Jump to content

Patarkite-naujas pigiausiais traktorius ne silpnesnis 80 AG


Recommended Posts

valtra = zetoras mano butu tokia nuomone, gal zetoras biski pigiau

Tik nereikia nusisneket kad valtra = zetorui kokie skirtumai tai butu truksmo kabinoje daugiau ,reverso nera prie vairo, kratus kaip velnes, visu jungikliu padarymas kad ir valytuvas visuose rimtuose traktoriuose buna prie vairo kaip lengvose masinose o cia kaskur sone kabinoje, posukiu jungiklis neatmeta rankeneles,poto trktoriaus kapuotas prisuktas net bielkiuose gali pakelt ir pasiziet kas kaip o cia tik sonai nusima,kuro bakas po ismetamuoju vamzdiu nu vienu zodziu galiu vardint nesustojas jums cia gal smulkmenos.Dar Ryta kai uzkuri salta taip kaip bielkis baltais dumais kol issibezda :D paprasciausiai reik pabandyt patiems tada pamatytumet o gal jums kitaip pasiroditu negu man

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 88
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

o man tas zetoras visiskas sudas aciu dievui kad pries pora metu kai rasiau projakta apie tokia marke nieko nezinojau tai gal buciau kvailyste padares ir nusipirkes :icon-evil: nepykit zetoriu gerbejei cia tik mano nuomone :D

Kurioi vietoi tas zetoras taip prastai pasirode, kokie skirtumai lyginant su valtra, nes ateity reiks traktoriuko tai laikas pradet dometis, ka gali valtra ir ko negali zetorius, kiek aj tavo valtroi.

mano yra N101 tai 114ag

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesneku apie A klases valtra jus paprasciausiai pajimkit N klases valtra ir ta zetora 115 ar koks ten yra ir pamatysit pavazinekit ir galesit palygint as esu vazeves, nes pusbrolis kuris cia forume rainejo kur zetoriui velenas truko

O kiek kainuoja tokia valtriuke?, tiksliau kiek pats uz ja mokejai, ka užsisakiai papildomai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesneku apie A klases valtra jus paprasciausiai pajimkit N klases valtra ir ta zetora 115 ar koks ten yra ir pamatysit pavazinekit ir galesit palygint as esu vazeves, nes pusbrolis kuris cia forume rainejo kur zetoriui velenas truko

O kiek kainuoja tokia valtriuke?,

priklauso nuo to kiek susidesit visko... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesneku apie A klases valtra jus paprasciausiai pajimkit N klases valtra ir ta zetora 115 ar koks ten yra ir pamatysit pavazinekit ir galesit palygint as esu vazeves, nes pusbrolis kuris cia forume rainejo kur zetoriui velenas truko

O kiek kainuoja tokia valtriuke?, tiksliau kiek pats uz ja mokejai, ka užsisakiai papildomai?

mokejau uz N101h nepilnai 169000lt geriau pasakysiu ko nera is esminiu dalyku tai priekinio tilto amortizacijos, sedines keleiviui, galinio lango valytuvo nu daugiau nezinau ka ten galejau isidet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesneku apie A klases valtra jus paprasciausiai pajimkit N klases valtra ir ta zetora 115 ar koks ten yra ir pamatysit pavazinekit ir galesit palygint as esu vazeves, nes pusbrolis kuris cia forume rainejo kur zetoriui velenas truko

O kiek kainuoja tokia valtriuke?, tiksliau kiek pats uz ja mokejai, ka užsisakiai papildomai?

mokejau uz N101h nepilnai 169000lt geriau pasakysiu ko nera is esminiu dalyku tai priekinio tilto amortizacijos, sedines keleiviui, galinio lango valytuvo nu daugiau nezinau ka ten galejau isidet

Cia su pvm?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesneku apie A klases valtra jus paprasciausiai pajimkit N klases valtra ir ta zetora 115 ar koks ten yra ir pamatysit pavazinekit ir galesit palygint as esu vazeves, nes pusbrolis kuris cia forume rainejo kur zetoriui velenas truko

O kiek kainuoja tokia valtriuke?, tiksliau kiek pats uz ja mokejai, ka užsisakiai papildomai?

mokejau uz N101h nepilnai 169000lt geriau pasakysiu ko nera is esminiu dalyku tai priekinio tilto amortizacijos, sedines keleiviui, galinio lango valytuvo nu daugiau nezinau ka ten galejau isidet

Na tai is esmes nieko ten ir nera toi valtroi tavo, eilinis traktorius, arba kaip tau patinka sakyt , eilinis šudas, tik labai brangus, nesupyk bet cia tik mano nuomone, jeigu viena ar kta knopke ar jungiklis neisdestytas ten kur tu noretum ir traktoriu pavadinti šudu, nu nežinau kokio reik išprusimo apie technika, antras dalykas aš nenoriu irodinet kad zetoras yra lygu valtrai nes taip nera, bet vizgi ir kainos skirtumas 58 000litu, vidutiniam ukininkui tai nera mazi pinigai uz juos galima susipirkti beveik visus padargus reikalingus zemes dyrbimui tokio galingumo traktoriui. Taigi manau butu neblogai siek tiek pagarbos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesneku apie A klases valtra jus paprasciausiai pajimkit N klases valtra ir ta zetora 115 ar koks ten yra ir pamatysit pavazinekit ir galesit palygint as esu vazeves, nes pusbrolis kuris cia forume rainejo kur zetoriui velenas truko

O kiek kainuoja tokia valtriuke?, tiksliau kiek pats uz ja mokejai, ka užsisakiai papildomai?

mokejau uz N101h nepilnai 169000lt geriau pasakysiu ko nera is esminiu dalyku tai priekinio tilto amortizacijos, sedines keleiviui, galinio lango valytuvo nu daugiau nezinau ka ten galejau isidet

na va ir vel griztam prie amortizaciju, esminis dalykas :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma jis yra brangesnis tik 38000tuks o ne 58000 o perkant per projektus geriau pirkciau brangesni valtra o ne zetora , o jeigu nebutu projektu tada gal jau ir pagalvociau ir apie zetora

Rašiai kad veiksmas vyko pries pora metu, tada zetorius forterra11441 modelis kainavo apie 115 tukstanciu su visais imanomais priedais(as mokejau 111 truputi pasiderejas) vat man ir gavosi kad skirtumas 58 tukstanciai, o dar kaip sakai koki valituva galiniam stiklui ar sildomus veidrodzius da kokia smulkmena tai dar didesnis skirtumas gautusi, dabar tai nezinau tu kainu zetoriu gali but kad jie pabrange truputi nes nemazai ju perka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mokejau uz N101h nepilnai 169000lt geriau pasakysiu ko nera is esminiu dalyku tai priekinio tilto amortizacijos, sedines keleiviui, galinio lango valytuvo nu daugiau nezinau ka ten galejau isidet

na va ir vel griztam prie amortizaciju, esminis dalykas :eusa-naughty:

Amortizacijos butinas dalykas.... jei be tai kam moket beveik 60 stukiu brangiau uz ta pati metalo gabala.... cia zetor jau pliusas.... net apdaila ir ta pas zetora geresnes kokybes....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mokejau uz N101h nepilnai 169000lt geriau pasakysiu ko nera is esminiu dalyku tai priekinio tilto amortizacijos, sedines keleiviui, galinio lango valytuvo nu daugiau nezinau ka ten galejau isidet

na va ir vel griztam prie amortizaciju, esminis dalykas :eusa-naughty:

Amortizacijos butinas dalykas.... jei be tai kam moket beveik 60 stukiu brangiau uz ta pati metalo gabala.... cia zetor jau pliusas.... net apdaila ir ta pas zetora geresnes kokybes....

ner ko cia gincitis sutinku kad amortizacija reikalinga tai dziaugiuos kad yra kabinos amortizacija bet kad zetoriaus apdaila geresne tai nesutinku tigi patys zinot ju dazimo kokybe ir kad terp duru gali sukist du pirstus tai atsiprasau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...