Jump to content

zieminis rapsas

Recommended Posts

• Atsakymai 9,6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Aš isvis, negaliu skaityt tokiu paistalu . Pasirodo ziurek jau teisinga linkme eina. Pernai dar are viska ir apie skutima net nemaste, siemet pradejo skusti ir jau strukturos ir kvapai atsirado afigie

Su noraginiu varei iki dugno  - labai minimalus dirbimas. Sėjomaina tavo, tai kažkas iš serijos canola-snow-canola. Kurią iš tų kultūrų užauginsi be chemijos ir tręšimo? Ir vyšnia ant torto - claydona

Jau prasideda...  

Paskelbtos nuotraukos

Prieš 2 valandas, Robertas08 pranešimas:

Pirmas metas auginu. Piktžolių nėra. Kodėl glifosuodamas turėčiau derliaus nuostolį?

Bijau ,kad nevienodai subres,vienus nukuls lietus,kai kiti bus žali. Įpač vėžių viduriai. Ar nebus taip? Nu paprotinkit.

Bijau kas tai žemės ūkyje yra?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 3 valandas, Robertas08 pranešimas:

Pirmas metas auginu. Piktžolių nėra. Kodėl glifosuodamas turėčiau derliaus nuostolį?

Bijau ,kad nevienodai subres,vienus nukuls lietus,kai kiti bus žali. Įpač vėžių viduriai. Ar nebus taip? Nu paprotinkit.

Jau ne pirmi metai auginu zieminius rapsus. Ir niekad neteko dar glifosuoti ar reglonuoti. Prieina viskas savo laiku. 

Su v.rapsu jau kita kalba

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, ramas 1 pranešimas:

O kiek prarasi kai nevienodas nokimas?.Kaip pernai man buvo ,virsuj isbyreja ,per viduri sunoke ,apacioj zali.Zali eina per subine ir i bunkeri.+ dregme nesveika .Siemet reglonuosiu ir taskas.Geriau kas 24 vezias iskulsiu ,bet po 7-10 dienu kulsiu vienoda .

Tai va pas mane vėžėse visiškai žali,plius ratai siaurukai, purkstuvas pakabinamas,manau parišiu dar tentą po apačia ir lekiu kitą savaitę.

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, vrimvydas pranešimas:

paaiskink logika. purskiama su karbamidu arba nuo ligu ir vabalu kad zaliuotu ilgiau o paskui su rondapu kad pagelstu . 

Vietom yra žolių prasimušusiu  vietom labai nevienodi. O jei prognozes nemeluoja bus nelengva javapjutė o rondapuotas graičiau džiūna. 

Kai rapsas jau gelsta purškimas derliaus nesugadins

Nuoroda į pranešimą
prieš 10 minutes , Vilius pranešimas:

Vietom yra žolių prasimušusiu  vietom labai nevienodi. O jei prognozes nemeluoja bus nelengva javapjutė o rondapuotas graičiau džiūna. 

Kai rapsas jau gelsta purškimas derliaus nesugadins

Glifosuotiem rizika, kad uzeis smarkus lietus ir viska nubarstys. 

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, edviuks pranešimas:

Nu kazin kuris daugiau nuostoliu turetu purskiant, ar as glifosata su klijais 14-18d pries kulima, ar tu defolianta 4-8d iki kulimo . 

Tu naktim nemiegosi bijodamas skvalo ar liūties:icon-wink:, o as po 4 parų kulsiu. Kai aakė, ten akių dūmimas tie klijai. Agrokoncerno vadyba už regloną mano krašte.

Nuoroda į pranešimą
Prieš 9 valandas, grumas pranešimas:

Dèl tų klijų tai ir man, neaisšku vadyba tai visa vienareikšmiškai kiša. Tarp ūkininkų irgi nėra vieningos nuomonės. O kaina irgi nemenka apie 15€/ha gaunas. Kaip suprantu Viliau, nenaudojat klijų rapsams?

Su viena vadyba kalbėjau tai klijai tik bobučiu pasakos, kaip ta pinigėli ištraukt papildomai. Ne nenaudoju

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...