Jump to content

ziema


adomjonas

Recommended Posts

Sveiki. Arteja ziema, reikes uzkurti kiekviena diena savo mtz 82, praejusiomis ziemomis buvau idejes pasildytoja, ziemos pabaigoje nusprogo, nebesilde, atlaike nepilna ziema, sildo tevas, ne as, klausiu kiek laiko ijunges tena, sako tol, kol uzsives ( cia kai labai sala), o siaip virs 2 valandu. labai idomu butu suzinot, kiek laiko pries uzvedima reikia ijungti tena? gal zinot koki rimta produkta nusiprikti, internete panarsiau, tai radau tik sita http://www.agrosela.lt/lt/kita/1042-purvasargis.html, gal kas turit isigije, o gal rimtesni daikta zinot?

grynai toki pernai uždejau autobusui su D245 varikliu pernai per šalcius laikydavau 1,5 val nors aš ir dab kai temperatura arti 0 ijungiu 20 min palaikau kol pašyla galvute ,kuriasi pasaka,gal ir nešildyciau -silpni akumai

kokiam cia autobuse toks variklis?pazike?

Paz3205-07 variklis D245-7,2000m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 859
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

dabar vien del variklio tuos pazikus reikia pirkti :)

yra budas padaryti kad jis is vietos gerai trauktu, beja labai paprastas

na kad butu labai paprastas nepasakyciau,variklis D245,turbina,pavaru deze ZIl senos laidos greitinta ,kardanas tik paz,reduktorius pagal viska Zilo hipoidinis,vairas Mazo,stabdziai pneumohidrauliniai ,-puse kamazo sistemos puse Gaziko cia didzausia problema ziema-stai ir visas paprastumas visas rinkinys :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar vien del variklio tuos pazikus reikia pirkti :)

yra budas padaryti kad jis is vietos gerai trauktu, beja labai paprastas

na kad butu labai paprastas nepasakyciau,variklis D245,turbina,pavaru deze ZIl senos laidos greitinta ,kardanas tik paz,reduktorius pagal viska Zilo hipoidinis,vairas Mazo,stabdziai pneumohidrauliniai ,-puse kamazo sistemos puse Gaziko cia didzausia problema ziema-stai ir visas paprastumas visas rinkinys :D

Aplamai kaip atrodo tas pazikas? :D Voras gal turejo minty kad prie kuro siurblio kur reguliuoja paduodama kuro is galo ten i ta reguliatoriu 3mm vinike ikist kad is kart piltu pilna kuro norma :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aplamai kaip atrodo tas pazikas?

Manau rusų wiki galima pasitikėt.

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%90%D0%97-3205

276px-%D0%9F%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BA.JPG

Mokyklinis autobusas budavo toks kol nenurase tik kad benzinas buvo :D

pas mane irgi mokyklinis ,o del traukimo, vinuko kas cia per monas?,nors nesinori labai reguliuot mums gi yra toks dalykas kaip kuro norma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Arteja ziema, reikes uzkurti kiekviena diena savo mtz 82, praejusiomis ziemomis buvau idejes pasildytoja, ziemos pabaigoje nusprogo, nebesilde, atlaike nepilna ziema, sildo tevas, ne as, klausiu kiek laiko ijunges tena, sako tol, kol uzsives ( cia kai labai sala), o siaip virs 2 valandu. labai idomu butu suzinot, kiek laiko pries uzvedima reikia ijungti tena? gal zinot koki rimta produkta nusiprikti, internete panarsiau, tai radau tik sita http://www.agrosela.lt/lt/kita/1042-purvasargis.html, gal kas turit isigije, o gal rimtesni daikta zinot?

Iškilo dar vienas klausimelis, tene, kuris idetas pas mane mtz 82, jungiasi dvi slangos, viena slanga, kuri arciau nuo variklio pajungta is variklio galvos kur ateina slanga, o kita slanga sujungta su slanga, kuri eina i kabinos stoge esanti peciuka? ar cia gerai pajungta? mano nuomone kad karstas vanduo kyla i virsu, tai ir cia gal kyla, tokiu atveju variklio galvai tenka karstas vanduo tik tada, kai susyla visas ausinimo skystis nuo teno per peciuka traktoriaus stoge ir tik grizus per vandens pompa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Arteja ziema, reikes uzkurti kiekviena diena savo mtz 82, praejusiomis ziemomis buvau idejes pasildytoja, ziemos pabaigoje nusprogo, nebesilde, atlaike nepilna ziema, sildo tevas, ne as, klausiu kiek laiko ijunges tena, sako tol, kol uzsives ( cia kai labai sala), o siaip virs 2 valandu. labai idomu butu suzinot, kiek laiko pries uzvedima reikia ijungti tena? gal zinot koki rimta produkta nusiprikti, internete panarsiau, tai radau tik sita http://www.agrosela.lt/lt/kita/1042-purvasargis.html, gal kas turit isigije, o gal rimtesni daikta zinot?

Iškilo dar vienas klausimelis, tene, kuris idetas pas mane mtz 82, jungiasi dvi slangos, viena slanga, kuri arciau nuo variklio pajungta is variklio galvos kur ateina slanga, o kita slanga sujungta su slanga, kuri eina i kabinos stoge esanti peciuka? ar cia gerai pajungta? mano nuomone kad karstas vanduo kyla i virsu, tai ir cia gal kyla, tokiu atveju variklio galvai tenka karstas vanduo tik tada, kai susyla visas ausinimo skystis nuo teno per peciuka traktoriaus stoge ir tik grizus per vandens pompa?

Sitoj temoj yra atsakymas,Zoidberg lygtais rases.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi aktuali tema -visi akcentuojat akumuliatorius, įvairiausius pašildytojus, kaitintojus ir pan. O kaip dėl pakrovėjų ? Nenaudojat ?

Mes savo MTZ 82.1 žiemos metu vedam starterį stiprindami italų gamybos pakrovėju TELWIN Leader 400. Akumuliatorius Jenox 145 ah ( 850 A), bet pakrovėjas užstatytas 2-a krovimo zona jaučiu dar beveik antra tiek prideda. Variklis užsiveda, nors per speigus nejudam niekur.

P.S. nieko prieš - prieš karterio dugninės pašiltintoją. Įšilęs tepalas turi savo darbines savybes ir varikliui geriau taip pradėt dirbti, gaila, kad jo neturiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne ne ne Eduard, ne negalvok apie paprastos galvos greziojimus :D tikrai nieko neiseis, jei labai nori zvakiu, perki su pakaitinimo zvakem galva ir viskas.

Kodel?siandien parsitempiau skilusia galva i garaza tai kai laiko atsiras desiu ant frezavimo stakliu ir bandisiu greziot kad neilist kur i kanala koki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne ne ne Eduard, ne negalvok apie paprastos galvos greziojimus :D tikrai nieko neiseis, jei labai nori zvakiu, perki su pakaitinimo zvakem galva ir viskas.

Kodel?siandien parsitempiau skilusia galva i garaza tai kai laiko atsiras desiu ant frezavimo stakliu ir bandisiu greziot kad neilist kur i kanala koki.

manau galvos liejinys skiriasi, paprastos ar su zvakem

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zvakes pakaitinimo cilindre stovi po purkstuku tada efektas bus buvau kazkada idejes i kiekviena kolektoriu-nieko nedave .eteris -arba va pasildytojas elektrinis ,,su eteriu reikia atsargiai sudauzo sumoklius(maciau ) pasildytojas yra geriau -lengviau prasuka motora!

Nebutinai po purkstukais ,bet degimo kameroi turi but .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...