Jump to content

patarkit ka pirkti..


Recommended Posts

  • Atsakymai 195
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Bendrai - patarimas, nuvaryk į žemės ūkio skyrių rajone, pas technikos inžinierių ir paklausk, jis tau turėtų pasakyti pliusus ir minusus to beloruso(nebent pats neišmano nieko, bet ...), aš žinau vieną pliusą - kaina ir viskas. . Nauji JD yra gaminti rytų rinkai - pagrindiniai mazgai yra piginti, o jeigu originalus, tai kaina didesnė už fendo.

Del JD ir FENDT tai tu cia juokauji tikiuosi...:icon-mrgreen::icon-mrgreen: Jei taip tai viskas gerai.. :D:D

Patikėk, vakarietiška technika pradėjau intensyviai domėtis 2004 metais. Apsilankiau vos ne visose firmose, pabaigoje netgi vadybininkai jau "netrynė lazankių". I kas link JD, tai man papasakojo jų vadybininkas- atsieit, kadangi buvo daug norinčių pirkti tą JD, o jis yra brangus, tai firma nutarė patenkinti tą norą- pigesnė greičių dėžė, pigesnis variklis ir t.t. ( SE serija, ir netikėk, jeigu kas sakys, kad skiriasi tiktai kabinos). Tai tiek trumpai. Su pagarba :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilaiu :] . Hm idomu cia daug nuomoniu... Varstelis as nelabaj ziuriu i tuos zetor , nepatrauklus pasiulymas..

http://www.zetor.com/img/products/tract ... rra-tp.jpg

Cia zetor tech charakteristikos, pakomentukite. Cia panasaus galingumo kaip ir mtz traktoriai.

Orginalus tekstas http://www.zetor.com/cs/produkty/traktory/forterra/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano du kaimynai turi devetus fendt tai nei vienas nesiskundzia, dirba puikiai. as tavo vietoje rinkciausi fenda, nes tai vienas is geriausiu traktoriu. girdejau pletku kad su fendais iki 16000 moto valandu gali dirbt be problemu.

Dėkui. Gal žinai kokie tie fendai, ir kokių metų.

va Auridanoj maciau yra pora fendu 612,614, 89 metu po 45 tukst lt.

http://www.auridana.lt/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš ten ir mačiau, tik biski tokie padrožti atrodo ir amžius didokas. Norėtusi apie 10 metų, tik kad tokių nerandu.Reiks gal kada nulėkti pažiūrėt į juos,pakalbėt su pardavėjais. Kažin kaip su dalim.

tai apie 10 metu kainuos maziausiai apie 100 tukst. dar priklauso nuo galios. o litsoftuose neziurejai jie ten tokiu naujesniu turi tik fendt kelis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

612 . 611. 615 fendai... kaina apie 50-60k . o ka manot apie jd apie 90k ?

Kad visi čia su JD tiek gasdina kad genda,dalys brangios.Girdėjau kad yra kažkokių "neužmušamų", kaip senieji belarusai. :D

na Fendu dalys dar brangesnes uz JD :) o del gedimu tai cia loterija kas zino kaip jis buvo eksploatuotas

tai kad ne tik padeveti genda, genda ir nauji velnioniska loterija gaunasi. man jau smegenai pradeda brinkti, nuo galvosukio kuris is traktoriu dabar patikimiausias :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jonavoj elevatoriui uzpernai teko su vienu sneket. jis pas ukininka dirbo, su Fend, tai sake kad pas ta ukininka du naudoti Fendai, vienas silpnesnis su krautuvu, tai sake kad kaip tokiu problemu nebuvo...

naudota technika tai kaip loterija. arba laimi, arba pralosi :lol: ....

bet kada sena genda, nera taip pikta, nes pirkdamas zinai kad gali but fintu... bet kada nauja genda ir dar per darbymeti :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As suprantu kad loterija ... bo pats rudeni praejusi nusipirkau kombaina su gatavu varikliu... :( Nu bet vat garantija buvo... Beja as taj kazkude uz jd ... jie atrodo tokie patikimesni.... komfortiskesni ir t.t. parasyk kanors apie jd :icon-confused:

apie JD nieko pasakyt negaliu, nebent apie kombaina, nes draugelis turi. nuluzo pavaru perjungimo sakute-nauja 950LT, nuejo vandens pompa, rem komplektas-450LT..... ir taip toliau.... :icon-eek::icon-eek::icon-eek:

beja, uosvis 80 dominatoriu is Forvidos buvo pirkes, tai du metus su 5 cilindrais kule, kol voztuvas sulinkes nuluzo...... kada sutvarke, tai traukimas patikek kaip pasikeite...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš ten ir mačiau, tik biski tokie padrožti atrodo ir amžius didokas. Norėtusi apie 10 metų, tik kad tokių nerandu.Reiks gal kada nulėkti pažiūrėt į juos,pakalbėt su pardavėjais. Kažin kaip su dalim.

tai apie 10 metu kainuos maziausiai apie 100 tukst. dar priklauso nuo galios. o litsoftuose neziurejai jie ten tokiu naujesniu turi tik fendt kelis

kad ten fendt tik 2.Ir vienas per silpnas, kitas per brangus.Ir šiaip ką jūs manote, kad labai daug parduoda apynaujų JD.Kaž kodėl jais atsikrato užsieniečiai.Ir šiaip esu girdėjes kad senieji žymiai patvaresni.praeitais metais važiavau su pusbroliu į Pransūziją.Jis norėjo pirkti traktorių.Tai mačiau tokių gamyklėlių kur matosi kad surenka įvairius traktorius.Tai išeina kad dabar kepa viską ir visur.Todėl ir aš linkstu į 10 metų senumo traktorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

giminaitis turi 1991 metu JD 4955( tiksliai neatsimenu zinau kad 4 prasideda) 145ag aria su 6 korp plugu jau pora metu po 300ha jokio gedimo nebuvo, ir siaip sako kad tie senesni JD patvaresni nei kad nauji

idomu kaip jis aria su 145ag prisikabines 6 korpusus, nes gi korpusui reikia 30 ag. gaila kad koks olsenas nepardavineja senos laidos nauju traktoriu. o gal yra kur nors tokia kontorele?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...