Jump to content

Herbicidai


varstelis

Recommended Posts

Na ką per striokus savaitgalį sugebėjau nupurkšti su Tombo be lipnios medžiagos.

Suėmė nervai ir dar antrą kartą pralėkiau su Tombo ir jau lipnia medžiaga.

Dabar naktį sapnuojasi, kad javams bus šakės.

 

Kaip manot ar išgyvens javai?

 

Rytoj po nupurškimo bus savaitė. Sakykit stresui greičiau nuimti purkšti tik amino rūgštį ar galima dar dadėti ir mikro elementų ir magnio.

Bei kiek laiko turi praeiti po purškimo, kad būtų verta purkšti tuo pačiu antrą kartą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kaip pasikeitė per tą savaitę?

Na va situacija po savaitės:

1) Kur sunkesnė žemė ir javai buvo tamsūs: jokių požymių streso;

2) Priesmėlyje: trąsoje lengvas stresas, o galulaukėje nemažas stresas.

 

Kvailiausiai tai, kad nepasilikau gabaliuko su vienu be lipnios purškimu - būčiau žinojęs kaip suveikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Ar galima masyti kartu augimo reguliatoriu Optimus+15 karbamido+5magnio sulfato. Cia vasariniams kvieciams.(atsiprasau ne i ta tema parasiau)

Aš nemaišyčiau, nes kvietukus labai lengva nudegint. Esant karštiems orams, vaškinis sluoksnis plonėja kas dar padidina riziką. Nebent su dideliu kiekiu vandens, bet jei į 200 litrų dėsi 15 kg karbamido ir optimusą 100 procentų nudeginsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Kaip sakoma, roges ruosk vasara... Tad jau ruosiuosi pavasariui dabar. Vis galvoju koki cia misinuka si pavasari reikes naudoti vasariniuose, zieminiu javu paseliuose ? Siemet naudojau tiek mustanga, tiek arrata, tiek granstar premia su calibre, granstar premia su primus, starane, trimer. Teko panaudoti ivairius. Patenkintas buvau tik Trimer, ir Arratu . Norisi vel vasariniams pirkti arrata siemet, bet labai jau balamutina mane kolegos, neva nuo arrato labai javai sustresuoja ir kerta per derliu. To pastebeti neteko . Del granstaro ir visu kitu, tai isvis sudas. Mustangas atgyvena, ima vos tik garstuka. Granstaras premia su calibre, rugegeles paeme pridvasino, paskui dave i virsu jos toliau . 

 

Vis galvoju siemet pabandyti ir siemet Tombo. Yra teke naudoti keletui hektaru. Efektu buvau patenkintas isskyrus kad raudonziedes notreles nelabai paeme. Taciau paskaicius istrukcija kad po jo purskimo 14menesiu nieko negalima ten seti is ankstiniu javu, siurpas nukrato kad hujne cia gausis tada. Sutapimas ar ne, bet tame lauke siemet buvo paseti zirniai kur buva purksts Tombo, tai zirniai vos dvi tonas rinkau. Kazkokie reti sudziuve jie buva... 

 

Mastau ir apie Sekatoriu ir Esteta. Kokius jus herbicidu misinius isbande esate ir kokiais likote labiausiai patenkinti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš purškiau tombo ir po jų žirnius sėjau tai nieks neatsitiko 4t kūliau , buvo arta 20cm, jai būtų skusta tai būtų kentėją žirniai. Na,o šiaip irgi ieškau kokio pigesnio varijanto dviskiltėm ir vienskiltėm naikint, vienskiltėm puikiai tinka arratas, bet ką dviskiltėm įmaišyt prie arrato, kad būtų pigiau nei tombo. Aš ir jau domiuosi tais mixais 4 mėn, bet iki šiol nieko nesugalvoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš purškiau tombo ir po jų žirnius sėjau tai nieks neatsitiko 4t kūliau , buvo arta 20cm, jai būtų skusta tai būtų kentėją žirniai. Na,o šiaip irgi ieškau kokio pigesnio varijanto dviskiltėm ir vienskiltėm naikint, vienskiltėm puikiai tinka arratas, bet ką dviskiltėm įmaišyt prie arrato, kad būtų pigiau nei tombo. Aš ir jau domiuosi tais mixais 4 mėn, bet iki šiol nieko nesugalvoju

Nu jau, dar negirdejau, kad arrat puikiai tinka vienskiltems. Jis tik dviskiltes naikina. Arrat reikia naudoti tik krumyjimosi tarpsniu, nes del dikambos veliau gali pasireiksti fitotoksiskumas. As asmeninskai purksiu Sekator + Estet, nors kai kurie  sako, kad  Sekator negalima naudoti jei tais paciais metais sesi ziemini rapsa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...