Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Labas.Cia mano pirmieji gyvenime,experimentiniai cesnakai.Iskasiau liepos 9d.kitus kasiu po 2 savaiciu,bus ka palyginti.Sodinau spalio viduryje,augo visa laika po siaudu mulciu.Galvojau,kad gali nuo dregmes paputi,bet nei velnio,jie nepapuvo ir ligu,kaip ir nesimato,jokiu.Kitais metais ketinu 10aru uzsodinti kaime.Galvoju uzmulciuoti,kad nereiktu laistyti ir raveti.Ar esate kas taip augines didesniame plote?Idomu butu pakalbeti apie = ir-

a

aš auginau palyginus nedaug tokiu būdu -5 eilių lysvę kokių 35m ilgio, kol kas dar auga, pliusai tai tokie kaip ir minėjai reguliuoja drėgmę (neišdžiūna, irnepršlampa) žolių vienetai ir labai lengvai išraunamos. dėl derliaus nzn, kol kas dar auga, šiaip keles galva išrovus nebuvo įspūdingo dydžio, bet gal čia nedėl mulčo o sodinimo technologijos (praktiškai į nekastą žemę). gali čia pažiūrėti foto, kartkartėm papildau:

https://picasaweb.google.com/1006053460 ... directlink

Šiaip jei didesnį kiekį mulčiuoti reikia pagalvoti iš kur paimti mulčo, nes jo reikia daug, mulčiuoti reiktų prieš žiemą arba anksti pavasarį, nes kai pauga įdėti jį į tarpus bus sunku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kiek suprantu,tai orinės sėklos,kurios galima paskui sodinti.A va taip atrodo maniškiai

tai kad jusu dar zali cesnakai, galejo drasiai dar aukti. tokie tik greitam vartojimui, veliau is ju nieko gero nebus.

as dar luktelsiu kol normaliai pagels steibai ir tik tada rausiu, risim i kulius ir i palepe pakabinsim dziut keliata savaiciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galite paaiskinti kas cia per velniava?

Kas čia du veislė,ar jie buvo išleide žiedstiebi ?čia labai idomu, kokio dydžio galvos?

Galvu dar neziurejau,pa kol neissiaiskinsiu,kas cia pas mane vystosi.Gali buti kad maximos kinietiski cia yra,keleta skilteliu buvau ikises pabandymui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galite paaiskinti kas cia per velniava?

Panašu, kad čia taip vadinamų vasarinių oriniai svogūnėliai, pas mane irgi ta pati situacija, net vietinių lietuviškų "vasarinių mačiau besiformuojant orinius svogūnėlius. kadangi minkštastiebiai (mūsuose vasariniai) yra šiltesnio klimato augalai, tai pasodinti rudeni dažnai pradeda auginti žirdstiebius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galite paaiskinti kas cia per velniava?

AŠ dąsiai galiu teigti, kad pas jus čia užsenietiški česnakai užaugo gali būti ir maximiniai ispaniški arba kiniški nes žiūrint į juos matosi visiškai nebūdingi lietuviškiems česnakams išoriniai požymiai. Tai yra pačių lapų prisegimas prie kotelio ir lapų atstumai tarp jų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,

norejau paklusti kodel Jūs džiovinate česnakus rišdami ir kabindami kažkur? Ar tai neužima daug laiko ir papildomo vargo nekelia? As tai galvoju džiovinti juos dedant į lentynas tinklines, kloti vienu sluoksniu ir viskas, manau kad taip mažiau vargo. Gal kas turite kitokių pasiulimų džiovinimui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,

norejau paklusti kodel Jūs džiovinate česnakus rišdami ir kabindami kažkur? Ar tai neužima daug laiko ir papildomo vargo nekelia? As tai galvoju džiovinti juos dedant į lentynas tinklines, kloti vienu sluoksniu ir viskas, manau kad taip mažiau vargo. Gal kas turite kitokių pasiulimų džiovinimui?

isroves risu ir dziovinu kai isdziusta kerpu sieba ir saknis. Taip geriau laikosi cesnakai nes siebas buna sudziuves ir bakterijos nepatenka i cesnako vidu. o kai iskart laukia nukerpi stieba ir saknis tada cesnakas prasciau laikos.

o jus tiesiai laukia nupkerpat saknis ir stieba ar nesat su viskuo dziovint ant tinklo ?

O nuo vargo prie cesnaku niekur nepabeksi gali raudamas iskart saknis ir stieba nukirpti ir nest dziovint arba israuni nesi dziovint ir kai isdziusta nukerpi saknis ir stieba. Man pastarasis variantas priimtinesnis nes dar ir issirusiuoju juos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,

norejau paklusti kodel Jūs džiovinate česnakus rišdami ir kabindami kažkur? Ar tai neužima daug laiko ir papildomo vargo nekelia? As tai galvoju džiovinti juos dedant į lentynas tinklines, kloti vienu sluoksniu ir viskas, manau kad taip mažiau vargo. Gal kas turite kitokių pasiulimų džiovinimui?

isroves risu ir dziovinu kai isdziusta kerpu sieba ir saknis. Taip geriau laikosi cesnakai nes siebas buna sudziuves ir bakterijos nepatenka i cesnako vidu. o kai iskart laukia nukerpi stieba ir saknis tada cesnakas prasciau laikos.

o jus tiesiai laukia nupkerpat saknis ir stieba ar nesat su viskuo dziovint ant tinklo ?

O nuo vargo prie cesnaku niekur nepabeksi gali raudamas iskart saknis ir stieba nukirpti ir nest dziovint arba israuni nesi dziovint ir kai isdziusta nukerpi saknis ir stieba. Man pastarasis variantas priimtinesnis nes dar ir issirusiuoju juos

Pilnai pritariu Laimonui :eusa-clap: ,su stiebu džiudamas česnakas subresta pilnai ir jo "macnumas " padidėja ir tuo pačiu laikosi ilgiau,džiovinant ant tinklo brangiau [cinkuoto tinklo kaina kosminė reikalinga priverstinė ventiliacija,jai orai vesus reikalinga šilto oro gaminimas ,nes pradės pelyti] karta bandžiau su 50 kg nepasiteisino .Kas dėl darbo tai česnakus užauginti yra trečdalis darbo, tinkamai paruošti ilgam laikymui ir suteikti gera prekine išvaizda yra 2 trečdaliai :eusa-naughty: tokie mano pamastymai koki džiovinimo būda pasirinkti teks spresti pačiam .Linkiu visiems sėkmės nuimant šiu metu gera česnaku derliu :eusa-clap::eusa-dance::eusa-violin: kita savaite pradėsiu atrankiniu būdu kasti ir aš:eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi darbininkai, kurie turi laiko česnakams, as siemet irgi bandau auginti, bet del laiko stokos truputi apleidau zolytem. Pas mane labai auga galinsoga lygtai taip ji vadinasi nezinau kaip isnaikinti ja. Tik nuravi po savaites pilna mazu. Po dvieju savaiciu jau dideles, o dar lietaus uztenka. kazin kaip cesnakai tokiose zolytese ar nesupus. Purksti nenorejau. Galvos buvo jau nemazos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi darbininkai, kurie turi laiko česnakams, as siemet irgi bandau auginti, bet del laiko stokos truputi apleidau zolytem. Pas mane labai auga galinsoga lygtai taip ji vadinasi nezinau kaip isnaikinti ja. Tik nuravi po savaites pilna mazu. Po dvieju savaiciu jau dideles, o dar lietaus uztenka. kazin kaip cesnakai tokiose zolytese ar nesupus. Purksti nenorejau. Galvos buvo jau nemazos.

Turiu ta pačia problema,šiemet ji kaip ir pliusas žemė sausesnė ten kur jos yra nei ten kur jos nėra,ji greit nutraukia drėgme taip kad nesupus , šiandien dariau kontrolinius kasimus rezultatais patenkintas :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi darbininkai, kurie turi laiko česnakams, as siemet irgi bandau auginti, bet del laiko stokos truputi apleidau zolytem. Pas mane labai auga galinsoga lygtai taip ji vadinasi nezinau kaip isnaikinti ja. Tik nuravi po savaites pilna mazu. Po dvieju savaiciu jau dideles, o dar lietaus uztenka. kazin kaip cesnakai tokiose zolytese ar nesupus. Purksti nenorejau. Galvos buvo jau nemazos.

Turiu ta pačia problema,šiemet ji kaip ir pliusas žemė sausesnė ten kur jos yra nei ten kur jos nėra,ji greit nutraukia drėgme taip kad nesupus , šiandien dariau kontrolinius kasimus rezultatais patenkintas :eusa-dance:

aciu, ramiau pasidare

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi darbininkai, kurie turi laiko česnakams, as siemet irgi bandau auginti, bet del laiko stokos truputi apleidau zolytem. Pas mane labai auga galinsoga lygtai taip ji vadinasi nezinau kaip isnaikinti ja. Tik nuravi po savaites pilna mazu. Po dvieju savaiciu jau dideles, o dar lietaus uztenka. kazin kaip cesnakai tokiose zolytese ar nesupus. Purksti nenorejau. Galvos buvo jau nemazos.

Turiu ta pačia problema,šiemet ji kaip ir pliusas žemė sausesnė ten kur jos yra nei ten kur jos nėra,ji greit nutraukia drėgme taip kad nesupus , šiandien dariau kontrolinius kasimus rezultatais patenkintas :eusa-dance:

aciu, ramiau pasidare

:eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...