Jump to content

zieminis rapsas

Recommended Posts

• Atsakymai 9,6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Aš isvis, negaliu skaityt tokiu paistalu . Pasirodo ziurek jau teisinga linkme eina. Pernai dar are viska ir apie skutima net nemaste, siemet pradejo skusti ir jau strukturos ir kvapai atsirado afigie

Su noraginiu varei iki dugno  - labai minimalus dirbimas. Sėjomaina tavo, tai kažkas iš serijos canola-snow-canola. Kurią iš tų kultūrų užauginsi be chemijos ir tręšimo? Ir vyšnia ant torto - claydona

Jau prasideda...  

Paskelbtos nuotraukos

Ką tik, jaunasis21 pranešimas:

Panasu kad lietinga savaite pasidarbuos kaip rondapas ir pades suvienodinti branda. Iki siol nespeta nupurksti ir atrode per anksti, o dabar kai jau laikas- orai neleidzia. Gerai kad karbamidu nepurksta tai laukas visas tolygus be suguldytu veziu vienodai ir noksta :) 

Mes po zydejimo purskem NPK su karbamidu. Tai vezes ne per daugiausiai atsilieka. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 8 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Panasu kad lietinga savaite pasidarbuos kaip rondapas ir pades suvienodinti branda. Iki siol nespeta nupurksti ir atrode per anksti, o dabar kai jau laikas- orai neleidzia. Gerai kad karbamidu nepurksta tai laukas visas tolygus be suguldytu veziu vienodai ir noksta :) 

Tai va,o pas mane vėžės žalios,jei ištaikau giedrą popietę tai vėjas didžiulis :obscene-hanged:

Nuoroda į pranešimą
prieš 24 minutes , mwex pranešimas:

kokia norma sejate ukine sekla ? :)

Aš namų salygom,per sieta 5mm praleidau,tai pabiros išsivalė. Berods po 4kg sėjau. Pavasarį atrodė tankesnis už hibridą,po to hibridas išsišakojo,tai ūkinėj dabar šakų mažiau gal,bet ankštys didesnės ir rapsas pats stambesnis.

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes , Robertas08 pranešimas:

Aš namų salygom,per sieta 5mm praleidau,tai pabiros išsivalė. Berods po 4kg sėjau. Pavasarį atrodė tankesnis už hibridą,po to hibridas išsišakojo,tai ūkinėj dabar šakų mažiau gal,bet ankštys didesnės ir rapsas pats stambesnis.

Isvalyta taip ir sejai? Daugiau niekuo seklos neapdorojai? :)

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...