Jump to content

Naujasis fendt 826


Gytis924

Recommended Posts

Tas modelis demo- neparduodamas. Taip, kad Marijampolės runkeliai jo nenupirks. Bent kolkas.

Nemanau, kad žmogus pirks tą parodinį konkrečiai, bet tiesiog užsakyti nori tokį.

Dėl to slenksčio, kuris eina vidury kabinos išsiaiškinau, kad čia tik var su apsukama sėdyne, matyt miško darbam ir pan. Šiaip standarte to nebus. Vieną minusą galima nubraukti. :) bet dar vieną reiktų ir dadėti, kurį pamiršau pirma. Tai šis traktorius mažumėlę sumaseifergusonėjo. Nu čia galit įtraukti naują terminą į lietuvių kalbos žodyną. :lol: Jei kas pastebėjo iš ko pagaminti galiniai sparnai ir kuo jie panašūs į naujojo MF. Vistik metalas yra metalas, standu ir tvirta, o plasmasės visokios tai š....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo daugiau plastmases tuo geriau. Skardos rudyja ir lankstosi, o plastikas nesupuna ir uzkliuvus nesusilanksto, o jei jau lb rimtai sulauzysi (tik nzn ka reik daryt, kad sulauzyt) gali susilituot is gabalu ;)

Mano nuomonė apie plastmases priešinga ir kategoriška. Tiesiog palankstyk naujų MF sparnus ir senesnių Fendt. Ir suprasi kur barškalas, o kur tvirtybė. Dabar metalai paruošiami pakankamai gerai ir atlaiko beveik be rūdžių 30 ir daugiau metų. Metalą be vargo gali namų salygom pavirint, pašpakliuot, padažyt ir nebus nei žymės kokių sulankstymų ir pan. Įlaužiau plastmasinį sparno praplatintoją ir niekuo negaliu jo sutaisyt. Neima jokie klijai, tame tarpe skirti mašinų bamperių klijavimui, sulydymas nelaiko ir negražu. Norint normaliai suremontuot reikia keisri sparno praplatinimą. Tai va kokia realybė. Kaip ir minėjau plastmasė š.... Pavažiuokit su auto kur salone daug plastmasių... Jausmas lyg būtum konservų blėšinėj pilnoj šratų. Gamintojam gerai plastmasė nes pigu, o mums iš to nieko gero, nes kokybė visai kita. Nesakau kad dėl to plastmasės gabalo tas 826 labai blogas, bet tai tikrai ne pliusas, bet nedidukas minusas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu laikykis, po sito posmo gatawas tave uzpjaus, leisiu sau speti, kad jau gavai zinute i pm su issamiu paaiskinimu kam ir kodel idetos plastmases ir kad tau, 'neismaneliau', geriau nekisti nosies kur nieko nesupranti ir nieko nezinai, taip kad atsargiai su tokiais pareiskimais :D :D

mano nuomone - esi saunuolis, nes ka galvoji ta sakai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatikesi kiek as is jo ju gavau, dabar net raportai stovi, nes drapox parase savo nuomone o as po jo parasiau savo nuomone, gatawas jau daro viska, kad tik sio posmo neliktu, vat toks musu gerb istaigos gerb atstovas, tiesiog saunuolis, kaip pats sake su muzikais reikia kalbeti muzikiskai, nepamirskit, visi jo akyse esate muzikai, tame tarpe ir as, o siaip traktorius geras, nes negeros nuomones rashyti gatawas neleidzia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatikesi kiek as is jo ju gavau, dabar net raportai stovi, nes drapox parase savo nuomone o as po jo parasiau savo nuomone, gatawas jau daro viska, kad tik sio posmo neliktu, vat toks musu gerb istaigos gerb atstovas, tiesiog saunuolis, kaip pats sake su muzikais reikia kalbeti muzikiskai, nepamirskit, visi jo akyse esate muzikai, tame tarpe ir as, o siaip traktorius geras, nes negeros nuomones rashyti gatawas neleidzia :)

o kas cia su tuo gatawu atsitike? Pastebejau,kad dinges kazkur, bet nzn kodel :eusa-shifty:

Plastmasiniai sparnai yra jega :character-beavisbutthead:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu laikykis, po sito posmo gatawas tave uzpjaus, leisiu sau speti, kad jau gavai zinute i pm su issamiu paaiskinimu kam ir kodel idetos plastmases ir kad tau, 'neismaneliau', geriau nekisti nosies kur nieko nesupranti ir nieko nezinai, taip kad atsargiai su tokiais pareiskimais :D :D

mano nuomone - esi saunuolis, nes ka galvoji ta sakai

Manau, kad ši vieta tam ir skirta, bent jau tokia forumo paskirtis: http://lt.wikipedia.org/wiki/Forumas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Zvanas kodel taip nusistebejai kad Fendt deze buvo pabyrejusi ? :D

prisiminei kad Tavo MF pirkinys yra is AGCO korporacijos ir Tavo MF traktoriuje butent vario deze tai truputi neramu pasidare ? :D

beje jei jau toks niekam tikes Fendt tai kodel pirkai Mf juk cia puse traktoriaus yra buetnt Fendt ? :D beje kas nedirba tam ir nebyra :D tiek man Gyti tiek ir no traktoriukaspabyra tai nieko cia keisto bent man :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

puse fendt gal pernelyg drasiai pasireiskiau tai tik deze fendt kuria esi isties isgyres bent man, ir sakei tai kad man reiktu isties modernaus traktoriaus tai butent ir yra noras toki isigyti bet va ES kazko su ukio modernizavimu siemet pastrigo neva pinigu trukumas o tai jau 2010metais fendt 828 ar 927 jau stovetu technikos kieme :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano nuomone plastmasiniai sparnai yra daug geriau nei metaliniai ir vsio.

Sena tema ir nuomonę savo kai pasiskaičiau tai nenustebau, kad metalinius gyriau, bet yra ir kita medalio pusė. Plasmasė plasmasei nelygu. Bent jau tokie sparnai, kokie yra ant 724, mane pilnai tenkina. Plasmasė ar stikloplastas, ar anglies pluoštas, nepjausiu ir nežiūrėsiu kas ten yra, nesvarbu. Svarbu, kad sparnai palyginus tikrai tvirti palyginus su nekurių brendų :) , nes yra stori ir gerai išprofiliuoti. Kitas privalumas, tai, kad jie prisukti prie kabinos. Sulaužius bet kada galima nusukti ir pakeisti naujais. Ko nepadarytum su metaliniais kaip kitų Fendt, nes anie buvo privirinti prie kabinos. Taip kad tokie plasmasiniai ir mane pilnai tenkina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...