Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, ramas 1 pranešimas:

O kiek prarasi kai nevienodas nokimas?.Kaip pernai man buvo ,virsuj isbyreja ,per viduri sunoke ,apacioj zali.Zali eina per subine ir i bunkeri.+ dregme nesveika .Siemet reglonuosiu ir taskas.Geriau kas 24 vezias iskulsiu ,bet po 7-10 dienu kulsiu vienoda .

Tai va pas mane vėžėse visiškai žali,plius ratai siaurukai, purkstuvas pakabinamas,manau parišiu dar tentą po apačia ir lekiu kitą savaitę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, vrimvydas pranešimas:

paaiskink logika. purskiama su karbamidu arba nuo ligu ir vabalu kad zaliuotu ilgiau o paskui su rondapu kad pagelstu . 

Vietom yra žolių prasimušusiu  vietom labai nevienodi. O jei prognozes nemeluoja bus nelengva javapjutė o rondapuotas graičiau džiūna. 

Kai rapsas jau gelsta purškimas derliaus nesugadins

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Vilius pranešimas:

Vietom yra žolių prasimušusiu  vietom labai nevienodi. O jei prognozes nemeluoja bus nelengva javapjutė o rondapuotas graičiau džiūna. 

Kai rapsas jau gelsta purškimas derliaus nesugadins

Glifosuotiem rizika, kad uzeis smarkus lietus ir viska nubarstys. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, edviuks pranešimas:

Nu kazin kuris daugiau nuostoliu turetu purskiant, ar as glifosata su klijais 14-18d pries kulima, ar tu defolianta 4-8d iki kulimo . 

Tu naktim nemiegosi bijodamas skvalo ar liūties:icon-wink:, o as po 4 parų kulsiu. Kai aakė, ten akių dūmimas tie klijai. Agrokoncerno vadyba už regloną mano krašte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, grumas pranešimas:

Dèl tų klijų tai ir man, neaisšku vadyba tai visa vienareikšmiškai kiša. Tarp ūkininkų irgi nėra vieningos nuomonės. O kaina irgi nemenka apie 15€/ha gaunas. Kaip suprantu Viliau, nenaudojat klijų rapsams?

Su viena vadyba kalbėjau tai klijai tik bobučiu pasakos, kaip ta pinigėli ištraukt papildomai. Ne nenaudoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, jaunasis21 pranešimas:

Panasu kad lietinga savaite pasidarbuos kaip rondapas ir pades suvienodinti branda. Iki siol nespeta nupurksti ir atrode per anksti, o dabar kai jau laikas- orai neleidzia. Gerai kad karbamidu nepurksta tai laukas visas tolygus be suguldytu veziu vienodai ir noksta :) 

Mes po zydejimo purskem NPK su karbamidu. Tai vezes ne per daugiausiai atsilieka. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Panasu kad lietinga savaite pasidarbuos kaip rondapas ir pades suvienodinti branda. Iki siol nespeta nupurksti ir atrode per anksti, o dabar kai jau laikas- orai neleidzia. Gerai kad karbamidu nepurksta tai laukas visas tolygus be suguldytu veziu vienodai ir noksta :) 

Tai va,o pas mane vėžės žalios,jei ištaikau giedrą popietę tai vėjas didžiulis :obscene-hanged:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...