Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

Tai kaip supratau jei vienas is zemes savininku kazkur anglijoj, tia man nera sansu paimt ta sklypa :icon-eek: nes per notara tiesiog nepraeisiu be jo :eusa-shifty:

Nebent tas vienintelis likęs Lietuvoj turi įgaliojimus. Kitaip manau nepraeisit. :eusa-think: Jūsų vietoje, aš vietinėje NMA dar pasitikslinčiau kaip elgtis tokiu atveju kai nuomoji visą sklypą. Gal tada jie nereikalaus notarinio padalijimo. Juk logiškai mąstant tu imi viską pagal konkretų dokumentą. Niekada su tuo nesusidūriau, bet jei pasirašai panaudos ar nuomos sutartį ir neši į registrų centrą, tai ką registrų centras nereiklauna, kad būtų savininkai? Nuneši popierių ir viskas? Nesąmonė gaunasi. Suprantu kai nuomos sutartį patvirtina notaras, tada jau registrų centras vadovaujasi notaro išduotu popieriumi. Bet pati mačiau ne vieną tokią sutartį surašytą ant paprasto šablono.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

As ir taip manau jei visa sklypa nuomoji, tai pagal mane logiskai mastant turetu taip but kaip ir Dzukija sako, tie niunsai butu jei daly imciau. Reikes klaust. O del tos nuomos sutarties, sendien dar kaip tik registru centre paklausiau, sako uztenka arba savininkui zemes ateit ta uzregistruot sutarty, arba man ( nuomininkui) :icon-confused: tik tu kadastrinio brezinio reikia dar prie sutarties

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi, seniai jau skaitineju si foruma, radau daug naudingos info :) bet siandien susiduriau su tokiu klausimu - nuejau pas zmogu, kuris turi paruost verslo plana, o jis sako dar nepradejo, nes dar laukia, kad turi but kazkokie taisykliu pakeitimai. Kazkaip tai mane priverte sunerimt :eusa-think: , kad gali labai viskas nusitest i prieki. Tai ir galvoju ar gali but vykdomi kazkokie JU pakeitimai, kai jau grafikas paskelbtas ir like nedaug laiko iki surinkinejimo paraisku ar cia kazkas paprasciausiai uzlindo i mano eile pas projekto rengeja? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zemes savininko nereikia registro centre, uztenka nunesti nuomos arba panaudos sutartis uzpylditas ant nuomos ar panaudos blanko( jokiu notaru nereikia) taip kad jeigu yra zemes dokumentai turetum susitvarkyt. Su tom nuotraukom tai gali uztrukti ilgiau, bet bandyk kelt bangas gal uzregistruos ir su senu planu, buna ir taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jis sako dar nepradejo, nes dar laukia, kad turi but kazkokie taisykliu pakeitimai. Kazkaip tai mane priverte sunerimt :eusa-think: , kad gali labai viskas nusitest i prieki. Tai ir galvoju ar gali but vykdomi kazkokie JU pakeitimai, .....

A pas mus Lietuvoj viskas keičiasi kosminiu greičiu. Bet turėdama patirties šioje virtuvėje galėčiau pasakyti, kad smegenis pudrina jūsų projekto rengėjas. Niekada taisyklės nesikeitė taip kardinaliai, kad negalėtum rašyti projekto. Keičiasi smulkmenos, bet ne pati esmė.

zemes savininko nereikia registro centre, uztenka nunesti nuomos arba panaudos sutartis

Ir jūs norit pasakyt, kad aš galiu nunešt sutartį su bet kokiais parašais (nes ten net niekas netikrina ar jie tikri) ir registrų centras užregistruos??? Taigis taip gali visas kaimynų žemes susigrėbt. :eusa-doh: Ot dūra, kur aš buvau kai ūkininkų žemės popieriai pas mane stovėjo :eusa-doh: Būčiau pati didžiausia ūkinininkė Pietų Lietuvoj ir Suvalkijoj.

Atleiskit, bet netikiu. :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai koks tikslas jam pudrint smegenis ?

Matyt yra klientas, kuris daugiau moka ar yra draugų rekomenduotas. Maža kas ir kaip. Bet taisyklės tikrai nesikeis taip, kad viską reiks perdaryti. Plius ir tai, kad pirmiausia daromi finansiniai skaičiavimai, o čia taisyklių pakeitimai jau ne prie ko. :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir jūs norit pasakyt, kad aš galiu nunešt sutartį su bet kokiais parašais (nes ten net niekas netikrina ar jie tikri) ir registrų centras užregistruos??? Taigis taip gali visas kaimynų žemes susigrėbt. :eusa-doh: Ot dūra, kur aš buvau kai ūkininkų žemės popieriai pas mane stovėjo :eusa-doh: Būčiau pati didžiausia ūkinininkė Pietų Lietuvoj ir Suvalkijoj.

Atleiskit, bet netikiu. :eusa-naughty:

Tikrai taip. Mes taip savo registravom, paskutinę pridavėm penktadienį, Išregistruot ar užregistruot sklypo be savininko aišku kad negali, bet įregistruot nuomos sutartį - gali.

dar. Nepamirškit (man čia buvo problkemų) kad turi būti atnaujinti ūkio valdos registro duomenys, tai yra visi išnuomoti sklypai turi būt registruoti jūsų valdoj, o jei nuomoji visą sklypą, tai ankstesniam savininkui reikia naikint valdą, na nebent jis dar turi žemės ar pastatų, kur būtų galima valdą palikt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ponas Aloyzai, perskaitykit ankščiau parašytas žinutes kils mažiau ginčų,juk kalbam nuo kada iki kada priima,o patvirtins tai juk vistiek tik po visų paraiškų priėmimo.

O va jūs klystat. Pirmesnis priduodi, pirmiau ir vertina. Jei nėra problemų, tai ir parama patvirtinama anksčiau nei to, kas pridavė paskutinę dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ponas Aloyzai, perskaitykit ankščiau parašytas žinutes kils mažiau ginčų,juk kalbam nuo kada iki kada priima,o patvirtins tai juk vistiek tik po visų paraiškų priėmimo.

O va jūs klystat. Pirmesnis priduodi, pirmiau ir vertina. Jei nėra problemų, tai ir parama patvirtinama anksčiau nei to, kas pridavė paskutinę dieną.

na as papriestaraciau :eusa-naughty: , nes juk nuo dabar yra ivede naujus kriterijus ( kas perima uki, baige aukstaja su zemes ukio specialybe ir tt.) pagal kuriuos dalins parama, tai kaip gali moketi anksciau pinigus tiems kurie anksciau atnese paraiska, gal paskutine diena zmogus atnes kuris atitiks visus kriterijus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vienas klausimelis, kalbejau su vienu konsultantu del kainos tai nuo 3tukst ir didyn, ar nebrangoka? na bet sake kad padaro viska taip kaip reikia, pirminia buhalterija sutvarko, gali net i nma nunesti ir tipo atsako uz projekto prieziura. zodziu nieko daug man kistis nereikes. anksciau dirbo konsultacinej, dabar ant saves :icon-wink: o mano klausimas: projekte ''Nurodomas pareiškėjo įgalioto asmens, kuris bus atsakingas už projekto įgyvendinimo priežiūrą ir ataskaitų rengimą projekto įgyvendinimo metu, vardas, pavardė, pareigos, tel. Nr'' kokios cia konkreciai ataskaitos? nes man sake kad ir tas ataskaitas paruos, bet jau 3tukst neuzteks :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nelabai įkirtau dėl žemės nuomos registracijos. Civiliniame kodekse CK 6.547 str. 3 d. parašyta: neatskiriama sutarties dalis yra nuomojamo žemės sklypo planas, o jeigu žemė nuomojama trumpesniam nei 3 m. laikotarpiui – žemės sklypo schema. Mano atveju nuoma bus 6 metai. Tai pagal kodeksą reikės atlikt nuomojamo sklypo geodezinius matavimus???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nes juk nuo dabar yra ivede naujus kriterijus

Šiaip tai tie kriterijai yra nuo pat JŪ paramos užgimimo. :eusa-think:

del kainos tai nuo 3tukst ir didyn, ar nebrangoka?

O ataskaitos tos, kurias reiks teikti kasmet 5 metus po paramos gavimo. Kaina šiaip lyg ir normali, tik pradžioje nemokėčiau už tų ataskaitų pateikimą. :eusa-naughty: Nes jos ir pačiam nėra sunkios užpildyti, o jei jau nemokėsi ar nenorėsi, užsimokėsi kai tą ataskaitą padarys.

Ir dar, ką reiškia "dirba ant savęs"? Jei jis turi akreditaciją ir individulią veiklą, tai turi būti sutartis ką jis padarys ir kiek tai kainuos. O pasitikėt žodžiu, kad tu sumokėk ir aš su tavim draugausiu iki pabaigos :eusa-think: Ar verta?

Civiliniame kodekse CK 6.547 str. 3 d. parašyta: neatskiriama sutarties dalis yra nuomojamo žemės sklypo planas, o jeigu žemė nuomojama trumpesniam nei 3 m. laikotarpiui – žemės sklypo schema. Mano atveju nuoma bus 6 metai. Tai pagal kodeksą reikės atlikt nuomojamo sklypo geodezinius matavimus???

Nu chebra duodat :lol: Kai kas paramos taisyklių nesugeba perskaityti, o čiau ir CK studijuoja :eusa-clap: Abejoju ar nuomos atveju kas reikalaus geodezinių matavimų. Čia jau būtų marazmo viršūnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turi akreditaciją, gali itraukti i parama. Jei noriu tik paraiska ir projekta ta MIN 3tukst, priklausomai nuo projekto. bet jei noriu kad viska tvarkytu tai beveik dvigubai. Bet neaisku be paraiskos ir projekto, ar daug dar darbo buna, nes tas viskas man nelabai aisku? :) O mokejimo prasymas sudetingas yra uzpildymui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...