Jump to content

Herbicidai


varstelis

Recommended Posts

reik patarimo, ar galiu pakartotinai purkst javus nuo zoliu jai pries tai buvau purskes bet del nekokybisko purskimo (per apdairuma nepastebejau kad slanga nuo purkstuko nusoko toliau patys suprantat kas gavosi) Mustangas tinkamai nesuveike?

aisku kad gali as siemet taip notrele numusiau nes ji man labai kviecius zieminius stelbe. Tai is pradziu su aratu ir po poros sav su tombo, cia os kolegu sake bus sviestas sviestuotas bet rezultatu esu patenkintas ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku kad gali as siemet taip notrele numusiau nes ji man labai kviecius zieminius stelbe. Tai is pradziu su aratu ir po poros sav su tombo, cia os kolegu sake bus sviestas sviestuotas bet rezultatu esu patenkintas ;)

man aratas 0,2 kg žydinčia notrele paėmė ž. kviečiuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas  mane tombas viska paeme jau beveik isnyke visos zoles.

Pirma karta naudojau tombo, kazkaip man jis nepatiko, su ankstesniais herbicidais, jau po paros galvas panarindavo nenaudeles, o dabar tik spalva keicia. Su raudonziede notrele isvis idomiai, stovi lyg niekas nieko, savaitgali reiks nulekt paziuret situacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikekimes. Ciuzute irgi stovejo gal tris dienas, net spalvos nekeite, veliau jau keite. Po tokiu purskimu ne augalas stresuoja, o ukininkas :icon-smile:

jo ir as siemet stresavau :icon-mrgreen:   monitoriu pirma kart naudojau sumokejau kaip uz gera daigta nueinu po kokiu 5d ziuriu nei zenklo, tik po kokios savaites gelst predejo ir patikejau kad susitvarkys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau geros dvi savaitės. Kitos pageltę ir nyksta, o smilguolė gyva, net nesuprantu, lauko pradžioje kampukas javų nesudygęs, tai toje vietoje numirus smilguolė, bet paskui net einant technologinėmis ji gyvuoja, vietom jau virš javo, o šone mažas kuokštas išdygęs, bet pagrinde per visus laukus einant, didžiulė tendencija, jog nepaimta. Normą dėjau 0,15 g., bet nemanau kad tas įtakos turėjo.

Azotines tik po savaitės naudojau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau geros dvi savaitės. Kitos pageltę ir nyksta, o smilguolė gyva, net nesuprantu, lauko pradžioje kampukas javų nesudygęs, tai toje vietoje numirus smilguolė, bet paskui net einant technologinėmis ji gyvuoja, vietom jau virš javo, o šone mažas kuokštas išdygęs, bet pagrinde per visus laukus einant, didžiulė tendencija, jog nepaimta. Normą dėjau 0,15 g., bet nemanau kad tas įtakos turėjo.

Azotines tik po savaitės naudojau.

Gal paselis pertankus buvo ir nepaeme smilguoles. Bet man tai ir buvo, pries pora metu, dali lauko purskiau su tombo kita dali su monitorium, tai kur su tombo purksta buvo smilguoles ir gan nemazai dar, o kur su monitorium svari dirba, o purskimas darytas ta pacia diena. Daugiau tombo nesirenku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...