Jump to content

Es parama krovininiam automobiliui


lexion

Recommended Posts

  • Atsakymai 79
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Vyrai, kas rimtai galvojate pirkti džipus, tai rimtai pasidomėkite. Man yra žinoma, kad sėkmingai ūkininkai perka džipus ir NMA kompensuoja. Esu girdėjas, kad turi džipo pasiūlyme parašyti, kokiai tai kategorijai priklauso, o juk džipui rašoma N1 ar N2 tai ir viskas tinka. LŽŪKT mergaitės tai puikiai geba sutvarkyti, kadangi jau pas kitus stovi kieme tie džipukai (tikrai nepriimkite tai už reklamą, bet pateikiu kaip pavyzdį).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai, kas rimtai galvojate pirkti džipus, tai rimtai pasidomėkite. Man yra žinoma, kad sėkmingai ūkininkai perka džipus ir NMA kompensuoja. Esu girdėjas, kad turi džipo pasiūlyme parašyti, kokiai tai kategorijai priklauso, o juk džipui rašoma N1 ar N2 tai ir viskas tinka. LŽŪKT mergaitės tai puikiai geba sutvarkyti, kadangi jau pas kitus stovi kieme tie džipukai (tikrai nepriimkite tai už reklamą, bet pateikiu kaip pavyzdį).

na baikit apie tuos dzipus nes tai nėra dzipai oficialiai jie skamba kaip "lengvieji krovininiai padidinto pravazumo" Dzipas yra nisan patrol, beje ir viliukas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinot ar galima i parama itrauk visureigius n1 kategorijos pvz nissan navara, toyota hilux, mitshubisi l200?

bus svarstoma apie tai kad nuo 2010metu leisti N1g kategorijos ... N3g cia ZUM info oficialiai skamba kaip "galimi pakeitimai"

vat as ir ta girdejau kad nuo 2010 metu gali leist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai, kas rimtai galvojate pirkti džipus, tai rimtai pasidomėkite. Man yra žinoma, kad sėkmingai ūkininkai perka džipus ir NMA kompensuoja. Esu girdėjas, kad turi džipo pasiūlyme parašyti, kokiai tai kategorijai priklauso, o juk džipui rašoma N1 ar N2 tai ir viskas tinka. LŽŪKT mergaitės tai puikiai geba sutvarkyti, kadangi jau pas kitus stovi kieme tie džipukai (tikrai nepriimkite tai už reklamą, bet pateikiu kaip pavyzdį).

na baikit apie tuos dzipus nes tai nėra dzipai oficialiai jie skamba kaip "lengvieji krovininiai padidinto pravazumo" Dzipas yra nisan patrol, beje ir viliukas...

Na aš apie tai ir kalbėjau, tik gal neaiškiai parašiau. Kalba ir buvo apie N1, N2. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia tai pradėkim skirti ATW (džipą) SUV(parketinį džipą) ir pikapą (ką dziedas jau surašė). Tie modeliai ką minėjot (hyliux, L200 ir pan) tai tas pats kas kolxozų laikais UAZ bortinis, tai ne "džipas" tai lengvasis sunkvežimis inžinieriaus mašina. Pirmininko mašina buvo "viliukas" vat tas tai jau "džipas" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia tai pradėkim skirti ATW (džipą) SUV(parketinį džipą) ir pikapą (ką dziedas jau surašė).

Pasiskaičiau truputį tas taisykles dėl mašinų skirstymą pagal kategorijas (N, G ir t.t.). Tai džipo (G) vienas iš požymių-blokuojamas tiltas ar pan. Mano žiniomis, dauguma pikapų tikrai neturi blokatoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia tai pradėkim skirti ATW (džipą) SUV(parketinį džipą) ir pikapą (ką dziedas jau surašė).

Pasiskaičiau truputį tas taisykles dėl mašinų skirstymą pagal kategorijas (N, G ir t.t.). Tai džipo (G) vienas iš požymių-blokuojamas tiltas ar pan. Mano žiniomis, dauguma pikapų tikrai neturi blokatoriaus.

na as neskaiciau niekur bet 4*4 fanu ir prijaucianciu nuomone tai dzipas turi turėti pilnareme konctrukcija tiltai kaip viliuko abudu t.y. jokiu sakiu, o n1g kat. priekine pakaba sakes. Tilto blokavimas :eusa-think: nemanau nes ofraude kurie vaziuoja juos naudotu o dabar kai paziuri ant asies vienas ratas sukasi kai i kokia bala uzsėda. juose manau gali buti tik vadinama "samablokiruote" . ten dazniausiai unimogo tiltai stovi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia tai pradėkim skirti ATW (džipą) SUV(parketinį džipą) ir pikapą (ką dziedas jau surašė).

Pasiskaičiau truputį tas taisykles dėl mašinų skirstymą pagal kategorijas (N, G ir t.t.). Tai džipo (G) vienas iš požymių-blokuojamas tiltas ar pan. Mano žiniomis, dauguma pikapų tikrai neturi blokatoriaus.

padidinto pravažumo krovininis L200 (antras modelis) ratų blokavimą, įjungiamą rankiniu būdu tikrai turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
Tikrai taip. Tik reik tech. pase žiūrėti kokia kategorija nurodyta. Jei tikrai krovininis, tai susigrąžinsit.

Perkant padevėtą krovininį automobilį iš firmos irgi PVM galima susigrąžinti :icon-question:

Už Toyota hilux,kiek girdėjau,reikia mokėti ir kelių mokestį kaip krovininiam.

Gal kas žino kiek Lt per metus :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai taip. Tik reik tech. pase žiūrėti kokia kategorija nurodyta. Jei tikrai krovininis, tai susigrąžinsit.

Perkant padevėtą krovininį automobilį iš firmos irgi PVM galima susigrąžinti :icon-question:

Už Toyota hilux,kiek girdėjau,reikia mokėti ir kelių mokestį kaip krovininiam.

Gal kas žino kiek Lt per metus :icon-question:

600Lt metams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...