Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

On 2019-07-15 at 10:01, Minduksx pranešimas:

Vakar i vakara visbis 12.9 nepurksti, apacioj yra viena kita zalia ankstis, arba ankstis dar zaloka bet grudai jau juodi tas duoda dregme. Pas mane irgi pabire ir sudyge bet vietom yra vietom ne. Siaip kuliam nieko nelaukiam nes ryt sriubos rodo  :D

Tos žalios ankštys ne drėgme duoda, o į nuostoiius eina. Vakar pas kaimyną kroviausi rapsą į mašiną tai tyrėjau lsiko patyrinėt. Jis prieš 10 dienų glifosaves, bet apačioje dar vistiek nemažai žalių ankščių ir pasikuitus po susmulkintas liekanas tas žalias ankštis radau neiškultas. Kad jos ir sukapotos smulkintuvo, bet sėklos neišbyrėjusios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Robertas08 pranešimas:

Bet kuga tai hibridas? Sėjei pirma metą  ūkine? Kiek supylei ir koks rezultatas gavosi? :)

Tai jo, hibridas. Jau daug kalbėta, kad hibridą galima sėti vienus metus. Sėklą pirkau iš ūkininko jau paruošta. Rezultatas, pagal metus, labai geras, 3.3 t/ha užskaitinio. Šiemet galvoju, ieškoti Atora rapso. Ši veislė labai gerai atrodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Remse pranešimas:

Tai jo, hibridas. Jau daug kalbėta, kad hibridą galima sėti vienus metus. Sėklą pirkau iš ūkininko jau paruošta. Rezultatas, pagal metus, labai geras, 3.3 t/ha užskaitinio. Šiemet galvoju, ieškoti Atora rapso. Ši veislė labai gerai atrodė.

Tada gal sėčiau savo popular hibrido. Aš linijinės ūkinės įkuliau 3.5t. Ta ūkinė jau trečias metas buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, ūkininkas pranešimas:

Tos žalios ankštys ne drėgme duoda, o į nuostoiius eina. Vakar pas kaimyną kroviausi rapsą į mašiną tai tyrėjau lsiko patyrinėt. Jis prieš 10 dienų glifosaves, bet apačioje dar vistiek nemažai žalių ankščių ir pasikuitus po susmulkintas liekanas tas žalias ankštis radau neiškultas. Kad jos ir sukapotos smulkintuvo, bet sėklos neišbyrėjusios.

pas mane tas pats, pilna lentele kratuku  nuostoliu nuo zaliu anksciu. net pradejom ieskot kas negerai su kombainu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...