Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, Gytis924 pranešimas:

mega 218 su v6 pas mane buvo.. pas 108 dominatoriu eina plyta ( eileje 6 cilindrai) o pas 218 jau v6. 

 

 

Nevisai taip. Ejo pradzioje v6 220 ag, tada pradejo deti eileje, nes,.mano nuomone, tiesiog nepasiteisino tas v6 butent pas 108 domi. 

Dae buvo toks zveris 118maxi, kur tie patys 270 ag kaip.pas mega

Megos priejimas prie variklio tai vienareiksmiskas privalumas. Mega ir 5 kratuku tikriausiai atstotu 6 kratuku dominatoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, viktorass pranešimas:

Čia JCB nepaminėjo kokia pas ji mega buvo,  nes 218 megoi 270aj. o 208 berods apie 230aj tai gal ir jautė ta 40 arklių skirtuma, nes 218 megoi tai reiktu labai pasistengt, kad pritruktu jėgos.

Mega 208, 230ag, chederis 6,6m. Na taip, prie 5t tai be bėdų, prie 7t jau tūpdavo. Iš esmės ar 106 ar 208, buvo liuks kombainai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš savo menkos praktikos. Kuo  didesnis seperavimo plotas tuo kombainas yra geresnis visomis oro salygomis. Lengviau apdoroja masia.  Ir našumas ir nuostoliu kiekiu skiresi.  Pats asmeniskai su 460lexionu 660kedriu visiskai neapkraunu kombaino. Dykai sukasi tas cat variklis. BandŽiau visokių varijacijų. Bet  lėkdamas 6km/h negausi tokios naudos kaip važiuodamas 4km/h. Ir vienareiksmiskas privalumas prieinant prie visų mazgų remonto atveju.   Reziume kuo didesnis tuo lengviau ir nervai šaltesni. Ir lieka laiko kitiem darbams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Amber pranešimas:

Iš savo menkos praktikos. Kuo  didesnis seperavimo plotas tuo kombainas yra geresnis visomis oro salygomis. Lengviau apdoroja masia.  Ir našumas ir nuostoliu kiekiu skiresi.  Pats asmeniskai su 460lexionu 660kedriu visiskai neapkraunu kombaino. Dykai sukasi tas cat variklis. BandŽiau visokių varijacijų. Bet  lėkdamas 6km/h negausi tokios naudos kaip važiuodamas 4km/h. Ir vienareiksmiskas privalumas prieinant prie visų mazgų remonto atveju.   Reziume kuo didesnis tuo lengviau ir nervai šaltesni. Ir lieka laiko kitiem darbams.

Ką turi omenyje, kad 6 km greičiu neturėsi tokiso naudos kaipo 4. juk tam ir perki galingą kombainą, kad turėtum našumą. o greitis ir yra našumas (arba platus kederis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

Ką turi omenyje, kad 6 km greičiu neturėsi tokiso naudos kaipo 4. juk tam ir perki galingą kombainą, kad turėtum našumą. o greitis ir yra našumas (arba platus kederis)

Nuostoliai. Kaip pernai  ypac viskas gulejo. As pjaunu su max  jautrumu nuostoliu. Ne chaliminu.  Poto matosi puikiai ant pabirų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Amber pranešimas:

Nuostoliai. Kaip pernai  ypac viskas gulejo. As pjaunu su max  jautrumu nuostoliu. Ne chaliminu.  Poto matosi puikiai ant pabirų

tai nelabai moki kombaino susireguliuot, arba labai svariai kuli. bet tokiu atveju, jau nera labai didelio skirtumo, ar tu su dominatorium kuli, ar su lexu, nes sietu plotas nelabai daug ir skirias, o tik per sietus eina į bunkerį. Bet kam tada mokėti už kombaina didesnius pinigus, jegu dirbi tokiu pajegumu kaip su trigubai pigesniu

Kitas reikalas jeigu per kratukus, tada jau daug lemia aps sistema, nes geresne separacija grudu iš šiaudų.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Amber pranešimas:

Iš savo menkos praktikos. Kuo  didesnis seperavimo plotas tuo kombainas yra geresnis visomis oro salygomis. Lengviau apdoroja masia.  Ir našumas ir nuostoliu kiekiu skiresi.  Pats asmeniskai su 460lexionu 660kedriu visiskai neapkraunu kombaino. Dykai sukasi tas cat variklis. BandŽiau visokių varijacijų. Bet  lėkdamas 6km/h negausi tokios naudos kaip važiuodamas 4km/h. Ir vienareiksmiskas privalumas prieinant prie visų mazgų remonto atveju.   Reziume kuo didesnis tuo lengviau ir nervai šaltesni. Ir lieka laiko kitiem darbams.

6 ar 4 km viskas priklauso nuo derlingumo, prie didesnio derlingumo tu tikrai norėdamas nelabai palėksi nes gali užsikišt kombainą , o prie mažesnio derlingumo, mažas greitis atsiliepia į grūdų švarumą taip kad turi laviruot, tad išvada kombainas turi būti apkrautas 60-70 procentų aišku su rapsu taip apkrauti neis arba prasidės dideli nuostoliai, viskas nuo kultūrų priklauso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , manttys pranešimas:

tai nelabai moki kombaino susireguliuot, arba labai svariai kuli. bet tokiu atveju, jau nera labai didelio skirtumo, ar tu su dominatorium kuli, ar su lexu, nes sietu plotas nelabai daug ir skirias, o tik per sietus eina į bunkerį. Bet kam tada mokėti už kombaina didesnius pinigus, jegu dirbi tokiu pajegumu kaip su trigubai pigesniu

Kitas reikalas jeigu per kratukus, tada jau daug lemia aps sistema, nes geresne separacija grudu iš šiaudų.

 

Pasikratosiu. Su gulinčiais neprilaksrysi. 

Pas mane nuoskaitos nebūna už šiukšlinguma.    Stačių teko paragauti keles pradalgias. Nu eina ir 5 ir 6 važiuoti su tais paciais rodiklaiis.  Tik  gyvai laukas prie lauko sambaus ir mano. Pas mane pavieniai sudygia o pas juos pradalgem.  Reiktu nusipjaut  kokius bent 300ha butu kas kita. O cia sau ir dar y talka  sumo koks 160ha gal..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Amber pranešimas:

Pasikratosiu. Su gulinčiais neprilaksrysi. 

Pas mane nuoskaitos nebūna už šiukšlinguma.    Stačių teko paragauti keles pradalgias. Nu eina ir 5 ir 6 važiuoti su tais paciais rodiklaiis.  Tik  gyvai laukas prie lauko sambaus ir mano. Pas mane pavieniai sudygia o pas juos pradalgem.  Reiktu nusipjaut  kokius bent 300ha butu kas kita. O cia sau ir dar y talka  sumo koks 160ha gal..

kiek daugmaž tonų gaunasi našumas per valandą nesidraskant? aš irgi apie tokį pasvajoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Amber pranešimas:

Pasikratosiu. Su gulinčiais neprilaksrysi. 

Pas mane nuoskaitos nebūna už šiukšlinguma.    Stačių teko paragauti keles pradalgias. Nu eina ir 5 ir 6 važiuoti su tais paciais rodiklaiis.  Tik  gyvai laukas prie lauko sambaus ir mano. Pas mane pavieniai sudygia o pas juos pradalgem.  Reiktu nusipjaut  kokius bent 300ha butu kas kita. O cia sau ir dar y talka  sumo koks 160ha gal..

pradalgėm dažniausiai sudygsta kai nėra pelų skleistuvo, su leksu kuliaint šiukšlingumas apie 1 procentą pas mane būdavo, tai nemanau kad verta mažint, nes dažniausiu atveju mažindamas šiukšlingumą gali pribarstyt grūdų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , ceck pranešimas:

pradalgėm dažniausiai sudygsta kai nėra pelų skleistuvo, su leksu kuliaint šiukšlingumas apie 1 procentą pas mane būdavo, tai nemanau kad verta mažint, nes dažniausiu atveju mažindamas šiukšlingumą gali pribarstyt grūdų

jei veži i uosta, ten visada 1 proc bus, net jei realiai apie 2 suksis, tai geriau jau turet gera nasuma ir ciut daugiau siuksliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

kiek daugmaž tonų gaunasi našumas per valandą nesidraskant? aš irgi apie tokį pasvajoju

O net neatkreipiau dėmesio tikrai.. sugulusiu miežių per 8-10h  gal kokia 120 tonų pilant sustojus. Cia gal diena geresne gavos pjovimo. Rapsa ir  po pora priekabų pjovinėjausi. Kviecių mazai buvo tai sunku pasakyt.  Bet 20tonu kvieciu galima per valanda  norui esant. Cia mano pirmas kombainas. Angsciau būdavau priklausomas nuo pagalbos. Tai dažnai pašaras arba drėgni  reikėdavo  prisiduoti.  Tai kombainas su rezervu. Jevapjute. Praejo net nesupratau kada ji buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ceck pranešimas:

pradalgėm dažniausiai sudygsta kai nėra pelų skleistuvo, su leksu kuliaint šiukšlingumas apie 1 procentą pas mane būdavo, tai nemanau kad verta mažint, nes dažniausiu atveju mažindamas šiukšlingumą gali pribarstyt grūdų

Pas mane be skleistuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu ir as 580tt pardavimui uz gera kaina. su minmaliais defektais. pabaige sezona tai iki pavasario kaina 63k galiu padaryt... pavasari defektus judint pradesiu tai ir kaina pasikeis turbut atitinkamai:)

On 2023-02-07 at 00:28, manttys pranešimas:

Nevisai taip. Ejo pradzioje v6 220 ag, tada pradejo deti eileje, nes,.mano nuomone, tiesiog nepasiteisino tas v6 butent pas 108 domi. 

Dae buvo toks zveris 118maxi, kur tie patys 270 ag kaip.pas mega

Megos priejimas prie variklio tai vienareiksmiskas privalumas. Mega ir 5 kratuku tikriausiai atstotu 6 kratuku dominatoriu

na del tu varikliu tiek neisigilines bet kiek mates pas 208 eilej dazniausiai pas 218jau v6... plius dar niuansas kad pas senaja mega 270ag (218modelyje) o pas ta su lexiono kabina jau raso 300ag...  kazkaip per visa laika ner buve kad pritruktu arkliu..... isukdavo viska nebent zakteledavo:D  na olyginant 108 su 208 ar 118 su 218 tai seperavimo plotas didesnis per mases greitintuva... kas dar labai jaucias tai vakarais nebudavo dunksejimo ant dregnesnio kaip su paprastu dominatoriu... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turėjome Mega 218  Lexion kabina ir v6 variklis 270 AG, pas juos ėjo seno modelio merso variklis, su juo nėra problema su tarpinėm po galvutėmis, čia jau kur aktrosai mersai reikia kažkiek daugiau priežiūros, ir bendrai paėmus lengviau po vieną pakeisti negu visą galvą, o problemos prasideda nepaverzus galvutės, dėl kombaino tai geras, bet mums pasidarė biski per mažas, per 10 metų nebuvo užkištas, variklio galios truputi trūksta kai daug masės 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Sveiki, 

gal kas esat susidūręs su panašia bėda, ar įsivaizduojat kame gali būti bėda, tai esmė tokia: Kombainas lexion460 evoliution užvedus kombainą ir sujudinus išpylimo sraigę (atidarius ar uždarius) prie skirstytuvo kur yra solenoidai be perstojo pradeda zirzsti įsitempia šlangutė panašu, kad solenoidai neatsileidžia nors mygtuka atidarius ar uždarius gražini į neutralią padėtį ir toks pastebėjimas, kad to zyzimo metu nuspaudus nuožulniosius kameros reverso mygtuka ir jam vos suveikus tas zyzimas pasibaigia iki kol vėl nesujidini grudų iškrovimo sraigės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...