Jump to content

Amazone D9 ar Rabe ceria 4001 kuria rinktis?


Romka

Recommended Posts

  • Atsakymai 50
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Nu, o tai kiek tokia Kuhn kainuoja? As tai zadu pirkt polonez, mechanine, 4 metru, su prispaudimo ratukais, tai kaina 36 tukstanciai plius pvm. O kiek rimtesnes, tokios kaip amazone, net nebesidomejau, del per dideles man kainos :D bet dabar visai idomu, ar uz tokia (panasia) kaina, ka nors geriau rasciau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, o tai kiek tokia Kuhn kainuoja? As tai zadu pirkt polonez, mechanine, 4 metru, su prispaudimo ratukais, tai kaina 36 tukstanciai plius pvm. O kiek rimtesnes, tokios kaip amazone, net nebesidomejau, del per dideles man kainos :D bet dabar visai idomu, ar uz tokia (panasia) kaina, ka nors geriau rasciau :)

Kuhn Premia 4000 kainuoja 44900lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as imcia D9 nes tokia jau ir turiu. Neturiu jokiu priekaistu siai sejamajai. Esu ja 100 proc patenkintas. Kita priezastis kodel tokia - pardavimo atveju - zymiai daugiau rinkoje devetu Amazone sejamuju nei Rabe. Todel bus lengvesnis pardavimas. O ir su detalem manau bus lengviau. Rokiskis vis del to LT pakrastys, o Kaunas tai centras:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as imcia D9 nes tokia jau ir turiu. Neturiu jokiu priekaistu siai sejamajai. Esu ja 100 proc patenkintas. Kita priezastis kodel tokia - pardavimo atveju - zymiai daugiau rinkoje devetu Amazone sejamuju nei Rabe. Todel bus lengvesnis pardavimas. O ir su detalem manau bus lengviau. Rokiskis vis del to LT pakrastys, o Kaunas tai centras:)

neisizeisk, bet juokingi Tavo argumentai... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jis visiskai teisus, pvz - tarkim kokio horscho norageliu ir kt aplink nors vezimu vezk, amzonioniu detaliu lytagra irgi salia, ir t.t. Kai netycia per darbus sugenda, o detales trankytis i kita lietuvos gal nera noro

jei gyventume kokioj rusijoj ar lenkijoj gal, bet lietuvoj...atstumai juokingi... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as imcia D9 nes tokia jau ir turiu. Neturiu jokiu priekaistu siai sejamajai. Esu ja 100 proc patenkintas. Kita priezastis kodel tokia - pardavimo atveju - zymiai daugiau rinkoje devetu Amazone sejamuju nei Rabe. Todel bus lengvesnis pardavimas. O ir su detalem manau bus lengviau. Rokiskis vis del to LT pakrastys, o Kaunas tai centras:)

O kaip tau seklavamdziai laiko siai sejamajai? Nebuna taip, kad leidziant zemyn jie suluztu? Pas tave su zemes idirbimu ar vien sejamoji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as imcia D9 nes tokia jau ir turiu. Neturiu jokiu priekaistu siai sejamajai. Esu ja 100 proc patenkintas. Kita priezastis kodel tokia - pardavimo atveju - zymiai daugiau rinkoje devetu Amazone sejamuju nei Rabe. Todel bus lengvesnis pardavimas. O ir su detalem manau bus lengviau. Rokiskis vis del to LT pakrastys, o Kaunas tai centras:)

O kaip tau seklavamdziai laiko siai sejamajai? Nebuna taip, kad leidziant zemyn jie suluztu? Pas tave su zemes idirbimu ar vien sejamoji?

Vien sejamoji pas mane ir kol kas nei vienas seklavamzdis nesuluzo. Nors ir paseta zinoma dar tik kokie 400 ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tau seklavamdziai laiko siai sejamajai? Nebuna taip, kad leidziant zemyn jie suluztu? Pas tave su zemes idirbimu ar vien sejamoji?

aš irgi sėju su D9 Amazone, bet nei karto sulužę nebuvo. kaimynas turi Sulky, girdėjau vargsta su šita problema. Lūžta tada, kai užsikemša išbyrėjimo anga, jis pilnas prisipildo grūdų ir tada neturi kur dėtis(nes įprastai tai susistumia vienas į kita), kai leidi ir lūžta. Bet užkišt, tai nebent šlapioj žemėj nuleista sėjama atbulam važiuot. Man kažkaip taip dar nebuvo, sėju tik antri metai, teko sėt į tikrai šlapia - viskas gerai.

man buvo iš gumos apačios sėklavamzdis kartą iškritęs, nu vargau kol atgal įdėjau, bet daugiau nesikartoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tau seklavamdziai laiko siai sejamajai? Nebuna taip, kad leidziant zemyn jie suluztu? Pas tave su zemes idirbimu ar vien sejamoji?

aš irgi sėju su D9 Amazone, bet nei karto sulužę nebuvo. kaimynas turi Sulky, girdėjau vargsta su šita problema. Lūžta tada, kai užsikemša išbyrėjimo anga, jis pilnas prisipildo grūdų ir tada neturi kur dėtis(nes įprastai tai susistumia vienas į kita), kai leidi ir lūžta. Bet užkišt, tai nebent šlapioj žemėj nuleista sėjama atbulam važiuot. Man kažkaip taip dar nebuvo, sėju tik antri metai, teko sėt į tikrai šlapia - viskas gerai.

man buvo iš gumos apačios sėklavamzdis kartą iškritęs, nu vargau kol atgal įdėjau, bet daugiau nesikartoja.

kaip iterpimo kokybe lyginant tarp sulky ir amazone? koks sulky modelis? nauja pirkta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip iterpimo kokybe lyginant tarp sulky ir amazone? koks sulky modelis? nauja pirkta?

pirko naują, modelio nesidomėjau, bet galiu užklausti. Įterpimo kokybės negaliu palygint, nes jis sėja su freza, aš kolkas be.

man butu idomu suvaryti i viena lauka jas abi ir vienodom salygom isbandyti.

del seklavamzdziu teisybe, jei uzsikisa ir pribyra grudu nesislankioja (jie yra teleskopiniai) ir sulinksta gal ir suluzta, bet uzsikisa tik padavus atgal, todel problemos kaip ir nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...