Jump to content

trestuve bogbale


Recommended Posts

  • Atsakymai 77
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

atleisk darbnio stabdymo juosta, kad isjungiant darbini staigiai nestabdytu. Nes jai taip toliau, tai ne tik lekstes bet ir dantraciai nelaikys. Be to ijungt ir isjungt tik mazais sukiais.

siaip tai turi buti kardanas su vienkripte mova barsteklėje naudojamas o dėl juostos atleidimo tai cia geras "jaukas" man patiko :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane varztas irgi neiverztas kai su barstykle dirbu ir kai su purkstuvu, jokio cia džouko

ir ka tai taip stebuklingo duoda išskirus gesinėjima variklio kiekviena karta norint kardana uzdėti ar nuimti ? mano supratimu varztai turi buti nei iverzti nei palaidi o tik tinkamai sureguliuoti, kaip priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

presui servo mechanizma reikia iverzti, cia tas varztas kur gale desineje pusej jeigu ka, nereikia jokio ardymo kuri galbut isivaizduojate, daug sveikiau tiek barstyklei tiek purkstuvui aisku tokiam kuriam reikia darbini junginet, jei nereikia junginet tada jo gal ir neatleisciau, nors kaip tik atleidus tik saugiau, jei kas uzsikirstu juosta iskarto prabuksuotu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu rimtai nesupranti ar tik apsimeti specialiai, su servo mechanizmu juosta irgi uzsistabdo jei ka ;)

kaip galima kitaip suprasti toki pasakyma "atleisk darbnio stabdymo juosta"? pasakytu serv. mech. varzta atleisk butu viskas aisku nes siuo atvėju atsileidzia abi juostos o ne viena. :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu supraskit ir mane sa su tuo trstuwu nedirbu su juo dirba mano tetis ir jis tikrai zino kokias darbinio apsukas laikit ar panasiai ir cia tikrai ne traktoriui esme nes kaiminas su tokia pacia technika dirba ir nei tos lekstes nulaksto nei ka :eusa-naughty:

negarantuok taip jau 100% kartais ir didziausi profai suklista viena karta buvau ir as savo bogbaila ant1000 paleides tai viena vaziavima spejau padaryti grazu buvo kai vietoj 12m gavosi 24m uzgriebis :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na matau reikia pasitaisyti truputi man...

belaruso darbinis turi 2 juostas. Viena stabdo planetarinio mechanizmo isorini dantrati (uzspaudus darbinis sukasi, si visada turi buti iverzta tinkamai), kitoji stabdo pati velena, kad isjungus jis patikimai sustotu. Sia galima siek tiek atleisti, tik ziureti jog darbinis isjungtoje pozicijoje nesisuktu. Tuomet isjungimo metu apsukos bus letinamos svelniau. Taip pat kaip masinai galima stipriai stabdi spaust, galima silpnai. Siap tiek ijungiant, tiek isjungiant darbini reiki alaikytis minimaliu variklio sukiu. Bent kiek imanoma. Ijungiant tai daznai pavyksta, o isjungiant ne visada. Buna kad ir vaziuoant isjungiama, nenorint sustoti. Tuomet barstykles diskai staiga stabdomi, o palyginti plona asele neatlaiko apkrovos (esant 540 rpm sukiams bogballe diskas sukasi 750 rpm), nes gaunamas tikrai didelis sukimo momentas stabdymo metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na matau reikia pasitaisyti truputi man...

belaruso darbinis turi 2 juostas. Viena stabdo planetarinio mechanizmo isorini dantrati (uzspaudus darbinis sukasi, si visada turi buti iverzta tinkamai), kitoji stabdo pati velena, kad isjungus jis patikimai sustotu. Sia galima siek tiek atleisti, tik ziureti jog darbinis isjungtoje pozicijoje nesisuktu. Tuomet isjungimo metu apsukos bus letinamos svelniau. Taip pat kaip masinai galima stipriai stabdi spaust, galima silpnai. Siap tiek ijungiant, tiek isjungiant darbini reiki alaikytis minimaliu variklio sukiu. Bent kiek imanoma. Ijungiant tai daznai pavyksta, o isjungiant ne visada. Buna kad ir vaziuoant isjungiama, nenorint sustoti. Tuomet barstykles diskai staiga stabdomi, o palyginti plona asele neatlaiko apkrovos (esant 540 rpm sukiams bogballe diskas sukasi 750 rpm), nes gaunamas tikrai didelis sukimo momentas stabdymo metu.

is viso to galima daryti isvada kad ta bogbale yra sudas paskutinis.... su amazonem isbarstyta tukstanciai tonu tu trasu ir nei ten reikejo darbinius reguliuot nei ka, ijungi vaziuoji davaziuoji lauko gala isjungi... o cia matai kaip su mazu vaiku reik elgtis... :eusa-think: nesamone... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

daryti isvada kad ta amazone yra sudas paskutinis.... su amazonem isbarstyta tukstanciai tonu tu trasu ir nei ten reikejo darbinius reguliuot nei ka, ijungi vaziuoji davaziuoji lauko gala isjungi... o cia matai kaip su mazu vaiku reik elgtis... :eusa-think: nesamone... :eusa-shifty:

siaip jau apie bogballe barstykles kalbeta

bet samprotavimai tai mano teoriniai cia, praktiskai neisbandyti, bes su belarusu netresiu.

o amazones barstykles tai man patinka. Ir reduktoriukai ten lietais kurpusais tokie... tik dazymas prastesnis nei bogballe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip jau apie bogballe barstykles kalbeta

bet samprotavimai tai mano teoriniai cia, praktiskai neisbandyti, bes su belarusu netresiu.

o amazones barstykles tai man patinka. Ir reduktoriukai ten lietais kurpusais tokie... tik dazymas prastesnis nei bogballe.

paprastos kaip dvi kapeikos, bet rudyt tai megsta...pastebejau, nors viena turim jau gal 15 metu, dar gyva ir beria po siai dienai, aisku viskas ten mechanika, isskyrus hidraulini atidaryma...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu supraskit ir mane sa su tuo trstuwu nedirbu su juo dirba mano tetis ir jis tikrai zino kokias darbinio apsukas laikit ar panasiai ir cia tikrai ne traktoriui esme nes kaiminas su tokia pacia technika dirba ir nei tos lekstes nulaksto nei ka :eusa-naughty:

dar karta klausiu kardanas su vienkrypte mova ir ji veikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...