Jump to content

Sejos technologijos pliusai minusai ekonomija


varstelis

Recommended Posts

Na tai čia kalbant apie mažus laukus, o kaip jei laukai po keliolika ar po kelias dešimt hektarų?

Pagal tamstą ūkininkai nedirba nei po 5ha laukų nei po 2ha nei po 10ha ar 20ha. Visuose išlenda tas pats brudas , nepilnas tarpas tar tech. vėžių. Pabandyk pavaryti be reikalo tam krašte trąšas rudenį, pavasarį. Kai atvažiuosi kulti, tą vietą kur bus susidvigubinę, galėsi priekį pjaunamosios grėbliuku graboti. Jeigu laukai po 50 ar 100 hą matjį velnias tą vieną tarpą. Neįsivaizduoji koks malonumas kulti STAČIUS javus :eusa-clap::eusa-whistle:

aš tik uždaviau klausimą

na ir gavau atsakymą, pagal tave nuo 50 hą vienam gabale "mat jį velnias".

Ar bus kitų nuomonių? :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 108
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Na kai per telefoną rašai taip ir gaunasi. Šiaip pritarčiau grūdass nuomonei, sėjamoji su trąšom prieš barstyklę turi pliūsių, kad nebarstai kaimyno laukų, griovių. Turint didelius laukas procentas kliūnantis ne ten kur turėtų mažėja. Taigi, trąšos panaudojamos efektyviau. Svariai nieko negaliu teigti apie sėjamąsias su trąšom ir be, nes patys tik šiemet rudenį sėjom su trąšom, taip kad savo kailių neišbandyta. Padarėm eksperimentą sėjom su trąšom ir be šalia, viena vienoj keliuko pusėj, kita kitoj. Sėjamųjų dirbimas panašus, žemės irgi panašios, trąšų abiejose laukuose davėm po tiek pat. Skirtumų sudygime nepasimatė, o kaip peržiemos, ir koks derlius bus, matysim ateitį ir darysim išvadas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia moket tresti ir pasitresi kaip tik nori netresdamas nei grioviu, nei kaimynu lauku, nei bus perdengimu ar nesudengimu. Reikia netingeti susireguliuoti barstytuva. Tresiu as laukus su barstykle nuo 0,2 iki 40 ha ir viskas puikiai gaunasi :) problemu buna tik su amonio sulfatu, kuris nelabai kaip skleidziasi jei miltu frakcijos buna. Beje lokaliai tai tik vienas trasas atiduodi, o papildomi tresimai tai su pipirnycia arba su purkstuvu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.profi.com/news/Boom_provides_fertiliser_precision/719

Jei jau sukuria tokius aparatus, kad vienu vaziavimu butu galima ir set ir trest tai manau, kad lokalus arba tikslus tresimas tikrai turi nemazai pliusu, ir dar jei yra galimybe vienu vaziavimu gali isberti skirtingu rusiu trasa.

Pneumatiniai trąšų barstytuvai visai kita tema :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sėja su lokaliu trąšų įterpimu, vienas traktorius, vienas vairuotojas, reikia dažniau užpilt sėjamą, sėjama reikalauja didesnės priežiūros.

sėja be lokalaus trąšų įterpimo, du traktoriai, du darbuotojai

manau vienos nuomonės kuris variantas geriau - nėra. išeitis - dvigubai didesnis bunkeris arba atskira talpa trąšom priekyje traktoriaus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sėja su lokaliu trąšų įterpimu, vienas traktorius, vienas vairuotojas, reikia dažniau užpilt sėjamą, sėjama reikalauja didesnės priežiūros.

sėja be lokalaus trąšų įterpimo, du traktoriai, du darbuotojai

manau vienos nuomonės kuris variantas geriau - nėra. išeitis - dvigubai didesnis bunkeris arba atskira talpa trąšom priekyje traktoriaus :)

trasu sejamoji priekije kaip pas Rima :eusa-shhh:

seip priminsiu varstelio klausima, ar kas esat isbandes koks skirtumas sejant placeeiliu budu lysviniu , eilutemis kas 14, 12.5, 7 cm tarpueileis ar yra koks skirtumas?

ir apie sejima iskart i raziena su noraginia sejamaja buvo kazkur rusiska nuoroda apie ja varstelis ir norejo paklaust, man ir tai idomu o jus jau apie trasas tik diskutuojat :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sėja su lokaliu trąšų įterpimu, vienas traktorius, vienas vairuotojas, reikia dažniau užpilt sėjamą, sėjama reikalauja didesnės priežiūros.

sėja be lokalaus trąšų įterpimo, du traktoriai, du darbuotojai

manau vienos nuomonės kuris variantas geriau - nėra. išeitis - dvigubai didesnis bunkeris arba atskira talpa trąšom priekyje traktoriaus :)

trasu sejamoji priekije kaip pas Rima :eusa-shhh:

seip priminsiu varstelio klausima, ar kas esat isbandes koks skirtumas sejant placeeiliu budu lysviniu , eilutemis kas 14, 12.5, 7 cm tarpueileis ar yra koks skirtumas?

ir apie sejima iskart i raziena su noraginia sejamaja buvo kazkur rusiska nuoroda apie ja varstelis ir norejo paklaust, man ir tai idomu o jus jau apie trasas tik diskutuojat :D

Su noragine į ražieną :icon-eek: LABAIIIII abejoju, nebent tik ruseliai sugebėtų :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut ne apie tokius noragelius pagalvojai. Yra kultivatoriaus tipo kur kartu ir zeme pradreskia ir paseja kartu.

butent ten agromash ar kazkaip tas puslapis vadinos neberandu :icon-rolleyes:

ir kaip visos tos technologijos?

seip gal gaunasi panasiau i vaderstad seed hawk? tik ans eilutem o cia lisvemis po 15cm zalumos ir panasiai toks tarpas tarp eiliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sėja su lokaliu trąšų įterpimu, vienas traktorius, vienas vairuotojas, reikia dažniau užpilt sėjamą, sėjama reikalauja didesnės priežiūros.

sėja be lokalaus trąšų įterpimo, du traktoriai, du darbuotojai

manau vienos nuomonės kuris variantas geriau - nėra. išeitis - dvigubai didesnis bunkeris arba atskira talpa trąšom priekyje traktoriaus :)

trasu sejamoji priekije kaip pas Rima :eusa-shhh:

seip priminsiu varstelio klausima, ar kas esat isbandes koks skirtumas sejant placeeiliu budu lysviniu , eilutemis kas 14, 12.5, 7 cm tarpueileis ar yra koks skirtumas?

ir apie sejima iskart i raziena su noraginia sejamaja buvo kazkur rusiska nuoroda apie ja varstelis ir norejo paklaust, man ir tai idomu o jus jau apie trasas tik diskutuojat :D

:icon-redface: nežinau apie kokį rimą kalbi, nematęs pas nieką priekyje.

http://forum.savasukis.lt/viewtopic.php?f=2&t=6 ruošiant dirvą sėjai galima pabandyt taip trąšas išbert :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir dideliais atstumais isdestiti norageliai bet jeigu pakankamai daug liekanu o dar blogai susmulkinta gali pradeti paprasciausiai grebti siaudus. Nesakau kad tai bus visada, tai tik tikimybiu teorija. 15cm plocio eilutes kaip tu sakai "lisves" tai vadinsis placiajuoste seja (horsch sprinter noragelis) ir nebus tiksliau padeta sekla gilio atzvilgiu uz siaurajuoste seja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas Arima cukrinius sedamas kip ir naudojo sejamaja trasoms priekije traktoriaus o gale sejamoji :)

Mano durna galva runkelių sėja nuo javų sėjos truputį skiriasi :eusa-think: . SV techniką kažkokiomis http://www.svtechnika.lt/?cid=352 sėjamosiomis prekiauja, kur seja noragėlis .Tarpueilia ar ne 18 cm. Pasėto lauko neteko matyti bet Lietuvoje dirba. Berods Šakiuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sejo jie pas mane i toki varputyna kad ojojoj, o ir sekla shudas visoks buvo (sekla mano likuciai) sudygo puikiai, prisipazinsiu as to nesitikejau, po to pakalbejus su ju vyrukais, pasirodo kad ta ju sejamoji labai gerai pagauna rasos taska, noragas sutankina seklos guolio dugna ir ant jo isberia sekla kazkur 3 cm plocio juosta, ispirmo zvilgsnio tai man ji atrode itartinai, bet kai pamaciau kaip atrodo paselis nutilau ir komentuoti blogai tikrai negaliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sejo jie pas mane i toki varputyna kad ojojoj, o ir sekla shudas visoks buvo (sekla mano likuciai) sudygo puikiai, prisipazinsiu as to nesitikejau, po to pakalbejus su ju vyrukais, pasirodo kad ta ju sejamoji labai gerai pagauna rasos taska, noragas sutankina seklos guolio dugna ir ant jo isberia sekla kazkur 3 cm plocio juosta, ispirmo zvilgsnio tai man ji atrode itartinai, bet kai pamaciau kaip atrodo paselis nutilau ir komentuoti blogai tikrai negaliu

Dabar gailiesi horšą pirkes :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

salia manes vienas ukininkas seja ( cia is sakiu raj.) is pradziu ir as pamaniau, kad bus briedas, bet sudygsta labai graziai. Dar pernai maciau kaip tiesiai i rapsiena ir mieziena sejo kviecius, ir sudygo gan gerai. Skuta su "terano fg" ir seja, tik siemet volus nusipirko kad privoluot, nes po sejos grumstu buna, tai privoluoja. Su 6m per diena sake gali paset 100 ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...