Jump to content

zieminis rapsas

Recommended Posts

On 2019-07-03 at 22:14, jaunasis21 pranešimas:

Panasu kad lietinga savaite pasidarbuos kaip rondapas ir pades suvienodinti branda. Iki siol nespeta nupurksti ir atrode per anksti, o dabar kai jau laikas- orai neleidzia. Gerai kad karbamidu nepurksta tai laukas visas tolygus be suguldytu veziu vienodai ir noksta :) 

Nu pas mane kur sėta arime tai jau galima bus važiuoti pirmadienį pjauti jei orai leis. Bet kur sėta po skutimo tai dar pusė žalio tikrai, ryt  judam su reglonu..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Atsakymai 9,6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Aš isvis, negaliu skaityt tokiu paistalu . Pasirodo ziurek jau teisinga linkme eina. Pernai dar are viska ir apie skutima net nemaste, siemet pradejo skusti ir jau strukturos ir kvapai atsirado afigie

Su noraginiu varei iki dugno  - labai minimalus dirbimas. Sėjomaina tavo, tai kažkas iš serijos canola-snow-canola. Kurią iš tų kultūrų užauginsi be chemijos ir tręšimo? Ir vyšnia ant torto - claydona

Jau prasideda...  

Paskelbtos nuotraukos

Prieš 7 valandas, grumas pranešimas:

Nu pas mane kur sėta arime tai jau galima bus važiuoti pirmadienį pjauti jei orai leis. Bet kur sėta po skutimo tai dar pusė žalio tikrai, ryt  judam su reglonu..

Pas mus visur į arimą tai vienodi visi, kai prieis tai visi kartu :D Bet be kitos savaitės vidurio-galo neprieis. 

Nuoroda į pranešimą
Prieš 7 valandas, grumas pranešimas:

Jeigu duotų kaip dabar prognozuoja nuo kito penktadienio iki pirmadienio saulė šiluma, tai ir pasiimčiau visus rapsus :) 

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, ramas 1 pranešimas:

Kad taves neina suprast ,tai jau per velu reglonuot,dabar pats pirmadieni reglanuosi.

Ti ten buvo klausimas ar jau velu reglonuoti nes kazkam velu buvo glifosuoti.Bet apsilankius laukuose nuspresta dar laukti reikia  nes virsus didzioje lauko dalyje kad ir rudas bet dar guminis apacia zalia todel dar rukome pavesyje bent jau si savaitgali.ar dabar aiskiau.

Nuoroda į pranešimą
Prieš 14 valandų, grumas pranešimas:

Dėl ko bėdos? Jeigu reikia danokint? Nes vežios ir pamiškiai pavėsiuos tikrai kartu neprieis..

jei tik tarpveziai tai viskas tvarkoje, keleta lauku maciau kurie beveik visiskai zalia rapsa nupurske neziuredami i prognoze.... dabar ne kombainai, o lietus kulia :)

Nuoroda į pranešimą
prieš 34 minutes , mwex pranešimas:

jei tik tarpveziai tai viskas tvarkoje, keleta lauku maciau kurie beveik visiskai zalia rapsa nupurske neziuredami i prognoze.... dabar ne kombainai, o lietus kulia :)

Nu šitoks variantas nekoks pasirinktas tada..   

aš pats irgi maniau, kad nereikes nunokint papildomai, kol tie karsciai buvo. Bet dbr kai primetus prognozes ir koki šiom dienom vėjai ir lietus tai nusprendžiau reglonuot ir po 7 dienų judėt su kombainu .

Nuoroda į pranešimą
prieš 18 minutes , grumas pranešimas:

Nu šitoks variantas nekoks pasirinktas tada..   

aš pats irgi maniau, kad nereikes nunokint papildomai, kol tie karsciai buvo. Bet dbr kai primetus prognozes ir koki šiom dienom vėjai ir lietus tai nusprendžiau reglonuot ir po 7 dienų judėt su kombainu .

Kada reglonuosi?

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes , mwex pranešimas:

as rytoj jei pavyks su glifosatu pravaziuosiu...kotai zali, virsus ruduoja, pats laikas...galetu ir reglonuoti, bet darbe atostogos tik nuo 25d.  :D neatrode kad tiek anksti siemet viskas prasides :D

Tai, kad kiekvienais metais viskas tik ankščiau jau prieina :icon-wink:

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...