Jump to content

sejamoji TUME NOWA KOMBI


Recommended Posts

o tai ritineliai daznai keiciami?

kiek jie atlaiko?

reikia juos išvalyt prieš sezoną, kad lengvai suktųsi.

dėl manevringumo - daug priklauso nuo traktoriaus, man su magnumu niekaip neina apsisukt 20m pavarinėj, todėl darau 8. Kaimynas be dublių su 7930 apsisuka normaliau, nors matosi kartais, kad sėjamoji nebuvo pilnai ištiesinta ir lieka neužsėtas trikampiukas, nes darom tik 4 važiavimus pavarinėj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 55
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

SUKASI, aciu uz patarimus :)

Man sejant su 7530 taip pat uztektu gal ir 5 vaziavimu su 3m sejamaja, ns traktoriaus sparnai pasisuka, o 6930 maziau manevringas ir jau reikia ne maziau 6 skersiniu. As antrakart vel rinkciausi vaderstad, ns man ji tvirta,papratsa,patikima ir servisas geras, o tume viso sito truksta. Kasmet sejam virs 300ha,greitis visada apie 17km/h nepriklausomai pilna sejamoji ar tuscia, per diena paseju be problemu 50ha jei normalus laukai, o ne maziuliukai kokie, sejau i arima, pasisejo gerai, tik nesmagu vaziuoti nenulyginta dirva,ns krato labai ir neina greit pavaziuoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukas taip pat graziai sudygo kaip ir isdirbtoje zemeje, bet daug paprasciau per ta arima vienakart pervaziuot su balkiu ir tada zymiai greiciau darbai vyksta, traktorius daug lengviau sejamaja traukia ir visai kitoks greitis buna. O su kokio galingumo traktoriumi planuojate traukti sejamaja? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai ritineliai daznai keiciami?

kiek jie atlaiko?

reikia juos išvalyt prieš sezoną, kad lengvai suktųsi.

dėl manevringumo - daug priklauso nuo traktoriaus, man su magnumu niekaip neina apsisukt 20m pavarinėj, todėl darau 8. Kaimynas be dublių su 7930 apsisuka normaliau, nors matosi kartais, kad sėjamoji nebuvo pilnai ištiesinta ir lieka neužsėtas trikampiukas, nes darom tik 4 važiavimus pavarinėj.

psiilgink dysely del dubliu, gal per trumpas paliktas jei dubliai lipa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai ritineliai daznai keiciami?

kiek jie atlaiko?

reikia juos išvalyt prieš sezoną, kad lengvai suktųsi.

dėl manevringumo - daug priklauso nuo traktoriaus, man su magnumu niekaip neina apsisukt 20m pavarinėj, todėl darau 8. Kaimynas be dublių su 7930 apsisuka normaliau, nors matosi kartais, kad sėjamoji nebuvo pilnai ištiesinta ir lieka neužsėtas trikampiukas, nes darom tik 4 važiavimus pavarinėj.

psiilgink dysely del dubliu, gal per trumpas paliktas jei dubliai lipa

Dubliai nelipa. Traktorius nepavarotnas arba sėjikas netikęs :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

turiu tume 3m sudirbimu jau du metus.Tampau su 120 MF.Jegos truktu.150 aj uztektu visais atvejais.Varijatorius seklu padavimui kaip VM gal butu geriau bet norma nustatyti ir dabar iseina gan tiksliai.Kopijavimas lyginant su VM gal ir prastesnis nes ten ratukas kopijavimo salia disko,bet su vederiu nera ko lyginti.VM sekla ir trasos byra i tapati diska ir kaip ten pasiskirsto nezinau bet itariu susimaiso su sekla.Tume trasu diskas didesnis ir trasos turetu isiterpti giliau,bet istikruju jos pasikirsto apie 70proc giliau ir 30proc kartu su sekla.Bet tas zymiai geriau negu VM viskas kartu.O visa kita prieziura,ivairus virinimai ir tt priklauso daugumoj nuo "tarpines" tarp vairo ir sedynes.Tepimo tasku tumej is tikruju daug.O del elektronikos kad ten jos neipatingai daug,keli davikliai,tecnologiniu veziu iranga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

o kaip durpėje elgiasi tume, nes tie priekiniai ratukai nėra didelio diametro, ir mano manymu, turetu stumti durpe. Mastau ir as apie tokia sejamaja, bet turiu ir durpynu. butu galima atskirai apset, bet tie durpynai vidury lauku,po 1 ha, po puse ha, tai atskirai apseti neiseina. O kaip kutipakas idirba molius? uztenka idirbimo, ar reiketu pries seja kokiu kultivatoriumi pravaziuot, kad geriau sutrupintu? kiek hidroporu reikia ant traktoriaus siai sejamajai?

Aciu uz atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip durpėje elgiasi tume, nes tie priekiniai ratukai nėra didelio diametro, ir mano manymu, turetu stumti durpe. Mastau ir as apie tokia sejamaja, bet turiu ir durpynu. butu galima atskirai apset, bet tie durpynai vidury lauku,po 1 ha, po puse ha, tai atskirai apseti neiseina. O kaip kutipakas idirba molius? uztenka idirbimo, ar reiketu pries seja kokiu kultivatoriumi pravaziuot, kad geriau sutrupintu? kiek hidroporu reikia ant traktoriaus siai sejamajai?

Aciu uz atsakymus.

Apie nauja ar naudota tokia mastai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie nauja ar naudota tokia mastai?

apie nauja mastau, bet dar galvoju ir apie unia amber 3000/3 su trasom ir idirbimu. Bet prisibijau unia sejamosios, nes dar neisbandyta gerai. nors kaina palyginus su kitais gamintojais, nebloga,tik neaisku kaip kokybe. apie tume tai kalbejau su dirbanciu su ta sejamaja, tai blogo nieko negali pasakyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie nauja mastau, bet dar galvoju ir apie unia amber 3000/3 su trasom ir idirbimu. Bet prisibijau unia sejamosios, nes dar neisbandyta gerai. nors kaina palyginus su kitais gamintojais, nebloga,tik neaisku kaip kokybe. apie tume tai kalbejau su dirbanciu su ta sejamaja, tai blogo nieko negali pasakyt.

Jeigu ta tume tokia kaip temos pavadinime tai jin turėtu kainuoti panašiai kaip vederštatas, pas mus bendrovė kažkada turėjo naudota pirke tai keikė ten ja visapusiškai, ir šitame forume esu kažkur skaites ne kokius atsiliepimus apie jas. Kas liečia unia tai apie tas su diskiniu idirbimu susidariau nuomone, kad labai sunkios ir griozdiškos, reik daug arkliu, asmeniškai esu bandes be idirbimo tik su lyginimo lenta ir diskais su gumine apsauga, tai mano nuomone labai geras varijantas už tuos pinigus kuriuos jin kainuoja, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu ta tume tokia kaip temos pavadinime tai jin turėtu kainuoti panašiai kaip vederštatas, pas mus bendrovė kažkada turėjo naudota pirke tai keikė ten ja visapusiškai, ir šitame forume esu kažkur skaites ne kokius atsiliepimus apie jas. Kas liečia unia tai apie tas su diskiniu idirbimu susidariau nuomone, kad labai sunkios ir griozdiškos, reik daug arkliu, asmeniškai esu bandes be idirbimo tik su lyginimo lenta ir diskais su gumine apsauga, tai mano nuomone labai geras varijantas už tuos pinigus kuriuos jin kainuoja, 

na aisku, daug kas priklauso kaip priziurima sejamoji. nuo trasu greitrudyja, daug tepimo tasku. Ir nuo dirbanciojo daug kas priklauso. aisku, kaip ir visur, nuomoniu yra visokiu, vieni giria, kiti peikia. Bet as noriu pirkt, kad butu kopijavimas reljefo,nes nelygios dirvos pas mus, banguoti laukai. dar pliusas tame,kad gali skutika atkabint ir set be jo.o unia tai jo, sako, kad sunki ir daugiau arkliu reikia, nors is paziuros tai nepasakyciau, tume sejamoji bent jau kaipp raso, dar ir sunkesne yra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu ta tume tokia kaip temos pavadinime tai jin turėtu kainuoti panašiai kaip vederštatas, pas mus bendrovė kažkada turėjo naudota pirke tai keikė ten ja visapusiškai, ir šitame forume esu kažkur skaites ne kokius atsiliepimus apie jas. Kas liečia unia tai apie tas su diskiniu idirbimu susidariau nuomone, kad labai sunkios ir griozdiškos, reik daug arkliu, asmeniškai esu bandes be idirbimo tik su lyginimo lenta ir diskais su gumine apsauga, tai mano nuomone labai geras varijantas už tuos pinigus kuriuos jin kainuoja, 

Čia tik toks pastebėjimas, verčiantis susimastyti... sėjai su nauja unia, viskas gerai, bet dabar turbūt sėji su raudona sėjamąja iš V raidės...

Tume, domėjausi ir aš parodoje, 4m, sėjanti į ražieną, su dirbimu, aišku trąšom, apie 52k e. Horsh jau turbūt išeitų...

Kas Tume klaustukų kelia, tai priekiniai ratukai ir davelnia tepimo taškų... bendra dėžės talpa 5,6 kūbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tik toks pastebėjimas, verčiantis susimastyti... sėjai su nauja unia, viskas gerai, bet dabar turbūt sėji su raudona sėjamąja iš V raidės...

Tume, domėjausi ir aš parodoje, 4m, sėjanti į ražieną, su dirbimu, aišku trąšom, apie 52k e. Horsh jau turbūt išeitų...

Kas Tume klaustukų kelia, tai priekiniai ratukai ir davelnia tepimo taškų... bendra dėžės talpa 5,6 kūbo.

aisku, horsch gal ir iseitu, bet sejant su trasomis, man tos pneumatines kazkaip nevilioja, nes nieks neuzgarantuos, kad trasos bus idealiai birios ir neuzkis slangu,butent todel as ir ieskau mechanines sejamosios. na bet jeigu tokia kaina 4 metru ir dar su diskiniu idirbimu, tai nera jau taip brangu, VM sejamoji tada dar brangesne gaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tik toks pastebėjimas, verčiantis susimastyti... sėjai su nauja unia, viskas gerai, bet dabar turbūt sėji su raudona sėjamąja iš V raidės...

Tume, domėjausi ir aš parodoje, 4m, sėjanti į ražieną, su dirbimu, aišku trąšom, apie 52k e. Horsh jau turbūt išeitų...

Kas Tume klaustukų kelia, tai priekiniai ratukai ir davelnia tepimo taškų... bendra dėžės talpa 5,6 kūbo.

Taip 6 metus sėjau su IDEA UNIA 3/900, ir apie ja tik gerai atsiliepti galiu, už 40 000 Litu nei tada nei dabar nieko geresnio nematau, teko bandyt ir ta prikabinama 4 metru tai taip pat galiu pasakyt kad už ta kaina kiek ji kainuoja (berods kažkur apie 60000 Litu) šiumetinėje parodoje nemačiau kad būtu dar kažkas su tokiu privolavimu. Dabar  taip sėju su 4 metru mechaniniu vederstatu nes galiu sau tai leist, bet jeigu ūkis būtu mažesnis tai rinkčiausi iš anksčiau minėtu aparatu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku, horsch gal ir iseitu, bet sejant su trasomis, man tos pneumatines kazkaip nevilioja, nes nieks neuzgarantuos, kad trasos bus idealiai birios ir neuzkis slangu,butent todel as ir ieskau mechanines sejamosios. na bet jeigu tokia kaina 4 metru ir dar su diskiniu idirbimu, tai nera jau taip brangu, VM sejamoji tada dar brangesne gaunasi.

Jeigu tokia kaina nera brangu tada manau dar 4 metru vederstatu pasidomėk jo kaina ne kažka didesnė turėtu but.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu tokia kaina nera brangu tada manau dar 4 metru vederstatu pasidomėk jo kaina ne kažka didesnė turėtu but.

vaderstadas nekopijuoja, man reiktu, kad kopijuotu norageliai, nes zemes kalvotos pati zeme banguota is saves. dabar seju su nekopijuojancia, tai netolygiai pasiseja. o tai 3 m su skutiku vaderstatas kiek kainuoja mazdaug?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vaderstadas nekopijuoja, man reiktu, kad kopijuotu norageliai, nes zemes kalvotos pati zeme banguota is saves. dabar seju su nekopijuojancia, tai netolygiai pasiseja. o tai 3 m su skutiku vaderstatas kiek kainuoja mazdaug?

3 metru kainos nežinau bet 4 metru pernai rudeni (naujo modelio) apie 195000 lietuvišku, o su kokia dabar sėji? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...