Jump to content

kuris gereu , 1025 - ar 82 naujas


Recommended Posts

Šeip abudu traktoriai geri tik jai turi daugiau lauku ir žadi plėstis labiau apsimoka pirkti 1025 aš dabar turiu šių metu MTZ-1025.4 tai tikrai neblogas daug jėgos ir ne tiek jau daug valgo salerkos tai manau kad ir 1025 senesnis turėtu būti vertas tos sumos o 82 traktorius geras viskas ok naujas ir galios normaliai daug ką nudirbsi su tokiu tik mažesnius aparatus galėsi kabinti nei prie 1025 :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turėjau garliavuka tilto diferencialas subyrėjo tai apie beralusus nenusimanau ,tik ką čia perskaičiau. Šiemet kaimynas su mtz 1025 pasėjo i ne išdirbta aryma žieminius kviečius su kombinuota sėjamaja su rotacinem akėtčiomis. gražu buvo žiaurėti.

-Ar mtz 82 galetu patraukti tokia sėjamąja? :icon-rolleyes:

Kaip arkliukas geras kieme ,tai ir tolimus horizontus dairytis galima :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mtz 82 kombinuotos sejamosios tikrai manau nepatems..o jei 1025 gera randi nesudrozta tai tikrai manau geriau ji pirkt..nes galios jis turi 105 arklius, jo pavaros manu geresnes tik keturios nei pas 82 belarusa 9 pavaros, ir jei neklystu visi 1025 belarusai yra su balkiniais tiltais, o ant mtz 82 naujo uz 50 tkst lt manau bus paprastas tiltas.. na tau teise rinktis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mtz 82 kombinuotos sejamosios tikrai manau nepatems..o jei 1025 gera randi nesudrozta tai tikrai manau geriau ji pirkt..nes galios jis turi 105 arklius, jo pavaros manu geresnes tik keturios nei pas 82 belarusa 9 pavaros, ir jei neklystu visi 1025 belarusai yra su balkiniais tiltais, o ant mtz 82 naujo uz 50 tkst lt manau bus paprastas tiltas.. na tau teise rinktis..

Klysti, 1025 būna ir su paprastu. Čia didelė loterija. Seno nepirksi, apynaujo gero niekas neparduos, gali ant faflo užsiraut, o naujas prastesnės komplektacijos, nei balkinio tilto, nei sustiprintos pakabos(monobloko) už tokius pinigus. Išvada-ieškot mažai dėvėto iš kokio bankrutuojančio ūkio ar panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ta beda MTZ1025 pardaviau ziema uz33 tukst lt buvo pirktas naujas 2005m su monobloku ir balkiniu tiltu pradirbo 2000 valandu tik. problemos su juo buvo pastoviai pirma beda kemsasi kuro slangute prie bako nes ten per 90 laipsniu kampa kuras eina tai jei nors koks nesvarumas i baka papuola tuoj ten pastrigdavo tada silpnai traukt pradeda ir t.t. antra beda jei normaliai pakinkai tuos 105 arklius kaista variklis nes ausinimas neapskaicuotas baltarusiu, kiti deda papildoma radiatoriu is sono tai pat pastovi beda stabdziu kirtimasis kai stabda kerta is karto ir ciuozia. sankaba tai pat keiciau. taip kad patarciau imt 82 su tuo patikimai dirbsi ir vargo nematysi :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ta beda MTZ1025 pardaviau ziema uz33 tukst lt buvo pirktas naujas 2005m su monobloku ir balkiniu tiltu pradirbo 2000 valandu tik. problemos su juo buvo pastoviai pirma beda kemsasi kuro slangute prie bako nes ten per 90 laipsniu kampa kuras eina tai jei nors koks nesvarumas i baka papuola tuoj ten pastrigdavo tada silpnai traukt pradeda ir t.t. antra beda jei normaliai pakinkai tuos 105 arklius kaista variklis nes ausinimas neapskaicuotas baltarusiu, kiti deda papildoma radiatoriu is sono tai pat pastovi beda stabdziu kirtimasis kai stabda kerta is karto ir ciuozia. sankaba tai pat keiciau. taip kad patarciau imt 82 su tuo patikimai dirbsi ir vargo nematysi :icon-wink:

aš dalinai nesutikčiau su kolega. Pas mane 1025.3 ir labai juo esu patenkintas. Nekaista jeigu radiatorių išsivalai, o apkraunu jį tikrai pakankamai. Vasarą buvo pradėjęs kaist, bet išsivaliau gerai radiatorių ir viskas OK. Jei arsi su rusišku trivagiu plūgu, kultivuosi su 3 metrais, tempsi priekabą 2 PTS4, tai tada aišku imk 82 ir bus gana. Aš ariu su trijų korpusų vartomu plūgu (užgriebis po 48 cm.), kultivuoju su 5 metrų kultivatorium, vežu 13 tonų puspriekabe. Stabdžiai ir pas mane kirtosi, susitaisiau, kuro šlangutė nesikimšo, bet vis įtrūkdavo - pasikeičiau, nu sankaba kolkas OK. Pradirbęs 970 moto val.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano 920,3 irgi buvo pradejes kaist su trivagiu plugu kai arem tai issivalem radijatoriu ir dingo bedos..sankaba taip pat keitem nes guoliukasd subirejo, bet per du metus dirbant su frontaliniu neikarto nepatepem jo..tai cia musu paciu kalte..viskas priklauso nuo prieziuros ir laikys kad ir koks tas traktorius.. o 1025 manau tikrai geriau..nes 82 ir bus pagamintas naujas taippat kaip ir tie visi naujieji 1025,3 ar 920,3..tai ir laikys taip pat..o jei priziuri laiko visi..kazkada sugenda bet ir turi gest..na mano nuomone cia..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kabindavau 4 korpusu paprasta kvernelando pluga reguliuojamu uzgriebiu traukdavo liuks ir molyje zodziu plugas kaip tik ale kaisdavo su triju korpusu plugu jis neapkrautas. tampydavau 4 m laumetrio germinatoriu traukos uztenka ale kaista. priekaba tampe pts 9 perdaryta dinapolio. zodziu apkraudavau normaliai radiatoriu isvalyt tai pat moku :icon-wink: na gal man tik toks pasitaike nesekmingas antra syki nuo tokio traktoriaus persizegnociau. turim 82 bielki 95metu patikimuma prilyginciau vos ne kap john deer labai mazai bedu aisku komforto nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau naujas 82 belarusas tiek patikimumo tikrai neduos kaip tavo senasis..ar as klystu?

jei kalbant kas geriau 1025 ar naujas 82 belarusas tai geriau senas 82 belarusas jei gera randi, iseis pigiau ir dar padargu neblogu iseis uz ta 50 tukst..o senuju patikimumas tikrai geras..ypac is uzsienio parveztu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...