tikrai daugiau bedu nusipirksi nei JD ar Case. cia net nera ka lygint, rusai stipriai atsilieka kokybe nuo vakaru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tavo pasirinkimas.Tiek kad visada turi buti ribos.Gal tas john deere kur tilta isrove buvo neteisingai eksplotuojamas,kabinami per sunkus padargai ir pns.O dar vienas dalykas yra tas kokioje salyje juos surinkineja.Pvz jeigu traktorius eina i rytu europa tai tos kokybes nlb ir ziuri.Surenka korejieciai kokie ir va prasom jums "amerikoniskas" gaminys.Manau del to vieni jie genda o kiti ne.Nors ir tokie patys traktoriai.Berasydamas apie korejiecius prisiminiau posaki: Kai koriejieciai pradejo gaminti automobilius KIA Svedijoje iskarto atsirado gamintojas NOKIA.Cia kai kas supranta,kai kas ilgai galva lauzo kol daein ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia bijoti tu vakarietisku traktoriu remonto juo labiau mechanines dalies, su elektra gal kiek sudetingiau. tai juk juos taip pat remontuoja zmones, o ne robotai, kaip issiardysi taip ir surinksi, va tik detaliu kainu atzvilgiu yra skirtumas nemazas tarp vakarietisko ir baltarusisko. kadangi mes nuo seno priprate prie mtz tai viskas zinoma ir paprasta lyginant su vakarietisku, bet ir cia stebuklu nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gi traktoriai tas pats kaip ir masinos :) Viskas tas pats grinai, tik kad kitoks panaudojimas, bet pries penkiolika metu vazinejom ziguliais, maskviciais ( mtz, t-40), po to pradejo vazinet audines, wv (jd, valtra) ir t.t Dar pvz isivaizduokit turit kad ir nauja ziguli ( belarusa) ar Mersa( fenda) tai va cia lygiai tas pats.Tai va cia mano toks samprotavimas :) o del remonto tai irgi reikia jau but kietu mechaniku kad atsidarius kapota viska suprastum o tuo labiau pataisytum, aisku visai kas kita kaip atsidarai 90metu traktoriaus kapota kur praktiskai nera elektronikos, paprasta.Velgi tas pats masinos :) atsidarai pezo kapota ziuri ziuri nieko nesupranti, visur pilna laidu, viskas sugrusta, o atsidarai passata viskas kaip ant delno aisku. tai va ka norejau pasakyt traktoriai = masinos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tavo pasirinkimas.Tiek kad visada turi buti ribos.Gal tas john deere kur tilta isrove buvo neteisingai eksplotuojamas,kabinami per sunkus padargai ir pns.O dar vienas dalykas yra tas kokioje salyje juos surinkineja.Pvz jeigu traktorius eina i rytu europa tai tos kokybes nlb ir ziuri.Surenka korejieciai kokie ir va prasom jums "amerikoniskas" gaminys.Manau del to vieni jie genda o kiti ne.Nors ir tokie patys traktoriai.Berasydamas apie korejiecius prisiminiau posaki: Kai koriejieciai pradejo gaminti automobilius KIA Svedijoje iskarto atsirado gamintojas NOKIA.Cia kai kas supranta,kai kas ilgai galva lauzo kol daein ;)

nu apie korejiecius nelabai teisingas posakis, gi NOKIa lyg gaminami Suomijoje, jei gerai pamenu;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkas sake,kad paimtu ir pasitaisytu 1025 ar 1221 traktoriuka pats...taip pasitaisytum,bet naivu tiketis,kad dalys bus pigios :D jau savo jos kainuoja, gi nuo 82 skiriasi jau daug kuo, geriau parasinekit siu modeliu traktoriu daliu kainas, ir tada spreskit apsimoka ar ne...nes manau,kad jau tas pats velnias pirkti nauja belarusa,ar deveta uzsienieti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

K-finance(finansavimo paslaugos)

Įkišiu savo trigrašį.:) K-finance (kesko dukterine kompanija) siūlo 2 tipų lizingą: išperkamąją nuomą (liaudyje vadinama lizingu) ir nuomą (kitaip dar vadinama veiklos nuoma). Išperkamosios nuomos terminas-7 metai, nuomos terminas-5 metai (čia info iš K-F interneto puslapio). Pagrindinius principus turbūt žinote, tačiau dar kartą pakartosiu:

-išperkamoji nuoma-tai lyg paprasta banko paskola. "Pasiskolini" iš lizingo ir per sutartą laikotarpį dalimis turi išmokėti skolą. Visos papildomos išlaidos (tech. aptarnavimas, detalės ir pan.) tampa tavo problemomis. Sumokėjus visas įmokas, technika tampa tavo nuosavybe.

-veiklos nuoma. Tai nuoma, į kurios mokestį ieina tiek paties traktoriaus nuoma, tiek ir papildomos paslaugos (tech. aptarnavimas, detalių keitimas, galbūt (nes nežinau kontrakto sąlygų) pakaitinio traktoriaus suteikimas, jei nuomojamas sugestų ir pan.

Kas geriau..? Filosofinis klausimas.:) Priklausomai, koks požiūris į techniką ir kaip ją naudoji.

Lengvųjų automobilių rinkoje nuoma naudojasi daugiausia firmos. Kodėl? Todėl, kad jos apsisaugo nuo papildomų rūpesčių. Moka nuomos mokestį, o nuomotojas keičia tepalus, varo į servisą, keičia padangas ir pan. Dar vienas svarbus momentas (firmoms), kad taip nuomojant mašinas, jos neįtraukiamos į balansą, joms neskaičiuojamas nusidėvėjimas, žodžiu, firmos balansas (kas joms yra svarbu) yra gražesnis.

Privatūs gi asmenys naudojasi išperkamąja nuoma. kodėl? todėl, kad jiems taip pigiau. Jie patys važinėja su tomis mašinomis, jas normaliai prižiūri, jų "nepjausto", todėl jos paprastai tarnauja ilgai ir be papildomų didelių išlaidų.

Kaip skaičiuoja nuomotojas, prieš išnuomodamas mašiną. Pabandysiu trumpai paimprovizuoti. Tarkim, planuojama išnuomoti 100.000 Lt vertės mašiną 3 metų laikotarpiui. Paprastai nustatoma likutinė vertė (paprastai ji būna žemesnė nei rinkos kaina) tarkim 35% (35.000 Lt), maksimali rida (tarkim, 3 metams 100.000 km), paskaičiuojama, kiek ir kokių tech. aptarnavimų turės būti atlikta ir kiek jie kainuos, užsidedama pelno marža, taip pat įskaičiuojamos ir visos palūkanos, kurias nuomotojas turės sumokėti bankui ar lizingo kompanijai. Visa ši suma padalinama iš nuomos laikotarpio (šiuo atveju-36 mėn.) ir gaunamas mėnesinis mokestis.

Jei tu pravažiuosi tik 50.000 km per tą laikotarpį, tai tavo "problemos". Nuomos mokestis dėl to nesumažės. (jei turėtume išperkamosios nuomos atvejį-reikėtų atlikti tik tuos aptarnavimus, kurie privalomi prie tokios ridos) Jei nuvažiuosi daugiau nei 100.000 km, už kiekvieną viršytą km imamas papildomas "baudos" mokestis, kuris gali siekti ir 1Lt/km (t.y. toks pat kiek kainuotų važinėti taksi).:) Po 3 metų nuomininkas paprastai grąžina mašiną nuomotojui ir ima naują. Nes jam taip patogiau.

Ar vertą nuomotis traktorių..? Jei traktorininkas yra gimęs Šumacheriu ir nujaučiate, kad traktorius ilgiau 5 metų neišlaikys, tada tikrai verta.:) Bet jei jūs galvojate, kad su tuo traktoriu 10 metų bus galima dirbti-siūlyčiau išperkamąją nuomą (lizingą).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bendrai - patarimas, nuvaryk į žemės ūkio skyrių rajone, pas technikos inžinierių ir paklausk, jis tau turėtų pasakyti pliusus ir minusus to beloruso(nebent pats neišmano nieko, bet ...), aš žinau vieną pliusą - kaina ir viskas. . Nauji JD yra gaminti rytų rinkai - pagrindiniai mazgai yra piginti, o jeigu originalus, tai kaina didesnė už fendo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...