Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 24 minutes , mwex pranešimas:

kokia norma sejate ukine sekla ? :)

Aš namų salygom,per sieta 5mm praleidau,tai pabiros išsivalė. Berods po 4kg sėjau. Pavasarį atrodė tankesnis už hibridą,po to hibridas išsišakojo,tai ūkinėj dabar šakų mažiau gal,bet ankštys didesnės ir rapsas pats stambesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Robertas08 pranešimas:

Aš namų salygom,per sieta 5mm praleidau,tai pabiros išsivalė. Berods po 4kg sėjau. Pavasarį atrodė tankesnis už hibridą,po to hibridas išsišakojo,tai ūkinėj dabar šakų mažiau gal,bet ankštys didesnės ir rapsas pats stambesnis.

Isvalyta taip ir sejai? Daugiau niekuo seklos neapdorojai? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-07-03 at 22:14, jaunasis21 pranešimas:

Panasu kad lietinga savaite pasidarbuos kaip rondapas ir pades suvienodinti branda. Iki siol nespeta nupurksti ir atrode per anksti, o dabar kai jau laikas- orai neleidzia. Gerai kad karbamidu nepurksta tai laukas visas tolygus be suguldytu veziu vienodai ir noksta :) 

Nu pas mane kur sėta arime tai jau galima bus važiuoti pirmadienį pjauti jei orai leis. Bet kur sėta po skutimo tai dar pusė žalio tikrai, ryt  judam su reglonu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, grumas pranešimas:

Nu pas mane kur sėta arime tai jau galima bus važiuoti pirmadienį pjauti jei orai leis. Bet kur sėta po skutimo tai dar pusė žalio tikrai, ryt  judam su reglonu..

Pas mus visur į arimą tai vienodi visi, kai prieis tai visi kartu :D Bet be kitos savaitės vidurio-galo neprieis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, grumas pranešimas:

Nu pas mane kur sėta arime tai jau galima bus važiuoti pirmadienį pjauti jei orai leis. Bet kur sėta po skutimo tai dar pusė žalio tikrai, ryt  judam su reglonu..

Jeigu duotų kaip dabar prognozuoja nuo kito penktadienio iki pirmadienio saulė šiluma, tai ir pasiimčiau visus rapsus :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...