Jump to content

Valtra papildomas kuro bakas


Recommended Posts

Pas mane tai T161 tai bako talpa mazoka 165ltr ar 170ltr neatsimenu tiksliai.Kai pradejau dirbti tai uztegdavo 8val darbo.Tai atsibodo vazinet y namus uzsipilinet.Uzsisakiai papildoma baka dar 150ltr ir baiktas kriukis.Dabar 330ltr kazkur tai pilnai uztenka ir neriaikia ziuret y rodykle ar jau dega raudona.

kiek sis malonumas kainavo jei ne paslaptis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai T161 tai bako talpa mazoka 165ltr ar 170ltr neatsimenu tiksliai.Kai pradejau dirbti tai uztegdavo 8val darbo.Tai atsibodo vazinet y namus uzsipilinet.Uzsisakiai papildoma baka dar 150ltr ir baiktas kriukis.Dabar 330ltr kazkur tai pilnai uztenka ir neriaikia ziuret y rodykle ar jau dega raudona.

kiek sis malonumas kainavo jei ne paslaptis?

Joke cia paslaptis 2000lt jai gerai pamenu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, pas Valtra's bakai tikrai nepertalpiausi. Jei pas mane JD būtų tik iki kokių 200 l., tai žiūrėk jei ilgesnė darbo diena ir su tuo pačiu presu bedirbant jau tektų žvilgčiot į rodyklę. Dabar 300 l. ir ramu ( JD 6920 ), panašiai kas trečią dieną užvažiuoju užsipilt ir gerai, na čia presuojant, su arimu bus matyt, bet dienai tikrai turėtų užtekt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joke cia paslaptis 2000lt jai gerai pamenu

cia aisku be dejimo... o tai uz tuos pinigus gauni visa komplekta idejimui ar tik tuscia nuoga baka? :eusa-think:

Ferrari anksciau buvo ir JD kuriems tik 8h uztekdavo kuro...tie dar apvaliom kabinom... :icon-wink:

Visas komplektas bako.Bakas visi prisukimai visos movos viskas nu zodziu orginaliai.O ydejimas nepamenu ar kainavo,nes man jy ydejo kai buvo atvazeve technine daryt berocs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visas komplektas bako.Bakas visi prisukimai visos movos viskas nu zodziu orginaliai.O ydejimas nepamenu ar kainavo,nes man jy ydejo kai buvo atvazeve technine daryt berocs.

tai gal ir apsimoka...brangoka, bet kai reiks pavyzdziui parduot traktoriu tai i savas kontrukscijas visi pirstais badys...o be to 100% viskas veiks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visas komplektas bako.Bakas visi prisukimai visos movos viskas nu zodziu orginaliai.O ydejimas nepamenu ar kainavo,nes man jy ydejo kai buvo atvazeve technine daryt berocs.

tai gal ir apsimoka...brangoka, bet kai reiks pavyzdziui parduot traktoriu tai i savas kontrukscijas visi pirstais badys...o be to 100% viskas veiks :)

Man kažkodėl atrodo,kad tas "originalus komplektas" yra "made in garažas".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas yra uzsisakineje is gamyklos 2a baka? idomu kiek kainuoja? kazkodel man atrodo kad ar ne 800eur? :eusa-think: gal klystu...

nu as ir uzsisakiau is bjoro tai jis orginalu ir parveze is suomiu o ne koki garazini.

Labai nesiginčysiu,supratau,kad iš Bjoro.Bet,ar tikrai suomiškas originalus?Beje,metalinis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas yra uzsisakineje is gamyklos 2a baka? idomu kiek kainuoja? kazkodel man atrodo kad ar ne 800eur? :eusa-think: gal klystu...

nu as ir uzsisakiau is bjoro tai jis orginalu ir parveze is suomiu o ne koki garazini.

ta prasme manau kad gamykloj dedant jis turetu kainuoti pigiau nei uzsisakant is bjoro... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas yra uzsisakineje is gamyklos 2a baka? idomu kiek kainuoja? kazkodel man atrodo kad ar ne 800eur? :eusa-think: gal klystu...

nu as ir uzsisakiau is bjoro tai jis orginalu ir parveze is suomiu o ne koki garazini.

ta prasme manau kad gamykloj dedant jis turetu kainuoti pigiau nei uzsisakant is bjoro... :eusa-think:

uzsisakant is karto 15 procentu pigiau iseina.PLasmasinis jis,po apace dedasi metalo plokste per visa baka kad nepramustum netyce

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai bus tikrai originalas...koks jiem skirtumas ar gamykloj det ar is ten atvest uz didesne kaina... :eusa-shifty:

Kabinai amortizacijai kai uzsisakiau tai ir is suomiu parvezi tai ir 15 proc, brangiau mokejau.nei iskarto bucau uzsisakes.Bet kai traktoriu uzsakinejaulaibai jau pinigu neturejau :eusa-doh: tai plika ir pirkau

ar pasijaute skirtumas tarp amortizuojancios ir neamortizuojancios?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai bus tikrai originalas...koks jiem skirtumas ar gamykloj det ar is ten atvest uz didesne kaina... :eusa-shifty:

Kabinai amortizacijai kai uzsisakiau tai ir is suomiu parvezi tai ir 15 proc, brangiau mokejau.nei iskarto bucau uzsisakes.Bet kai traktoriu uzsakinejaulaibai jau pinigu neturejau :eusa-doh: tai plika ir pirkau

ar pasijaute skirtumas tarp amortizuojancios ir neamortizuojancios?

pasijaute tikrai gerai,kitas reikalas dabar :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...