Jump to content

kombikorma


triušinukas

Recommended Posts

  • Atsakymai 489
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Gal galite paaiskinti ka kokcidiostatikas duoda? Ar skatina augima ar tai kazkoks vaistas nuo ligu? :icon-question: Aciu

Kokcidiostatikas apsaugo triusius nuo pakankamai pavojingos ligos (kokcidiozės), kuria sukelia pirmuonys, ir turi daug atmainu. Siaip nesiulyciau rizikuoti del sito reikalo, nes pasekmes ziaurios :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal galit parasyt kaip gaut tos koudijs feed kombikormos. ar yra jos kur tauragej ? aciu

jieskok kitos kombikormos cia zmones kasni rijo kurio nesugeba praryt.man ja veza du menesius ir vis uz dvieju savaiciu bus gal greiciau net galvoju kad i autoatsakikli paskambinau.

na nežinau iš kokio krašto tamsta būsit :) Visų pirma yra siekis apsirūpinti gera kombikormą savus ūkius, o tada jau pagal galimybes pasiūlyti kitiems. Didžiausi kaštai susiją su transportavimu, todėl sudėtinga atvežti ar išsiūsti kelis maišus kažkam, nes brangiau kainuos kuras, nei tie maišai :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal galit parasyt kaip gaut tos koudijs feed kombikormos. ar yra jos kur tauragej ? aciu

jieskok kitos kombikormos cia zmones kasni rijo kurio nesugeba praryt.man ja veza du menesius ir vis uz dvieju savaiciu bus gal greiciau net galvoju kad i autoatsakikli paskambinau.

na nežinau iš kokio krašto tamsta būsit :) Visų pirma yra siekis apsirūpinti gera kombikormą savus ūkius, o tada jau pagal galimybes pasiūlyti kitiems. Didžiausi kaštai susiją su transportavimu, todėl sudėtinga atvežti ar išsiūsti kelis maišus kažkam, nes brangiau kainuos kuras, nei tie maišai :(

siaip is taurages o triusiai kunigiskiu kaime gyvena :) siaip is silales parsivezam o jus koudijos kombikorma labai jau isliaupsinot butu ydomu pabandyt :) paimciau pradziai koky 100kg o jei viskas normaliai paimciau ir dideliais kiekiais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip is taurages o triusiai kunigiskiu kaime gyvena :) siaip is silales parsivezam o jus koudijos kombikorma labai jau isliaupsinot butu ydomu pabandyt :) paimciau pradziai koky 100kg o jei viskas normaliai paimciau ir dideliais kiekiais

Kad normaliai bus, tai faktas, jau kelios furos susertos, ir visi dziaugiasi. O del pasaro rasyk man i PM, galesim kazka suderinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki :D as pats auginu triusius keli metus ir isbandziau visas lenkiskas bei lietuviskas, ir apsistojau prie Latviskos kormos. Pagal kaina , bei sudeti man preinamiausios.

Taip pat ir galiu parduoti Pasvalio, Pakruojo, Panevezio, Birzu, Siauliu r. 1 kg 1.20 lt. 868208157 galiu ir saskaitas israsyti. Maisai po 40 kg. jei reikia pristatau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :D as pats auginu triusius keli metus ir isbandziau visas lenkiskas bei lietuviskas, ir apsistojau prie Latviskos kormos. Pagal kaina , bei sudeti man preinamiausios.

Taip pat ir galiu parduoti Pasvalio, Pakruojo, Panevezio, Birzu, Siauliu r. 1 kg 1.20 lt. 868208157 galiu ir saskaitas israsyti. Maisai po 40 kg. jei reikia pristatau.

Parasyk kas gamina, nes su Latviskais tiek nuostoliu apturejau :eusa-doh:

Jei tai Dobeles ar Musa, geriau net nebandyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...