Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 6 valandas, Robertas08 pranešimas:

Sėjau "cult" linijinės ūkinės. Lyginant su "popular" hibridu yra skirtumas į blogesnę pusę. Viskas bus aišku liepą.

Tai gal nelyginkit linijinės su hibridu  (mano nuomone) sąžininga būtų tam pačiam lauke ta pačia veislė ūkine VS sertifikuota

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, romukas84 pranešimas:

Tai gal nelyginkit linijinės su hibridu  (mano nuomone) sąžininga būtų tam pačiam lauke ta pačia veislė ūkine VS sertifikuota

Hibridinės nesėčiau ūkinės. Iš to pačio linijinio rapdo ūkinio pernai kūlega po 4t/ha kūlė. Va tau ir linijinė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Gnytasis pranešimas:

Pernai metais visby, mercedes, ir Cult linijine sava parode vienodus rezultatus. Dabar mastau tik koki laukeli hibridu paset vis palygint. Uz ta hibrido seklos kaina linijinei galima butu pagerint augimo salygas. 

Duosiu žinią ir aš kai nusikulsiu,tik pas mane tas cult jau dievas žino tik kelinto atsėlio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Žemdirbys pranešimas:

Neveikia tų kirmėlių niekas. Dvi dienas iš eilės purkšta sisteminiu, naudos 0. Trečią dieną mospilan + kaiso, tai 10 proc. kandžių krito, kirmėlių visiškai nepaėmė. Čia vasariniam rapsui taip. Tik dabar pirma banga kirmėlių sukasi į kokonus tai ramiau šiek tiek.

Kaip ziedinuko pas mane juoda net kontaktinis jiems tiesiai ant galvos net nepajima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Žemdirbys pranešimas:

Neveikia tų kirmėlių niekas. Dvi dienas iš eilės purkšta sisteminiu, naudos 0. Trečią dieną mospilan + kaiso, tai 10 proc. kandžių krito, kirmėlių visiškai nepaėmė. Čia vasariniam rapsui taip. Tik dabar pirma banga kirmėlių sukasi į kokonus tai ramiau šiek tiek.

ar dėjai lipnios medžiagos, purškiant dviguba norma lipni medžiaga sito plius ir silikoninės medžiagos gold pro 100 ml/ha 6 kg magnio sulfato /ha pakolkas susitvarkyta su vabalais bet puola siemet stipriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, kverneland83 pranešimas:

ar dėjai lipnios medžiagos, purškiant dviguba norma lipni medžiaga sito plius ir silikoninės medžiagos gold pro 100 ml/ha 6 kg magnio sulfato /ha pakolkas susitvarkyta su vabalais bet puola siemet stipriai

Dėta viskas kaip priklauso. Žiedinukai krito po mospilano. Žiedinukas kažkaip juokas prieš tas kandis. Kol išpurški purkstuvą, traktoriaus grotelės storai aplimpa jom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-06-07 at 21:30, Minduksx pranešimas:

Ant butonu mospilanas, zydejimo vidury i antra puse su fungicidu proteus, antri metai to uztenka, vandens ph susitvarkai?

Tiesa sakant netikrinau, tvenkinio vandens ph naturaliai apie 8, tad manau jis panašus ir liko.. Bet šiaip vabalai kaip ir minėjau aukščiau, tik ten kur nesusipurškė.. pfu pfu pfu, kad jų neatsirastų nuo tokio pasakymo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Du laukus per zydejima pameginau nepurksti . Dabar skirtumo nematau . Paziuresim ka kombainas parodis . Vabalu nebuvo pastebeta daugiau . Gal pasitvirtina teorija kad purskiant isbalansuojamas kenkeju ir sanitaru skaicius ir gaunamas atvirkstinis rezultatas. Bus matyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...