Jump to content

Valtra papildomas kuro bakas


Recommended Posts

Sveiki, butu didelis dekui jei pasidalintumet info kas konstravot papildoma kuro baka. Kazkaip neapskaiciuota talpa visai darbo dienai.

klystate tamstėle arba nezinote kiek lietuvoje darbo diena :eusa-naughty: (8val) .Konstravimas paprastas suvirinai baka ir pakisai po ilipmo laipteliais apacioja per nuleidimo probkes sujungi i kruva,o virsui slangute,kuria sujungi su ta kur i garlavina plona ateina :eusa-think: viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau as sakau kaip yra 220 litru man uztenka per diena arti ir kitai dienai iki pietu laisvai . o dirbant lengvesnius darbus presuojant dirbant su frontaliniu tai isvis keliom dienom uztenka

pas mane 171 tai su skutiku tenka grizti arba i garaza uzsipilt, arba vezti kura. tai nera patogu, kai laukai 20 km spinduliu. matai pas mane valtra dirba pilnu pajegumu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau as sakau kaip yra 220 litru man uztenka per diena arti ir kitai dienai iki pietu laisvai . o dirbant lengvesnius darbus presuojant dirbant su frontaliniu tai isvis keliom dienom uztenka

pas mane 171 tai su skutiku tenka grizti arba i garaza uzsipilt, arba vezti kura. tai nera patogu, kai laukai 20 km spinduliu. matai pas mane valtra dirba pilnu pajegumu.

ir turi tik standarini baka 8 val. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau as sakau kaip yra 220 litru man uztenka per diena arti ir kitai dienai iki pietu laisvai . o dirbant lengvesnius darbus presuojant dirbant su frontaliniu tai isvis keliom dienom uztenka

pas mane 171 tai su skutiku tenka grizti arba i garaza uzsipilt, arba vezti kura. tai nera patogu, kai laukai 20 km spinduliu. matai pas mane valtra dirba pilnu pajegumu.

ir turi tik standarini baka 8 val. :D

gyveni ir mokaisi. jus kolega esate visiskai teisus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir pas mane ariant pilnu pajegumu dirba , tik traktoriu svorio kategorijos skiriasi ir jai bakas toks pat tai aisku, kad pas tave greiciau istusteja , jai turi priekine pakaba galetum susimeistrauti deze ir ten isideti kuro kanistres kartais i ja patogu koki gelezi isimesti ar akmeni isvertu is lauko isnesti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir pas mane ariant pilnu pajegumu dirba , tik traktoriu svorio kategorijos skiriasi ir jai bakas toks pat tai aisku, kad pas tave greiciau istusteja , jai turi priekine pakaba galetum susimeistrauti deze ir ten isideti kuro kanistres kartais i ja patogu koki gelezi isimesti ar akmeni isvertu is lauko isnesti

beje 220ltr cia kazkas idomaus kokiam cia traktoriukui kiek suprantu su papildomu? papildomas plasmasinis ar metalinis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje 220ltr cia kazkas idomaus kokiam cia traktoriukui kiek suprantu su papildomu? papildomas plasmasinis ar metalinis?

galite nesigincyti nes nuo pernai metu valtra pakeite baku kontrukcija ir deda didesnius... as is anksto norejau uzsisakyt papildoma baka, tai pasake kad buk ramus uzteks ir standarto pasirodo tikrai 220 litru per akis maniskiam :D na senesniuose modeliuose jo, kaimynas kai sunkiau dirba 2 kart per diena vaziuoja piltis :icon-rolleyes: nors gal ir gerai kita vertus, iki pietu padirbi, gryzti, papietauji, pagirdai zirga ir vel pirmyn iki vakaro... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir pas mane ariant pilnu pajegumu dirba , tik traktoriu svorio kategorijos skiriasi ir jai bakas toks pat tai aisku, kad pas tave greiciau istusteja , jai turi priekine pakaba galetum susimeistrauti deze ir ten isideti kuro kanistres kartais i ja patogu koki gelezi isimesti ar akmeni isvertu is lauko isnesti

nera prieki amortizacijos ir delto labai gailiuosi. seip mastau po uzlipimo kojelem kazka sumeistraut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

n111 cia be papildomo . beje neissivaizduoju kur ta papildoma galima butu ikisti , nebent ant stogo daugiau niekur jis netilptu

nustebinai (tikrai paziurėjau gam. tinklapi) gan nemenkas ypac kai T serijoje standartinis tik 165. tai nieko nuostabaus kad dviem dienom uztenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje 220ltr cia kazkas idomaus kokiam cia traktoriukui kiek suprantu su papildomu? papildomas plasmasinis ar metalinis?

galite nesigincyti nes nuo pernai metu valtra pakeite baku kontrukcija ir deda didesnius... as is anksto norejau uzsisakyt papildoma baka, tai pasake kad buk ramus uzteks ir standarto pasirodo tikrai 220 litru per akis maniskiam :D na senesniuose modeliuose jo, kaimynas kai sunkiau dirba 2 kart per diena vaziuoja piltis :icon-rolleyes: nors gal ir gerai kita vertus, iki pietu padirbi, gryzti, papietauji, pagirdai zirga ir vel pirmyn iki vakaro... :D

mes ir nesigincijam :D tik domimes ir stebimes sniego zmogaus minties eiga... muset savo klasėje konkurentu neturi pagal si parametra :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje 220ltr cia kazkas idomaus kokiam cia traktoriukui kiek suprantu su papildomu? papildomas plasmasinis ar metalinis?

galite nesigincyti nes nuo pernai metu valtra pakeite baku kontrukcija ir deda didesnius... as is anksto norejau uzsisakyt papildoma baka, tai pasake kad buk ramus uzteks ir standarto pasirodo tikrai 220 litru per akis maniskiam :D na senesniuose modeliuose jo, kaimynas kai sunkiau dirba 2 kart per diena vaziuoja piltis :icon-rolleyes: nors gal ir gerai kita vertus, iki pietu padirbi, gryzti, papietauji, pagirdai zirga ir vel pirmyn iki vakaro... :D

mes ir nesigincijam :D tik domimes ir stebimes sniego zmogaus minties eiga... muset savo klasėje konkurentu neturi pagal si parametra :eusa-clap:

kazkas traukia kazka per danti :lol: bet cia tik asmenine mano nuomone. na, nenukrypstant nuo temos: ar bandet kazka panasaus pasidaryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau darykis deze prieki o bako neapsimoka kaip kuro padavima padarysi

ne nu jus pavarot gi aprasiau gan askiai (bent jau man paciam) kaip pasidaryti. pakartoju -apacioje yra kuro isleidimo propkė ir papild. padarai tokia sujungi jas i kruva ir viskas baka prikonstruoji po ilipimo laipteliais. Tik nepamirsk alsuoklio virsui padaryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes ir nesigincijam :D tik domimes ir stebimes sniego zmogaus minties eiga... muset savo klasėje konkurentu neturi pagal si parametra :eusa-clap:

muset kad neturi :icon-wink: tai T serijoj tebepaliktas 165ltr bakas? o N 220? jei taip logikos nematau... :icon-eek: (tingiu kuistis po www) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau darykis deze prieki o bako neapsimoka kaip kuro padavima padarysi

ne nu jus pavarot gi aprasiau gan askiai (bent jau man paciam) kaip pasidaryti. pakartoju -apacioje yra kuro isleidimo propkė ir papild. padarai tokia sujungi jas i kruva ir viskas baka prikonstruoji po ilipimo laipteliais. Tik nepamirsk alsuoklio virsui padaryti

tai pati sistemas buspanasi belarus? is kur alsuokli gauti? nuo gaz reduktoriaus gal tinka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai T161 tai bako talpa mazoka 165ltr ar 170ltr neatsimenu tiksliai.Kai pradejau dirbti tai uztegdavo 8val darbo.Tai atsibodo vazinet y namus uzsipilinet.Uzsisakiai papildoma baka dar 150ltr ir baiktas kriukis.Dabar 330ltr kazkur tai pilnai uztenka ir neriaikia ziuret y rodykle ar jau dega raudona.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau darykis deze prieki o bako neapsimoka kaip kuro padavima padarysi

ne nu jus pavarot gi aprasiau gan askiai (bent jau man paciam) kaip pasidaryti. pakartoju -apacioje yra kuro isleidimo propkė ir papild. padarai tokia sujungi jas i kruva ir viskas baka prikonstruoji po ilipimo laipteliais. Tik nepamirsk alsuoklio virsui padaryti

tai pati sistemas buspanasi belarus? is kur alsuokli gauti? nuo gaz reduktoriaus gal tinka?

virsui bako stuceriuka ivirink uzdek slangute kuria sujung su slangute kur i garlavina ateina is orig. bako ir bus tas pats alsuoklis per probke bako. vienas minusas gali nespeti oras iseiti is papildomo jei greitai pilsis kuras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...