Jump to content

ziema


adomjonas

Recommended Posts

buvau nuvaziaves pries kokius metus i profke klausiau situo klausimu tai atsake kad tas zemes ukio ministro isakymas buvo atšauktas po mazdaug triju menesiu -tiek žiniu :)

Nu super :icon-evil: . Tai dabar reikės siūsti žmoną, kad traktorininko teises laikytų, o taip gerai buvo su B kategorija. Ir visą javapjūtę pravažinėjo patenkinta. Gerai, kad niekas nepastabdė...

o as galvojau jau iremint tas traktoristo teises :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 859
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

bet salta iki pat bloko ,jis gal kazkiek cirkuliuoja nes galva kokia 30-40 ,oblokas kur pasildytojas tas kampas kokia 60c temperatura buvo ir muse per radiatoriu,o taikas nutiko kad vengriska dejai
pradejo nebesildyti tikrinau neardes -nustatem sudege tenas -nuemiau uzdejau nauja o senaji isardziau ir radau kad apdeges laido pajungimo prie teno tvirtinimas,jis buvo uzpiltas epoksidke neardzius nesimate. Tai gal labai galingas tenas pas tave na ryt dar atidziau apziuresiu ta senaji savo

2kw tenas

pas mane 1,5 kw
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau nuvaziaves pries kokius metus i profke klausiau situo klausimu tai atsake kad tas zemes ukio ministro isakymas buvo atšauktas po mazdaug triju menesiu -tiek žiniu :)

Nu super :icon-evil: . Tai dabar reikės siūsti žmoną, kad traktorininko teises laikytų, o taip gerai buvo su B kategorija. Ir visą javapjūtę pravažinėjo patenkinta. Gerai, kad niekas nepastabdė...

ar negeda žmona po laukus vaikyt? -tiesiog despotas :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau nuvaziaves pries kokius metus i profke klausiau situo klausimu tai atsake kad tas zemes ukio ministro isakymas buvo atšauktas po mazdaug triju menesiu -tiek žiniu :)

Nu super :icon-evil: . Tai dabar reikės siūsti žmoną, kad traktorininko teises laikytų, o taip gerai buvo su B kategorija. Ir visą javapjūtę pravažinėjo patenkinta. Gerai, kad niekas nepastabdė...

ar negeda žmona po laukus vaikyt? -tiesiog despotas :D

kam alga moket svetimam jai gali zmonai palikt? mano zmona taip pat pavairuoja kaip reikia, tarpkitko vienase priekaba atbula i garaza istumia tikrai geriau nei kai kurie ale VYRAI tai kad.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar negeda žmona po laukus vaikyt? -tiesiog despotas :D

Ne gėda, o mano pasidižiavimas tokia žmona :) Ir svetimo nereikia prašyti :)

kam alga moket svetimam jai gali zmonai palikt? mano zmona taip pat pavairuoja kaip reikia, tarpkitko vienase priekaba atbula i garaza istumia tikrai geriau nei kai kurie ale VYRAI tai kad.......

Pagarba tokioms žmonoms ! :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, klausimas ne į temą, kadangi nesinori kurti naujos temos, o šaukyklos nėra.

Kaip žinia, vairuotojas su B kategorija gali vairuoti ir traktorius. Tačiau man kyla klausimas - kokius traktorius? Gal galite pateikti keletą modelių rytų gamybos traktorių pavyzdžių, kuriuos aš galėčiau vairuoti su B kategorija?

jokiu atšauktas tas isakymas

Kokiu įsakymu atšauktas, ko tai nerandu. http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=349359&p_query=&p_tr2= Nuorodą apie atšaukimą visų dėmesiui.

Atkreipkit demesi, kad sita nuoroda 2009-07-10 ir salia yra RAUDONAS mygtukas Aktuali redakcija, o joje yra naujausia versija sio dokumento kuriame raso:

24. Motorinių transporto priemonių vairuotojų pažymėjimai, suteikiantys teisę vairuoti C1, C, C1E, CE, D, D1, DE arba D1E kategorijų motorines transporto priemones, patvirtina teisę vairuoti TR1, TR2 kategorijos traktorius ir SZ kategorijos savaeiges žemės ūkio mašinas. Motorinių transporto priemonių vairuotojų pažymėjimai, suteikiantys teisę vairuoti B kategorijos motorines transporto priemones, patvirtina teisę vairuoti TR1 kategorijos traktorius.

Punkto pakeitimai:

Nr. 3D-710, 2009-09-28, Žin., 2009, Nr. 118-5091 (2009-10-03)

Taigi su B kategorija vairuojam traktorius iki 60kw (81,6 ag).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau nuvaziaves pries kokius metus i profke klausiau situo klausimu tai atsake kad tas zemes ukio ministro isakymas buvo atšauktas po mazdaug triju menesiu -tiek žiniu :)

Nu super :icon-evil: . Tai dabar reikės siūsti žmoną, kad traktorininko teises laikytų, o taip gerai buvo su B kategorija. Ir visą javapjūtę pravažinėjo patenkinta. Gerai, kad niekas nepastabdė...

Tai ir sakau kad niekas neatšaukta. Nereikia klaidint ir gąsdint žmonių. O tai žmonos be darbo liks :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau nuvaziaves pries kokius metus i profke klausiau situo klausimu tai atsake kad tas zemes ukio ministro isakymas buvo atšauktas po mazdaug triju menesiu -tiek žiniu :)

Nu super :icon-evil: . Tai dabar reikės siūsti žmoną, kad traktorininko teises laikytų, o taip gerai buvo su B kategorija. Ir visą javapjūtę pravažinėjo patenkinta. Gerai, kad niekas nepastabdė...

Tai ir sakau kad niekas neatšaukta. Nereikia klaidint ir gąsdint žmonių. O tai žmonos be darbo liks :D .

Teisingai duokit jom darbo nes po to talpins skelbimus kad ,,traktoriu remontu uzsiima ,, :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

be to, turint tik B kategoriją, galima vairuoti traktorių TR1 kategorijos, tik kitur dirbant jau problema, jau reikia tikros TR kategorijos, bet yra dar vienas niuansas, - tai priekabos. Turėdamas tik B kategoriją, gali vairuot traktorių, prie jo prisikabinęs "zubrionką", t.y. priekabą/puspriekabą iki 750kg bendros masės. Tokiose vietose dažnai būna kabliukų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

be to, turint tik B kategoriją, galima vairuoti traktorių TR1 kategorijos, tik kitur dirbant jau problema, jau reikia tikros TR kategorijos, bet yra dar vienas niuansas, - tai priekabos. Turėdamas tik B kategoriją, gali vairuot traktorių, prie jo prisikabinęs "zubrionką", t.y. priekabą/puspriekabą iki 750kg bendros masės. Tokiose vietose dažnai būna kabliukų :)

Remiates tikrais faktais, ar tik tokie pamastymai?.... Vadinasi, su C kategorija, neturin E kategorijos galima vairuoti bet koki traktoriu su prikabinta priekaba ar puspriekabe iki 750 kg bendros mases :eusa-think:, tikriausiai ir kokio vederio ar kitokio prikabinamo agregato tempti negalima, zodziu su traktoriais vaziuojam pasivazinet, ar prie mergu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Remiates tikrais faktais, ar tik tokie pamastymai?.... Vadinasi, su C kategorija, neturin E kategorijos galima vairuoti bet koki traktoriu su prikabinta priekaba ar puspriekabe iki 750 kg bendros mases :eusa-think:, tikriausiai ir kokio vederio ar kitokio prikabinamo agregato tempti negalima, zodziu su traktoriais vaziuojam pasivazinet, ar prie mergu :lol:

dėl 100% tikrumo nesu garantuotas :) reikės dar paknaisiot ir susitikslint visus kabliukus :) na Lietuva yra Lietuva, kur tik kokie įstatymai, ar kokios taisyklės - visur prasideda neaiškios dviprasmybės ir visokie kitokie klaidinimai, norint suprasti - reikia jau metafilosofu būt :lol::icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma reikia susitvarkyti maitinimo sistema, paskui pakaitinimo zvakes, varikli uzpilt atitinkama alyva, geri akumuliatoriai ir kursis kaip bite :) As saviskiui dar 50 A sroves is pasones uzvedimo momentu duodu. Galima dar hidrosiurbli atjung uzvedimo momentui, iki kol variklis prasimankstins....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane supilta pusiau sintetine alyva, kaip ir minejo, pakeisti laidai, ir nepamirst reikia mase geros. Zvake viena yra tik koliaktoriui, perrinktas siurblys su forsunkem. Prie -16 gana nesunkiai uzkuriu, traktorius stovi klojime, kur sandarumo nelabai yra. Starteris mazasis su reduktorium uzdetas, akumuliatorius 100 ah.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma reikia susitvarkyti maitinimo sistema, paskui pakaitinimo zvakes, varikli uzpilt atitinkama alyva, geri akumuliatoriai ir kursis kaip bite :) As saviskiui dar 50 A sroves is pasones uzvedimo momentu duodu. Galima dar hidrosiurbli atjung uzvedimo momentui, iki kol variklis prasimankstins....

Pakaitinimo zvakių nėra pas mane, :icon-confused: . akumas geras, o hidro siurblio nėra pas mane kaip išjungt. :(

Vat tik laidai nebe kokie pas mane kur eina i mase ir i startei, reiks pavasari keist.

Net nėra tokio grobimo kaip kitam traktoriuje t-40, cia suki suki, toks pridvėses eina..

O kokia patartumėt naudoti alyva?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Greičiau jis pats nežino nei kur žvakė stovi, nei kompresijos išjungimo, nei hidro siurblio movos.

NEera zodziu ant tokiu kaip tu.. :icon-mad

Na tai nubėgi iki traktoriaus, padarai nuotraukas ir paneigi mano žodžius.

Traktorius ne cia pat tai niekaip, o del hidro siurblio išjungimo sumaisiau, jis visad yra išjungiamas kai didesni šalciai norint uzvest. O dėl pakaitinimo zvakiu zinau tiksliai kad nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai išjungi kompresiją ir suki. Kokios problemos? :)

Tu pasakoji man kaip 5m vaikui, jug zinau tuos elementariausius dalykus, butu gerai kad uztektu išjungti kompresija ir hidro siurbli ir kad uzsivestu tada, gerai butu bet taip nėra, kada nors ikelsiu video kaip vedasi, kai teks kur vaziuot, nes dabar tai nenoriu draskyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...