Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Prašau pasidalinti patirtimi,kam teko tiesiogiai su tiekėjais pasirašyti sutartį dėl paramos finansavimo (pirksim iš jų traktorių).Koks turėtų būti palūkanų dydis, Jūsų nuomone (proto ribose) :icon-wink: .Dėkui.

Gerbiami forumiečiai,ar neaiškiai paklausiau? Nekantriai laukiu Jūsų nuomonių. :icon-wink:

20 procwentu, o jei rimtai tai uz kiek skolina firma tiek ir rasykit ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, turiu toki klausima, gal ir kvailoka :D taigi as pasiemiau dabar komercini pasiulyma, kuri desiu prie verslo plano. Klausimas butu toks, ar kai patvirtins mano projekta (zinoma, jeigu taip ivyks :D ), as galesiu keisti siek tiek traktoriaus komplektacija, kurios kaina butu siek tiek didesne nei dabar? ar pasiulymas tures buti identiskas mano pridetam?

Aciu uz atsakymus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne identiskas neprivalo buti .juk dqabar tik pagrinde komercijnius dedi i verslo plana o kai patvirtins tada dar karta per firmas vaziuosi kaina derinsi o gal ir kita daikta busi nusprendes pasiimti taippat ir komplektacija ziuresi.is karto patariu neimti pliko traktoriaus nes tokie dalykai kuriu nepaimsit tikrai bus reikalingi is patirties :icon-rolleyes: mes ir jemem kuo pigiau del to ir plikas gavosi o dabar ziurim to nera to nera o reiketu tu daiktu :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NMA traktoriaus kainą žiūri pagal normatyvinius įkainius Lt/1kW. Vadinasi, turi pirkti tokios galios traktorių, kuris buvo komerciniam pasiūlyme. O jau ten kokie bus ratai ar panašiai reikšmės neturi. Kaina žinoma gali būti didesnė, bet paramą visvien gausi nuo paraiškoj nurodytos sumos. Jei paraiškoj parašyta, kad traktoriaus kaina 120000, tai tiek ir gausi. Nesvarbu kad už jį mokėsi 138000 (paramos max).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra penktas prioriteas JU, gal kas zinot, kai kuriamas didesnis ukis, tai nuomojama zeme virs tu 40ha uz kuriuos gaunama parama turi buti ilgalaike ar isnuomota tinka ir 1 metam

Aš manau, kad 1 metams neužteks (nesvarbu, kad už ją paramos neduoda). Taisyklėse nurodyta, kad jei dalis valdos kuriama nuomojamoje žemėje ar kitais pagrindais valdomoje žemėje, žemės valdymo sutartys turi būti sudarytos ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui. Ir niekur nėra nepasakyta, kad tai taikoma tik tiems paraminiams hektarams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra penktas prioriteas JU, gal kas zinot, kai kuriamas didesnis ukis, tai nuomojama zeme virs tu 40ha uz kuriuos gaunama parama turi buti ilgalaike ar isnuomota tinka ir 1 metam

Aš manau, kad 1 metams neužteks (nesvarbu, kad už ją paramos neduoda). Taisyklėse nurodyta, kad jei dalis valdos kuriama nuomojamoje žemėje ar kitais pagrindais valdomoje žemėje, žemės valdymo sutartys turi būti sudarytos ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui. Ir niekur nėra nepasakyta, kad tai taikoma tik tiems paraminiams hektarams.

aciu tau dzukija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Straipsniukas Jū apie valdos padalijimą.

http://www.alfa.lt/straipsnis/10321085/ ... 3-15_16-47

keistokas straipsnis, kiek as suprantu priestaraujantis isakymui, kur sakoma kad jei isigyjamas plotas zemes ir jame ikuriama valda tai vadinama valdos padalyjamas, o dabar rasoma, kad tik tuo atveju, jei is valdos isigyjama du sklypai ir kreipiasi du pareiskejai is tu valdu.... gal kas supranta tai dar kitaip....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, panagrinėkime mano situaciją: esam 2 sūnūs, perimam ūkį, brolis perimą tėčio valdą 16 ha ir ūkį, o aš mamos valdą (ji turi tik valdą, ūkio neturi). Jos valdoje yra ne tik dirbama žemė yra ir miško apie 2 ha. Ar galiu perimti tokią valdą, kurioje yra miško?

nenagrinekim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, panagrinėkime mano situaciją: esam 2 sūnūs, perimam ūkį, brolis perimą tėčio valdą 16 ha ir ūkį, o aš mamos valdą (ji turi tik valdą, ūkio neturi). Jos valdoje yra ne tik dirbama žemė yra ir miško apie 2 ha. Ar galiu perimti tokią valdą, kurioje yra miško?

Kur deklaruota gyvenamoji vieta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...