Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

Jaunasis ūkininkas pagal "Jaunųjų ūkininkų įsikūrimą" yra viena, o pagal "Žemės ūkio valdų modernizavimą yra šiek tiek kita, taigi blaškytis nereikia per visas taisykles iš eilės...

sveiki..nzn ar yra kur kalbeta kiek skaiciau tai tiksliai nk neradau, tai noriu paklausti ..esu jaunasis ukininkas jau trys ir kokia as dabar galeciau imti parama nauja savo vardu kad apmoketu 100 procentu ir nereiketu savo pinigu isleisti? Ar isvis taip imanoma man dabar? aciu uz atsakymus..

Vienas variantas yra, jei ūkio dydis nuo 2 iki 3,99 EDV - priemonė "Pusiau natūrinis ūkininkavimas"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

ziurint kas ka perka jai žmogus perka belarusus tai jam ir 138 nereiks, bet jai zmogus žvelgdamas i ateiti ir renkasi pacias naujausias technologijas tai 100ag traktoriaus tikrai nenupirksi uz 138

Pirmiausia reiktų gerai isiskaityt antraštę. Ten aiškiai parašyta - J. Ū. Įsikūrimas. O įsikūrimą aš suprantu, kad žmogus pradeda ūkininkaut su minimaliomis lėšomis. Tai jei aš sumokėsiu visą sumą traktoriui, tai kuo man žemę art? Gal su vienuoliktu pirštu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negi tėvai pasitraukdami tik žemę ir 11 pirštą paliko? :D O jei galva dirbs, tai ir į nešimtaprocentines priemones po metų įlysi. Mane asmeniškai praspyrė su JŪ paraiška dėl dviprasmybių teisės aktuose (kol telefonu, buvo viskas galima), bet pasispaudęs ir be paramos pasidariau ką planavęs - ką paprasčiau šiek tiek, ką dėvėto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki norejau paklausti tai ka reiskai sitas del paromos tai bus jau skitri pinigai ? Paraiškos, kurioms atliktas tinkamumo skirti paramą vertinimas .

Broleli tai dar nieko nereiškai(tavo žodžiais tariant) :D ,netgi tie kuriems priimtas sprendimas skirti paramą,gavo laiškus iš NMA,kad paramą gausit jeigu bus perskirstyti pinigai,o jeigu ne tai ne...Žinoma neskaitant pirmo prioriteto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negi tėvai pasitraukdami tik žemę ir 11 pirštą paliko? :D O jei galva dirbs, tai ir į nešimtaprocentines priemones po metų įlysi. Mane asmeniškai praspyrė su JŪ paraiška dėl dviprasmybių teisės aktuose (kol telefonu, buvo viskas galima), bet pasispaudęs ir be paramos pasidariau ką planavęs - ką paprasčiau šiek tiek, ką dėvėto...

Tėvai žemės nedirbo. Dirbo senelis. Paliko arklinį plūgą ir akėčias. Ir visas turtas. Po derliaus pardavimo jau ir pas mane stovi šiokia tokia technika. Jei neskirs paramos, kaip nors ir be jos pragyvensim .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint kas ka perka jai žmogus perka belarusus tai jam ir 138 nereiks, bet jai zmogus žvelgdamas i ateiti ir renkasi pacias naujausias technologijas tai 100ag traktoriaus tikrai nenupirksi uz 138

deja už šia suma išeina sakyčiau neblogas 106 ah Case traktorius ir prie vidutiniu derybu dar ir komplektacija visai padoria susirinktum man asmeniškai tai ne belarusas tik nereikia išpuikt kad jaunam ūkininkui būtini visi navarotai.Manau kai duoda už veiltui tai ir t40 tūrėtu užtekt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepasakyciau, kad tie 138 uz dyka gaunas, kiek tenka susidurti tai ne vienam lengvai neateina, o siemet dauguma prisipirko JU kaip loterijos bilietu, tik neaisku kiek is ju bus laimingi :eusa-think:

Geras palyginimas,mane konsultantė irgi atkalbinėjo,sakė mažai šansų,bet nutariau pabandyti nors perdaug ir nesitikėjau.Tik brangokas loterijos bilietas,apie 4000 kainaves,o šansai menki :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepasakyciau, kad tie 138 uz dyka gaunas, kiek tenka susidurti tai ne vienam lengvai neateina, o siemet dauguma prisipirko JU kaip loterijos bilietu, tik neaisku kiek is ju bus laimingi :eusa-think:

Geras palyginimas,mane konsultantė irgi atkalbinėjo,sakė mažai šansų,bet nutariau pabandyti nors perdaug ir nesitikėjau.Tik brangokas loterijos bilietas,apie 4000 kainaves,o šansai menki :lol:

o kur nereikia idet man bent jau 1500 tik tekainavo bet sansu daugiau negu teleloto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau iki gruodžio vidurio, dėl papildomų lėšų, galim būt ramūs.

Man neaišku vienas dalykas. Laiško iš NMA dar negavau. Nors esu tarp teigiamai įvertintų pareiškėjų paramai gauti. Kažin koks terminas yra duoti atsakymą NMA dėl administravimo sustabdymo?

10 dienu nuo gauto laisko turi atsakyt man po kokiu 6 dienu dar paskambino ir paklause ar issiunciau atsakyma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
jei nuo ūkio ar valdos įregistravimo praėjo daugiau nei 2 metai,paramos negausiu viskas :o
tai kokiai dabar paramai būtų protingiausia ruoštis :icon-rolleyes:

Modernizavimui galima ruoštis. Tiksliau ne ruoštis, o šuoliais skubėti kol dar pinigėlių yra.

o tai cia rimtai gali buti kad greit nebeliks tu pinigu modernizavimui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...