Jump to content

130 A/g Traktorius kaip apsisprest


marko

Recommended Posts

O gal ir į mano klausimą atsakysi (2 ir 3 puslapiuose) :icon-wink:

Ir atskirai norėčiau pareplikuoti gerbiamam "shauliniui". Pardavimo esmė ir yra "varžtų skaičiavimas", antraip "Dotnuvos projektai" reklamuodami JX95 nerašytų tokių nesamonių, kaip kad JX95 turi priekinį amortizuojantį tiltą, elektrohidraulinį priekinio tilto įjungimą/išjungimą, diskinius stabdžius... :eusa-think:

Na ką aš tau galiu pasakyti. Lietuvoje melaginga reklama baudžiama pagal įstatymą taigi duok į teismą, krūvą pinigų prisiteisi ;) *

*žinioma gali ir pralošti ;)

Neturiu laiko po teismus vaikščioti. Bet, manau, tai mažų mažiausiai negarbingi pardavimo metodai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 78
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

klausyk jau atsibodo tas briedas tu pradžiai įrodyk, kad yra taip kaip sakai (aš tikrai nesiruošiu įrodinėt, kad nesu kupranugaris)

Beje o kaip tas mano klausimas?

Jokių problemų. Permesk man į PM savo el. pašto adresą, atsiūsiu to skelbimo nuotrauką. Kabėjo parodoje "Ką pasėsi". Mano klientas nusifotografavo atminčiai, kaip pardavėjai bando mulkinti eilinį klientą. Asmeniškai Tau to netaikau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra taip, kaip aš rašiau - maks. galinio padargų keltuvo galia 9240kg

:D Citata iš http://www.lamborghini-tractors.com :

"Lifting in complete safety.

Electronic lift control, including radar wheelslip control is a standard feature on all models of the range, it ensures completely safe management of loads up to 6200 kg (R6 130-140) and up to 9200 kg (R6 160-175-185)."

Čia yra bendro pobūdžio informacija. R6.130-140DCR modeliuose taip pat gali būti 9240kg keltuvas. Tokiu atveju yra komplektuojami didesnio diametro keltuvo cilindrai.

cia taip galima suprasti kad visa pakaba tapati nuo 130 iki 185AG tik cilindrai kiti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...