Jump to content

Triušių ligos


zitule27

Recommended Posts

Mano triušiai toliau krinta, kaip musės... Veterinaras patvirtino, kad ligą atsinešiau greičiausiai su šviežia žole. Atseit ant žolės lapų galėjo būti bakterijų kurios sukėlė žarnyno ligą ( kokcidijozę ). Kartą jau teko man šitą ligą nugalėti, bet tai buvo tik vienam triušiui. O dabar susirgo beveik visi (arti 100 vnt.) , kol visiem suleidžiu antibiotikus, B vitaminą, sugirdau gerąsias bakterijas, tai ir vakaras ateina. Tvarte vaizdas žiaurus. Šeriu Unipaz kombikormu, grūdais, morkom, šienu. Mokykitės, kolegos,iš svetimų klaidų... :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano triušiai toliau krinta, kaip musės... Veterinaras patvirtino, kad ligą atsinešiau greičiausiai su šviežia žole. Atseit ant žolės lapų galėjo būti bakterijų kurios sukėlė žarnyno ligą ( kokcidijozę ). Kartą jau teko man šitą ligą nugalėti, bet tai buvo tik vienam triušiui. O dabar susirgo beveik visi (arti 100 vnt.) , kol visiem suleidžiu antibiotikus, B vitaminą, sugirdau gerąsias bakterijas, tai ir vakaras ateina. Tvarte vaizdas žiaurus. Šeriu Unipaz kombikormu, grūdais, morkom, šienu. Mokykitės, kolegos,iš svetimų klaidų... :icon-evil:

Kad žolė sutrikdė virškinimą, tai 100%, bet kad tai kokcidiozė nedrįsčiau teigti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano triušiai toliau krinta, kaip musės... Veterinaras patvirtino, kad ligą atsinešiau greičiausiai su šviežia žole. Atseit ant žolės lapų galėjo būti bakterijų kurios sukėlė žarnyno ligą ( kokcidijozę ). Kartą jau teko man šitą ligą nugalėti, bet tai buvo tik vienam triušiui. O dabar susirgo beveik visi (arti 100 vnt.) , kol visiem suleidžiu antibiotikus, B vitaminą, sugirdau gerąsias bakterijas, tai ir vakaras ateina. Tvarte vaizdas žiaurus. Šeriu Unipaz kombikormu, grūdais, morkom, šienu. Mokykitės, kolegos,iš svetimų klaidų... :icon-evil:

Jo mokinkites serti geru pasaru, ir nezaisti su zole, nes naudos bus maziau, nei nuostoliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

snd pastebejau is 11 atvestu zuikiu, vienas kazko taip idomiai elgesi, mieguistas ir panasiai. paskui as ji prajudinau, bet vistiek, kazko keistas. kiek lasiko praejo, ziuriu jis jau atsigaves ciut kiek, bet panasus vaizdas is tu 11 dar ir antras panasi situacija, ko cia jau man tiketis :icon-confused::( ?

jiems laiko yra... hm snd kaip tik lygiai menuo, esu atskyres jau nuo triusienes, nes valgo savaraniskai jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano triušiai toliau krinta, kaip musės... Veterinaras patvirtino, kad ligą atsinešiau greičiausiai su šviežia žole. Atseit ant žolės lapų galėjo būti bakterijų kurios sukėlė žarnyno ligą ( kokcidijozę ). Kartą jau teko man šitą ligą nugalėti, bet tai buvo tik vienam triušiui. O dabar susirgo beveik visi (arti 100 vnt.) , kol visiem suleidžiu antibiotikus, B vitaminą, sugirdau gerąsias bakterijas, tai ir vakaras ateina. Tvarte vaizdas žiaurus. Šeriu Unipaz kombikormu, grūdais, morkom, šienu. Mokykitės, kolegos,iš svetimų klaidų... :icon-evil:

aš vietoj tavęs kritusį triušiuką ekspertams atiduočiau, gautum išvadą, o tada matai kas kaltas, gal čia kombikormas, gal dar kas, aš už lietuvišką, nes toki atveju, jei kaltas kombi, gali išsireikalauti kompensacijos, o iš lenkų ką gausi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

snd pastebejau is 11 atvestu zuikiu, vienas kazko taip idomiai elgesi, mieguistas ir panasiai. paskui as ji prajudinau, bet vistiek, kazko keistas. kiek lasiko praejo, ziuriu jis jau atsigaves ciut kiek, bet panasus vaizdas is tu 11 dar ir antras panasi situacija, ko cia jau man tiketis :icon-confused::( ?

jiems laiko yra... hm snd kaip tik lygiai menuo, esu atskyres jau nuo triusienes, nes valgo savaraniskai jau.

as be 2 men net neackiru nuo trusies +ir taip atrodo gleznuciai

nes vakar vakare pastebejau jog ji dar juos zindo

nors jiems jau 1men.20dienu

+ man parodoj voketijoj taip pasiule

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano triušiai toliau krinta, kaip musės... Veterinaras patvirtino, kad ligą atsinešiau greičiausiai su šviežia žole. Atseit ant žolės lapų galėjo būti bakterijų kurios sukėlė žarnyno ligą ( kokcidijozę ). Kartą jau teko man šitą ligą nugalėti, bet tai buvo tik vienam triušiui. O dabar susirgo beveik visi (arti 100 vnt.) , kol visiem suleidžiu antibiotikus, B vitaminą, sugirdau gerąsias bakterijas, tai ir vakaras ateina. Tvarte vaizdas žiaurus. Šeriu Unipaz kombikormu, grūdais, morkom, šienu. Mokykitės, kolegos,iš svetimų klaidų... :icon-evil:

Kad žolė sutrikdė virškinimą, tai 100%, bet kad tai kokcidiozė nedrįsčiau teigti....

zole cia ne priciom

as ir su rasa esu daves ir per lietu pajaunu zole ir suvytuse ir su dziovinta

kramto viska

kaska su mityba esi susimoves (((((((((( man kombikorma ))))))) cia nepatinka cia tipo spec kaip sunu edalas kur sunys neda?

visu pirma jie manau nuo skysciu trukumo is gaiso jei uzdaroje pataloje buvo Pvz kuteje ir tera 2-4 langai uzdari

Grudai irgi yra minus , negalima duoti ko pakliuvo gal tu supelyjusius davei ?????????++ kviecius ar kvietrugius tegalima duoti

negalima kosiu duoti tipo uzplikytu miltu ( su karstu vandeniu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, šiandien radau kritusią patelę :( Išskrodžiau - kepenys normalios, o va plaučiai kažkokie raudoni su baltais mazgeliais. Dantenos viršutinės šiek tiek paraudę, lyg graužusi ką kieto būtų. Skrandis pilnas žalios masės, žarnynas beveik tuščias. Krito ji tikriausiai jau vakar vakare-jaučiau žarnyno kvapelį silpną... Kas tai galėtų būti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu dar zalias triusiu auginime ir yra beda, keleta men auginu sau ilgaausius ir man rodos pasigavo vienas maksimatoze, ausyse atsirado pulinukai, ir ant ausies zaizdukes, vienos akies vokas patines, bet nesenai skiepyti visi. Ar cia jau viskas jam :icon-rolleyes: ? kokiu budu gali uzsikresti kiti? ir jei cia maksimatoze greit paguldo?

Dekoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu dar zalias triusiu auginime ir yra beda, keleta men auginu sau ilgaausius ir man rodos pasigavo vienas maksimatoze, ausyse atsirado pulinukai, ir ant ausies zaizdukes, vienos akies vokas patines, bet nesenai skiepyti visi. Ar cia jau viskas jam :icon-rolleyes: ? kokiu budu gali uzsikresti kiti? ir jei cia maksimatoze greit paguldo?

Dekoju :)

laikyk ji atskirai nuo kitu o geriausias atvejas kad musi ji ir sudegini kol dar kiti neuzsikrete

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grudai irgi yra minus , negalima duoti ko pakliuvo gal tu supelyjusius davei ?????????++ kviecius ar kvietrugius tegalima duoti

Pagal ka nustatei, kad tik kviecius ir kvietrugius tegalima? Pas mane kito grudo kaip mieziai nera mate ir jokiu problemu nematau. Juk miezis pasarinis pasaras ir yra, nors kiek skaiciau tai kiekvienas skirtingai raso ir nera vieningos nuomones koki gruda geriau duoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PredatoR, tu, su savo pasisakymu, mane visai pribloškei :icon-eek: Triušius auginu tikrai ne pirmi metai ir šėriau žole visokia, kaip ir tu. Apie skysčių trūkumą, kombikormą ir grūdus, tai čia visiškas apsurdas :D Atlikom pakartotiną skrodimą su patyrusiu veterinaru. Jo išvada, kaip ir mano : sutrikęs žarnyno, vidaus organų darbas. Variantai du : nuo vandens arba nuo pašaro. Pasikeitė tik vienas pašaras. Padavus šviežios žolės, po dviejų dienų krito pirma visiškai sveika patelė :icon-evil: Tiesiog papuolė labai bakterijom užkrėsta žolė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PredatoR, tu, su savo pasisakymu, mane visai pribloškei :icon-eek: Triušius auginu tikrai ne pirmi metai ir šėriau žole visokia, kaip ir tu. Apie skysčių trūkumą, kombikormą ir grūdus, tai čia visiškas apsurdas :D Atlikom pakartotiną skrodimą su patyrusiu veterinaru. Jo išvada, kaip ir mano : sutrikęs žarnyno, vidaus organų darbas. Variantai du : nuo vandens arba nuo pašaro. Pasikeitė tik vienas pašaras. Padavus šviežios žolės, po dviejų dienų krito pirma visiškai sveika patelė :icon-evil: Tiesiog papuolė labai bakterijom užkrėsta žolė.

na isvadia viena man persasi jog ju skrandis nepripazino zoles

cia galima tik vetirinorio klausti

2a tu gali man paiskinti bakteriju?????? iskur ta zole gaus ---- nebent salia vyksta kokios statybos.yra purskemi laukai .ar koks fabrikas kuris suodzius ar kita sss ismeta \

as nevetirinorius bet ir tu man pritarsi kad musu triusei yra labai trapus tie (avinai ,Milzinai ) ir tiek vieniems netinka anas,kitiems isvis be zoles nieko neduoda- kaip kiti ir gyvi ir tt

na as 10metu auginau lietuviskus iki keliu kg kur prieaugis

jie acparesni ligoms

+ tas skliepijimas uz 2sav suskiepisiu visius triusius ,su brangia vakcina kuria tures vet.vaistinej ir ziuresim :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu dar zalias triusiu auginime ir yra beda, keleta men auginu sau ilgaausius ir man rodos pasigavo vienas maksimatoze, ausyse atsirado pulinukai, ir ant ausies zaizdukes, vienos akies vokas patines, bet nesenai skiepyti visi. Ar cia jau viskas jam :icon-rolleyes: ? kokiu budu gali uzsikresti kiti? ir jei cia maksimatoze greit paguldo?

Dekoju :)

laikyk ji atskirai nuo kitu o geriausias atvejas kad musi ji ir sudegini kol dar kiti neuzsikrete

1a ka as galiu patarti ir reialiai mates ka zmones daro

-------

visus susirgusius triusius ta uzkresta maktimantoze ackira nuo sveiku --bet menka nauda

nes ( UODAI ir kiti kraujiasiurbiai sia liga platina)

visus triusius isnesa i lauko gardus -pries tai su kalkem izdezinfekavus gardus ir patalpas kur laikei triusius

ir visi tiusei buna pietu puseje((((((( saule duos ultra spinduliu )) triusis ideks tik aisku per kailiuka nematysi susidaro kaskoks imunitetas -neklausk nezinau :eusa-hand:

as sio pavizdiu --pasielgiau preita vasara ir savo rizika taip isgelbijau _neiskiepitas buvi neika,rugseji dingo guzai (nes pasileido pulei ) sulysu nuliudes buvo ziaurei gaila buvo ziureti

todel daviau laisve paleidau pas vistas i aptvara

ir iki siol jis su jomis duodasi --------ir linksmas ir tik lipa antko papuola pruotis nori :eusa-shifty:

cia mano riali istorijia

beto jie skiepiti 70- 90% triusiu gali isaugoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skiepykit triušius ir bus mažiau vargo.

<...>rodos pasigavo vienas maksimatoze, ausyse atsirado pulinukai, ir ant ausies zaizdukes <...>

O dėl ausyčių - tai gali būti erkutės, klauskit veterinarinėj, jie turi vaisto nuo tų erkučių.

Sėkmės, nesirkit

edit: nuo erkučių ieškokit Biokill

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

per savaite nusilpo du triusiokai 4 men. nusilpsta per 1 para negali stovet ant koju tesiog guli nesikelia. pirma radou negiva o antras buvo nusilpes bet kvepavo tai papjoviau.maistas unipazas zole ir vanduo. kas galetu but.giveno vienam narve.

Pas mane tas pats pasaras: unipasz, zole ir vanduo. Viskas ok. Nebent ne kokios zoles uzrijo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali paatart jei yra ausu erke geriau gydyt su neostomosan ar biokil? Na apie neostomosana kaip ir zinau, butu geriau apie biokila, galima purkst tiesiogiai i ausi? ar tai vienkartinis ar reikia kartot purskimus? kaip ji naudot butu gerai kas naudojot kad patartumet :)

naudot tik biokil ispurksi ausis ir po sav vel pakartoji,bet manau kad ne erkute yra pas tawe o niezai.su neostomaz as tik narvus purskiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...