Jump to content

Kukurūzų silosui auginimo technologijos


ricardaas

Recommended Posts

prieš 6 minutes , Ogurec pranešimas:

Klausimas paprastas kur aš neteisybę pasakiau?  Viskas teisybė 

Pas kiekviena situacija kita aš sėjau balandžio 20 taip apšalo  jisai bet tas kur molį tik dabar išlindo .o kas būtų jei būtumėm iki dabar lietaus nė lašo.dabar visi gudrūs pamokslauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , unia pranešimas:

Pas kiekviena situacija kita aš sėjau balandžio 20 taip apšalo  jisai bet tas kur molį tik dabar išlindo .o kas būtų jei būtumėm iki dabar lietaus nė lašo.dabar visi gudrūs pamokslauti.

Pas mumis gegužės 5 pasėta lietaus iki dabar buvo nemažai drėgmės užtenka ner problemų ir tam pačiam moly jau lenda lauk 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ogurec pranešimas:

Klausimas paprastas kur aš neteisybę pasakiau?  Viskas teisybė 

Teisybė ta, kad toliau savo kiemo nematai. Juk ne iš neturėjimo ką veikt tokiu laiku sėta. O kaip reikėjo daryti, tai niekur nemačiau tavo pasakymo, kad va visos lietuvos ūkininkai nesėkit kukurūzo anksti, nes nuo gegužės vidurio bus kritulių. O antra, nedarykim šermenų anksčiau laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, greitail pranešimas:

Kur sunkioj dirvoj  pluta ir kukuruzas daro armonika. Jai nepalis gali ar nunykti. Seju 3 metai milkytop ir nebuvo bedu gerai beicuota sekla . Siais metais gerai apziurejus kur nesudyges randi kirmele vidui. Man atrodo pataupyta ant beico. Kitais metais ziuresiu kitur sekla

Pioonner 2metai labai gerai jau kur molyje irgi lenda o beicas nuo spragšio buvo nes tada neturėjo graužt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
prieš 56 minutes , Mariukas8630 pranešimas:

Sveiki,  jei kukuruzai gana svarus ir nepusiu nuo zoliu,  veliau jos neuzaugs?ar geriau nupust ir nesukt galvos? 

Aišku kad geriau nupust tik klausimas kiek lapelių kukurūzas pas tave nes pas mane jau virš kelių :) o nupurkšta prieš beveik 2sav

 

 

IMG_20200625_103035.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug kas mėgsta kelti foto, tik kas gražu. Padarysiu išimtį. Kur lengvesnė žemė, ten dygimas vienodas, o kur molis, vienas aukštesnis, kitas žemesnis arba neišdygęs. Bet taisosi dienom. Dabar dar ko nedaryčiau, tai nevoluočiau po sėjos. Nors pernai kur buvo voluota, buvo gražesni šiek tiek. Žodžiu kiekvieni metai vis naujas mokslas. Sėta balandžio 8d.

20200625_173704.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...