Jump to content

Naujasis fendt 826


Gytis924

Recommended Posts

Joo as irgi buvau susizavejes , bet... Hanoverio agritechnikoj kai ji apziurinejau jis buvo numalaivotas graziau . Ir dar gal ir isipaiso jis i nisa tarp 200 ir 300ag bet motoriukas jo na toks sakykim labai jau isstenetas. As dabar asmeniskai rinkciausi jau geriau 9XX serija.

P.S sedejau tarkitko jame siandien.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko gero, graziai numaliavotas ir tiek. Bielki tep nutepliojus dar geriau atrodytu ;)

gresmingai atrodo 826 fendukas bet baisiai jau ir kaina kandziojasi ne mano nosiai :) o del bielkiu tai kad ir i paroda atvaryti bet tepalu klanai didziausi po jais atkreipiau demesi parodoi .o paroda tai didele per diena sunkiai gali viska issamiai apeiti mes kazkur nuo 10iki 4 valandos taip skubedami perejom :)beje sedeti teko ir man .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko gero, graziai numaliavotas ir tiek. Bielki tep nutepliojus dar geriau atrodytu ;)

gresmingai atrodo 826 fendukas bet baisiai jau ir kaina kandziojasi ne mano nosiai :) o del bielkiu tai kad ir i paroda atvaryti bet tepalu klanai didziausi po jais atkreipiau demesi parodoi .o paroda tai didele per diena sunkiai gali viska issamiai apeiti mes kazkur nuo 10iki 4 valandos taip skubedami perejom :)beje sedeti teko ir man .

siaip sio kainos ir nepaklausiau kokia bus bet pvz 820fendas ir silpniausio 9 serijos fendo kaina skiriasi ape 100000lt o po paroda tai ir yra 3 dienas kad spet viska apeit.....beto pirma diena labiausiai apsimoka varyt i ja daug galima kepureliu skeciu maiseliu bei tusinuku prisirinkt..... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kietas fendtas, bet manau Gytis924 su rusku raktu komplektu ir tepaluotom nuo beleruso rankom nieko gero jame nenuveiktu :lol:

jo belarusas tik lengvus darbus dirba daug tenka ir su panasios galios fendu dirbt.....pakolkas tik deze pabirus buvo daugiau viskas tvarkoj tai nereikejo raktu komplekto traukt :lol: ..... o tarp bielkio tai moku svariai dirbti.... :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko gero, graziai numaliavotas ir tiek. Bielki tep nutepliojus dar geriau atrodytu ;)

gresmingai atrodo 826 fendukas bet baisiai jau ir kaina kandziojasi ne mano nosiai :) o del bielkiu tai kad ir i paroda atvaryti bet tepalu klanai didziausi po jais atkreipiau demesi parodoi .o paroda tai didele per diena sunkiai gali viska issamiai apeiti mes kazkur nuo 10iki 4 valandos taip skubedami perejom :)beje sedeti teko ir man .

bielkiai geriausi buvo iki 2004metu kai dar nebuvo jokiu euro ir jokiu kableliu.... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[\quote]jo belarusas tik lengvus darbus dirba daug tenka ir su panasios galios fendu dirbt.....pakolkas tik deze pabirus buvo daugiau viskas tvarkoj tai nereikejo raktu komplekto traukt :lol: ..... o tarp bielkio tai moku svariai dirbti.... :eusa-whistle:

"tik" deze, visai neblogai sakyciau, cia apie fendt?

Jo apie fendt.bet kiek isiaiskinom jau is uzsienio su deze pagedusia gryzo budawo kad per duobe ant greicio warydamas trenkia ratas ir klaida ismesdawo.tai sake pirmas dezes birejimo pozimis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip tie nauji baisiai atrodo o dar kai pamatai didziausia klana tepalu po traktoriumi tai dziaugsmo ir pasitikejimo tokiu traktoriumi nebelieka

Nu jau. Negi nežinojai, kad klanas tepalo didžiausias Bielkiaus pribambasas, krūtas navarotas, daugiau jų kaip ir nėra, tik metalo laužas. :lol:

Sėdėjau ir aš vakar 826. :DPliusai: fainas, modernus, geras valdymo išdėstymas, ekonomiškas, lengvesnis nei 900 serija, neturint gigantiškų padargų pats tas. Minusai: maža variklio kubatūra, klapatai su ADBlue (ūkininkų kišenei primetamos gamtosaugos problemos be jokios kompesacijos už tai. Vakaruose net už naujas auto gaunamos kompensacijos, nei kiek neabejoju, kad už traktorius atitinkančius griežtesnius reikalavimus taip pat), neišvaizdus slenkstis kabinos vidury, kaina kandžiojasi nes beveik prilygsta 900 serijai.

Ir dar. Prieinu prie 826, sėdi toks iš Marijėmpolės. Sako-jau nupirkau šitą. Šaunu sakau, geras pasirinkimas. Gal-sako. Tik tas Ad Blue-sakau. O kas čia per biesas-sako. Nu karbamido tirpalas-sakau. Tai kuriem velniam, Joniui tai nereik... ir tt. Vat taip reikia traktorius pirkt. Atėjai, pamatei, nupirkai. O mes žiūrim, žiūrim kelinti metai ir jokio tolko... :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...