Jump to content

PPA, -pieno kokybė, kainos ir kiti niuansai


Kowboy

Recommended Posts

Gal pienmegys galetu placiau, apie tai kiek sunaudojama energijos urejos pertekliui salinti?

Dar kartą primenu, kad Pienmėgys atsakinėja čia į tuos klausimus, kurie įdomūs jam pačiam... Norint detalių konsultacijų prašom į PM ir komercinio susitarimo pagrindu bus jūsų racionai paaiškinti ir subalansuoti ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal pienmegys galetu placiau, apie tai kiek sunaudojama energijos urejos pertekliui salinti?

Dar kartą primenu, kad Pienmėgys atsakinėja čia į tuos klausimus, kurie įdomūs jam pačiam... Norint detalių konsultacijų prašom į PM ir komercinio susitarimo pagrindu bus jūsų racionai paaiškinti ir subalansuoti ...

Nu pagaliau ,Pienmėgį.Seniai atkreipiau dėmesį,kad bandoma ant tavęs "joti".Bet ,kai ne mano pupos...O kitiems kolegoms-elkitės su kitais taip kaip norit ,kad elgtūsi su jumis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

Gražiai maudo, labai tiketina kad pakeliui i laboratorija meginys buvo praskiestas :icon-evil:

 

Kas idomiausia kad supirkejas tokio fakto ir nepaneige.

Riebalų kiekis, %

Baltymų kiekis, %

Laktozės kiekis, %

Urėja, mg

pH

 

4.74

3.01

4.18

12

6.71

Pienines

4.93

3.21

4.42

13

6.65

Mano

 

Kaip pas Trumpa situacija, kiek zinau jis baisiai pries sventes dosnus buna, suriais vaisina, o po nauju kokybiniai apgailetini pasidaro, tada ir aisku pasidaro  is kur tas gerumas...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su pieno tyrimais ir mum įdomių dalyku nutinką.  Aš ir mama statom piena į vieną šaldytuvą, karvės melžiasi bendrai, šeriam bendrai, tyrimai imami vienu kartu ir to pačio šaldytuvo, o va tyrimai skiriasi pastoviai mano naudai, skiriasi nedaug rezultatai, bet skirtumas yra :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su pieno tyrimais ir mum įdomių dalyku nutinką.  Aš ir mama statom piena į vieną šaldytuvą, karvės melžiasi bendrai, šeriam bendrai, tyrimai imami vienu kartu ir to pačio šaldytuvo, o va tyrimai skiriasi pastoviai mano naudai, skiriasi nedaug rezultatai, bet skirtumas yra :D

Tai jaunus ukininkus palaiko

Jei pasemus vienu ipu i du konteinerius, skirtumas turetu gautis ne didesnis kaip 1.1%.

Kitais atvejais skirtumas gali buti iki 0.1 dalies.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

nu sakyciau buvo ant ribos ir (gal) prasiskiede. arba priemeja/vairuotojas ar dar bala zino kas.  Bet dazniausiai buna taip, skalbimo milteliai, supelijes pasaras, melzejos ranku kremas, blogas kaimynas ar panasiai:)

labai lietuviska.

Meginio tyrimas parode virs 2 milijonu somatu,kai bendras vidurkis siuo metu svyruoja apie 300. Va ce tai tikrai Lietuviska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...