Jump to content

sandelio technika !!!


Doncas

Recommended Posts

del lenkiskos neapsirk. Kai as rinkausi savo vos neuzsiroviau ant daniskos. Kai gerai pasiaiskinau pasirode ji ta pati lenkiska Augustovo lenku gamybos tik uzklijuota kita etikete ir kaina vos ne dviguba . Tai nupirkau lenkiska ir esu pilnai patenkintas. Svarbiausei kad butu stori kabelei nes nepasieksi nasumo 15t/val. Lenkos yra plonesnes skardos bet as pagrindinius vamzdinus pasidariau is plastmasiniu kanalizacijos vamzdziu tai manu bus pigiau ir ilgiau laikis . O seip ji yra du kartus pigesne nei kitos ir mastik kaip nori ar dvi lenkiskos ar viena kitos firmos . Ojai nori nasesnes pirk putekle sukama traktoriaus darbinio velene . Ten nasumas iki25 t/val

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del lenkiskos neapsirk. Kai as rinkausi savo vos neuzsiroviau ant daniskos. Kai gerai pasiaiskinau pasirode ji ta pati lenkiska Augustovo lenku gamybos tik uzklijuota kita etikete ir kaina vos ne dviguba . Tai nupirkau lenkiska ir esu pilnai patenkintas. Svarbiausei kad butu stori kabelei nes nepasieksi nasumo 15t/val. Lenkos yra plonesnes skardos bet as pagrindinius vamzdinus pasidariau is plastmasiniu kanalizacijos vamzdziu tai manu bus pigiau ir ilgiau laikis . O seip ji yra du kartus pigesne nei kitos ir mastik kaip nori ar dvi lenkiskos ar viena kitos firmos . Ojai nori nasesnes pirk putekle sukama traktoriaus darbinio velene . Ten nasumas iki25 t/val

o tu pirkai su isiurbimu ??. 15t per valanda man per akis. tai is kiokios kontoros savaja pirkai gal turi koki kontakta ????? kadangi atsumai nebus manau dideli perputimui tad tavo variantas su vamzdziais visai idomus. tai kiek mokejai uz savaja ????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del lenkiskos neapsirk. Kai as rinkausi savo vos neuzsiroviau ant daniskos. Kai gerai pasiaiskinau pasirode ji ta pati lenkiska Augustovo lenku gamybos tik uzklijuota kita etikete ir kaina vos ne dviguba . Tai nupirkau lenkiska ir esu pilnai patenkintas. Svarbiausei kad butu stori kabelei nes nepasieksi nasumo 15t/val. Lenkos yra plonesnes skardos bet as pagrindinius vamzdinus pasidariau is plastmasiniu kanalizacijos vamzdziu tai manu bus pigiau ir ilgiau laikis . O seip ji yra du kartus pigesne nei kitos ir mastik kaip nori ar dvi lenkiskos ar viena kitos firmos . Ojai nori nasesnes pirk putekle sukama traktoriaus darbinio velene . Ten nasumas iki25 t/val

o tu pirkai su isiurbimu ??. 15t per valanda man per akis. tai is kiokios kontoros savaja pirkai gal turi koki kontakta ????? kadangi atsumai nebus manau dideli perputimui tad tavo variantas su vamzdziais visai idomus. tai kiek mokejai uz savaja ????

pirkau is specagros panevezis uz 14 su papildomais vamzdzeis .o plasmasinius sujungiau su metalineis is galu prikniedidamas orginalaus vamzdzio gabalus. Pas mane su siurbinu ir ispilimo ciklono.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del lenkiskos neapsirk. Kai as rinkausi savo vos neuzsiroviau ant daniskos. Kai gerai pasiaiskinau pasirode ji ta pati lenkiska Augustovo lenku gamybos tik uzklijuota kita etikete ir kaina vos ne dviguba . Tai nupirkau lenkiska ir esu pilnai patenkintas. Svarbiausei kad butu stori kabelei nes nepasieksi nasumo 15t/val. Lenkos yra plonesnes skardos bet as pagrindinius vamzdinus pasidariau is plastmasiniu kanalizacijos vamzdziu tai manu bus pigiau ir ilgiau laikis . O seip ji yra du kartus pigesne nei kitos ir mastik kaip nori ar dvi lenkiskos ar viena kitos firmos . Ojai nori nasesnes pirk putekle sukama traktoriaus darbinio velene . Ten nasumas iki25 t/val

Tu turejai omenyje elektros kabelius? Ar vamzdzius. Mes irgi turim toki putika su 15kW varikliu, mokejom 12,5 be pvm, pirkom per vilkijoje dirbanti zmogena kuris mf traktorius tvarko ir pardavineja. taip pat jis mum ta putika ir atveze.

seip putikas veikia gerai. mes 15t/val nasumo nepasiekiam max 10t/val nedideliu atstumu. man ir idomu kodel mes nepasiekiam nasumo didesnio. o seip pabai patogus daigtas tik transportavimas su juo biski brangokas.

mano supratimu geriau pastatyti auksta norija vyduriu visu sandeliu ir paskirstyti pigiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

turiu kongskilde super padaras, bet nereikia uzmirsti, kad reikia elektros ivado job....matj ir dar geros dujokaukes, nes dulkiu nei vienas kitas tiek nesukelia, antra syki nepirkciau, be to uz 35 000 lt ohoho koki transporteri gali susikurti. ps neapsirik

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei sandelio konfiguracija leidzia tai manau juosta ir norija yra geras variantas, tiesa stacionaras, bet ir putikas atrodo tik, kad viska greitai perstatysi, o kai reikia tai ziurek kol persivarai is galo i kit agla tai puse dienos ir nera. siaip jei turi daug vietos tai pats geriausias transporteris yra Monitou :), praktiskas tai ne tas zodis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

generuoju įdėja. Yra sandelis, galvoju kaip čia geriau, efektvyiau ir ekonomiškiau supilt grūdus į krūva. Į sandelį durys yra per galą, jame netgi galima bandyt verst per galą su puspriekabe. Na ant greitųjų tokia schemute nupiešiau.

Sandelyje bus pilami tik sausi grūdai. Galvoju apie sraigtinį transporterį. Reikalingas našumas 50t/h kažkur. manau su jcb tokio nepasieksi. Idėja, stovi šnekas privairuoja vairuotojas, įjungia išpila, išjungia išvažiuoja, supilus reikiama aukšti, sr. transporteri patempia į priekį prikabinęs prie tr. pr. (nes mano manymu sr. tr. turės būti atr.koja., o rankom tu jo iš krūvos neištrauksi). Tai vat domina, kas gal turi toki variantą pasidarę, arba šiaip galit pasidalinti patirtim. Nes neįsivaizduoju kokio galingumo ir kokio ilgumo šneko reikės. Ant sienų galvoju apie 1m aukščio pilt, kad neišvirstu. sandelį planuojama supilt mano skaičiavimais apie 1000t.

post-2962-141521764604_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per visa didziaja dali sandelio palubes, pakabink pora kampuociu,arba U formos šveleri (panasiai kaip telferis) susivirini vezimeli su istekintais ratukais,prie jo kabini sita sneka,ir jis ramiai vazineja.Nereiks kabinet prie puspriekabes ir kitaip sukt galvos kaip is grudu kruvos istraukt visa mechanizma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dėl šito mažiausiai galvą suku, man didžiausias galvos skausmas šneko ilgis koks turėtų būt? nes vadybininkai pardavinėjantys patys neįsivaizduoja kokio gali reikėt. Blogiausiu atveju vasara reikės su teleskopu pilt krūva ir žiūrėt koks gaunasi. Šiaip pagal mano skaičiavimus tai 12m turėtų užtekt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi teleskopinį krautuvą, tai nesuk sau galvos, tokį kiekį laisvai spėsi sustumti į kaupą, nes jei transporto priemonės gali išversti per galą tiesiai į kaupą, tai to stumimo bebus tik apie 50 % viso kiekio. Pagal paties brėžinuką matosi, jei bus pilami sausi grūdai, tai pas tave kaupo aukštis bus tik apie 2,5 m centre, jei šonuose pilsi tik iki 1m. Dėl sraigto ilgio reiktų kaupą permesti natūroje, nes sausi grūdai gan takus, todėl dabar tiksliai nepasakysiu. Rytoj, jei turėsiu laiko galiu pabandyti pamatuoti atstumą, nuo kaupo viršaus, iki žemės. Nors pas mane sandėlyje labai panašiai supilta, tik centr 3,5 m o šonuose apie 2m.

Gali bandyti kitokį variantą, kelis metus sėkmingai naudojom, kol nebuvo teleskopo http://www.skelbiu.lt/show.php?id=6883719 50t/h susitvarkysi be vargo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...