Jump to content

niva bedos


Juodas

Recommended Posts

prieš 6 minutes , Ukmin pranešimas:

Jeigu užsidėsi tik atpjovėją ir tai bus gerai. Aš kažkada don’ui buvau užsidėjęs tai rezultatas tikrai neblogas

Tai va aš bijau, kad puse nuo sraigės atšoks, o kita pusė per nivos skyles :D Jau vien žirniai šokinėja į visas puses, o rapsas tai kaip aguona iškris per smulkiausias skyles ir lūš vos tik prisilietus.  Na tarkim atpjovėja užsidėjus, kaži kokių nuostolių galima būtų tikėtis lyginant su stalu ant pusėtino užsenietiško kombaino?

Reikia gal pradžiai kokias garstyčias pasikult, jos gi nereikiajauja praktiškai jokios priežiūros, nebus gaila didelių nuostolių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiek tiek pasigooglinęs radau viename straipsnyje atsakymą į savo klausimą :D

jeigu yra galimybių, į rapsų laukus geriau nesiųsti net ir papildomai užsandarintų SK-5 kombainų, nes, palyginti su Vakarų valstybių gamybos kombainais, jie padaro iki 1 t ha-1 rapsų sėklų nuostolių.

http://www.manoukis.lt/mano-ukis-zurnalas/2015/07/rapsu-derliaus-nuemimas/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
On ‎2019‎-‎05‎-‎08 at 11:55, gerasukis pranešimas:

Tai va aš bijau, kad puse nuo sraigės atšoks, o kita pusė per nivos skyles :D Jau vien žirniai šokinėja į visas puses, o rapsas tai kaip aguona iškris per smulkiausias skyles ir lūš vos tik prisilietus.  Na tarkim atpjovėja užsidėjus, kaži kokių nuostolių galima būtų tikėtis lyginant su stalu ant pusėtino užsenietiško kombaino?

Reikia gal pradžiai kokias garstyčias pasikult, jos gi nereikiajauja praktiškai jokios priežiūros, nebus gaila didelių nuostolių :)

 

Ce dauk normaliu patarimu kaip su niva kulia rapsa. Ir jie gana logiski. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...