Jump to content

Triušių ligos


zitule27

Recommended Posts

nu taip.pfu pfu per 5m dar to nebuvo pas mane.seriu kauno kombikorma

Ir man per 5m, taip atsitiko pirmą kartą. Buvo susirgus panašiai viena patelė, bet pažaidžiau dvi savaites su antibiotikais ir visais kitais stebuklais ir tvarka. O ar žinai, kad Kaunas visai jokių kokciodiostatikų nededa? Unipasz nors augalinį deda, vis širdžiai ramiau :eusa-pray:

tegu ir nededa bet triusiai lb gerai augair eda ja.ir kaina normali.

Deda ta kokcidiostatika, bet gamina kiaulini kombikorma, tik ant to pacio lapelio paraso "triusiams", bent jau man nusipirkus toks ispudis susidare. Seriant Kauno pasarais reikia duoti papildomai viso kito, nes tai ne visavertis pasaras, o tik papildas. Taip kad neapsirikit mokedami pinigus uz paildus :) kai uz ta pacia kaina galima isigyti visaverciu pasaru. Cia kaip parduotuvej perki virtas desreles uz zalios mesos kaina, o kas ten sudeta, ir kiek organizmas is tos mases pasisavina, cia jau kitas klausimas, svarbu skrandis negurgia :)

Ir dar nepamirsk, kad Kauno kombikormo apie 5-10proc ismeti, nes tai tik miltai... be to tai gali sukelti kvepavimo taku problemas ir t.t. vel skaiciuojam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki triušių augintojai

Gal galit patart? Atidavė tėvas 5 triušiukus auginti, padarė vyras narvus, jau kokį mėnesį sau laimingai gyvena jie, priprato, apsiprato, o ir mes apsipratom su jų priežiūros ritualais.

Vakar žiūriu, vienam triušiukui ausis nulėpus. Lyg ir nėra jokių žaizdelių ar gumbelių, bet kai pastatau ausį, ji nukrenta, lyg kremzlės ten visai nebūtu. Gal tai kokios ligos požymiai pirmieji? :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas cia gali buti? Atsirado ne is karto, is pradziu pastebejau toki maza ragiuka, dabar kuo toliau tuo labiau pleciasi. Jokie skysciai nebega , pats sasiukas toks nei minkstas, nei labai kietas... Triusiukas linksmas, eda gerai...

Iš pirmo žvilgsnio - kaip po muštynių. Gal susipjovė? Gal gyveno ne vienas?

Tokių panašių mačiau po susipjovimo, vienam vargšui nagais net nosį nuplėšę buvo...

O jei vienas tai nžn tadu, čia tik veterinaras pasakys... :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas cia gali buti? Atsirado ne is karto, is pradziu pastebejau toki maza ragiuka, dabar kuo toliau tuo labiau pleciasi. Jokie skysciai nebega , pats sasiukas toks nei minkstas, nei labai kietas... Triusiukas linksmas, eda gerai...

Iš pirmo žvilgsnio - kaip po muštynių. Gal susipjovė? Gal gyveno ne vienas?

Tokių panašių mačiau po susipjovimo, vienam vargšui nagais net nosį nuplėšę buvo...

O jei vienas tai nžn tadu, čia tik veterinaras pasakys... :icon-cry:

auga septyniese, dar prie mamos :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu patarimo, vis vargstu su viena tiuse, niekaip nesuprantu kas jai yra. Buvau rases kad ant jos ausu atsiranda zaizdutes, ausis visiskai svari balta, zaizdutes uzgyja ir dingsta tada po kiek laiko kitoj vietoj atsiranda, zaizdute sausa uzsideda sasiukas ir uzgyja. As kaip buvo patare jai purskiau biokilu pries keleta savaiciu. Ji turi vaikuotis tai grazinau atgalios i narva. Kaip manot kas cia gali buti? Ka reiktu daryti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu patarimo, vis vargstu su viena tiuse, niekaip nesuprantu kas jai yra. Buvau rases kad ant jos ausu atsiranda zaizdutes, ausis visiskai svari balta, zaizdutes uzgyja ir dingsta tada po kiek laiko kitoj vietoj atsiranda, zaizdute sausa uzsideda sasiukas ir uzgyja. As kaip buvo patare jai purskiau biokilu pries keleta savaiciu. Ji turi vaikuotis tai grazinau atgalios i narva. Kaip manot kas cia gali buti? Ka reiktu daryti?

Lengvos formos miksomatoze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu patarimo, vis vargstu su viena tiuse, niekaip nesuprantu kas jai yra. Buvau rases kad ant jos ausu atsiranda zaizdutes, ausis visiskai svari balta, zaizdutes uzgyja ir dingsta tada po kiek laiko kitoj vietoj atsiranda, zaizdute sausa uzsideda sasiukas ir uzgyja. As kaip buvo patare jai purskiau biokilu pries keleta savaiciu. Ji turi vaikuotis tai grazinau atgalios i narva. Kaip manot kas cia gali buti? Ka reiktu daryti?

Lengvos formos miksomatoze

O ka tokiu atveju daryti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu patarimo, vis vargstu su viena tiuse, niekaip nesuprantu kas jai yra. Buvau rases kad ant jos ausu atsiranda zaizdutes, ausis visiskai svari balta, zaizdutes uzgyja ir dingsta tada po kiek laiko kitoj vietoj atsiranda, zaizdute sausa uzsideda sasiukas ir uzgyja. As kaip buvo patare jai purskiau biokilu pries keleta savaiciu. Ji turi vaikuotis tai grazinau atgalios i narva. Kaip manot kas cia gali buti? Ka reiktu daryti?

Lengvos formos miksomatoze

O ka tokiu atveju daryti?

Jei tikrai miksomatozė, tai nuo jos vaistų nėra. Jei patelė vertinga, lauk ir melskis :eusa-pray: Mano viena patelė persirgus pernai ir nieko. Sako, kad persirgusios lieka ligų nešiotojos. Čia jau pats turi nuspręsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kolegos. Panašu, kad kokcidijas iš tvarto išvariau. Krito 36 triušiai :icon-evil: Panašu, kad padėjo geriamas vaistas FLUBACTIN. Siūlyčiau visiem profilaktiškai juo pragirdyti visus triušius, nepakenks :P Sėkmės, nesirkit :D

Kur ji pirkai ? :D

Man davė veterinaras, bet manau, kad rasi vet. vaistinėj. Svarbu pavadinimą žinoti, jei neturės - užsakysi :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinimai atsikracius ligos... :icon-cool:

Kol kas, dar bijau 100 proc. teigti, kad atsikračiau, bet vis tiek ačiū :P Apgydžiau ,bet ši liga :icon-evil: ( rupūžė) , taip greitai nepalieka. Pataria ( susidūrę su panašia liga ), viską realizuoti, dezinfekuoti, po 2-3 mėn. vėl dezinfekuoti ir tik tada užpirkti naujus triušius... Triušininkystė - TAI BEGALINIAI EKSPERIMENTAI :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
O į mūsų kiemą atslinko miksomatozė :icon-evil: Nusipirkau 2 pateles prieš 3 savaites, sakė vakcinuotos, ale nepatikrinsi, tai viena ir sutino. Nusprendėm nevargti. Bet taip gaila...Baiminuos dabar dėl likusių, nors ir vakcinuoti, bet dvivalente, tai kaip ir garantijos nėr..

GARANTIJU CIA JOKIU NERA UZTAI KAS ZINO SKIEPYJA 2KARTUS VIENVALENTEM JOS YRA EFEKTYVESNES

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...