Jump to content

Sveiki, noriu info ar verta pirkt claas rotorini?


aureliss

Recommended Posts

dekui, taip ir supratau, kad nieko gero, na gal nevisai , bet egzotika,o egzotikos sau negaliu leisti, 93 metu ir kaina 78 t , kazkaip itartina buvo.

Kaip sau nori, bet šiaip tai labai našus kombainas, kadangi daug kas bijo egzotikos tai ir kainos ju nėra didelės, jeigu jo stovis geras tai manau net už du kart didesne kaina negausi jokio kito tokio našumo kombaino, KONEDATA puslapyje gali pasižiūrėt jo tech. duomenis ir ten kiek supratau parašyta, kad per 8val prikulė apie 370 tonu grudu ir nukule apie 44ha. Jeigu man reikėtu kombaino aš ji imčiau nedvejodamas(jeigu žinoma jo stovis normalus)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui, taip ir supratau, kad nieko gero, na gal nevisai , bet egzotika,o egzotikos sau negaliu leisti, 93 metu ir kaina 78 t , kazkaip itartina buvo.

Kaip sau nori, bet šiaip tai labai našus kombainas, kadangi daug kas bijo egzotikos tai ir kainos ju nėra didelės, jeigu jo stovis geras tai manau net už du kart didesne kaina negausi jokio kito tokio našumo kombaino, KONEDATA puslapyje gali pasižiūrėt jo tech. duomenis ir ten kiek supratau parašyta, kad per 8val prikulė apie 370 tonu grudu ir nukule apie 44ha. Jeigu man reikėtu kombaino aš ji imčiau nedvejodamas(jeigu žinoma jo stovis normalus)

O kodel iskeitet i Mega?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na yra keletas priežasčiu kodel iškeitėm, pirma ir pagrindinė tai stengemės dėvėto kombaino nelaikyt ilgiau kaip 4-5 sezonus, pagal galimybes stengemės atsinaujinti, antra jau reikėjo galingesnio ir našesnio, tuo metu pagal kaina ir stovi papuolė mega.

o tai koks nasumas buvo CS ir megos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na yra keletas priežasčiu kodel iškeitėm, pirma ir pagrindinė tai stengemės dėvėto kombaino nelaikyt ilgiau kaip 4-5 sezonus, pagal galimybes stengemės atsinaujinti, antra jau reikėjo galingesnio ir našesnio, tuo metu pagal kaina ir stovi papuolė mega.

o tai koks nasumas buvo CS ir megos?

Dabar tiksliai nepamenu techniniu duomenu tu commanderiu(jeigu kam tikrai idomu tai galėčiau pasjieškot) bet esmė tame, kad maniškio 114cs viduriai tai kaip 5 kratikliu claaso o tie 228cs jau kaip 6 kratikliu (konedatoi pasižiuret galima)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu claas dominator 116cs is svedijos kuriame yra kondicionierius ir kabinos apsildymas jokiu rimtu gedimu nebuvo tik buvo subyreja du guoliai guoliu kaina nuo 600ltl ir dirzas 5eiliu kaina apie1000ltl cia snekant geresnios kokybes,o jai uzdedi rouluna tai gerom dviem dienom . Siaip kombainas nera blogas gali kulti sausus ir labai dregnus.Vienintele problema yra kaitimas nes jis yra is Svedijos.Kombaina pirkau pries keturis metus buvo pradirbes 2450m/h moto valandos nebuvo suktos.O dabar jau praejes 3000m/h jau remonto reikia.Vienu zodziu jai pradirbes virs 2000 tai gali pirkti. Ziurek kad nebutu pervarytas is svedijos nes ten kur as pirkau vasara temperatura siekia vos 20laipsniu o kaip pas mus buna netoli 30 tai prasideda problemos pas mane stovi mersedes V8 variklis o pjaunamosios plotis 6.6m :D

Kad kaista vandens pompa reikia keist arba restauruot ir pasikeist termostatus su antifryzu. Dar kartais padeda radiatoriu isvalimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir man idomu kas juose negerai, nes kainos uz kratikliniu gerokai mazesnes

Viskas ten normaliai, tokio principo kombainus gamino nuo 81 iki 94 metu, po to sukonstravo hibridini 480 lexiona, kadangi ju mažiau pagaminta nei kratikliniu tai nėra taip išpopulerėje kaip kratikliniai, dėl to manau ir ju kaina mažesnė, dauguma kaip ir pats, matyt prisibijo tokiu mažiau žinomu modeliu, kitas dalykas kadangi yra galingi aparatai tai dažniausiai buvo dyrbe didesniuose ukiuose ir dauguma ju jau atitarnavo savo laika tai ir prašo už juos mažiau. Dėl kuro sanaudu tai galiu pasakyt, kad mano buves 114cs modelis (220aj) degindavo panašiai kaip ir mega 218, niekad tiksliai nematavau bet manau iki 20 litru kažkur su nuvažiavimu i laukus (10-15km i viena puse)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet 8 bugnams sukti reikia daugiau ag negu iprastiniam kombainui, galbut todel tokia kulimo sistema nepasitvirtino.Mano nuomone, jei butu pasitvirtine, tai tokia sistema ir siuolaikiniuose kombainuose taikitu. Beje, hibridinis lexionas (480) atsirado veliausiai, pries tai ejo iki 470 ar 460.

Ta kūlimo sistema ir dabar naudojama, tik liko vienas būgnas prieš pagrindinį ir vadinasi ji be abejo APS. Ir 480 atsirado iš lexionų pats pirmas kaip pakaitalas 228CS 96m. Visa tai yra parašyta juodu ant balto ir neturėtų būt sunku perskaityt.

Perkant tokį kombainą, be įprastinės apžiūros, reikia nepatingėt atsisukt plokštę bunkerio dugne. Bus matyt minimum trys pirmi "rotoriai", jei jie tvarkoj tada jau galima pirkt, nes jų remontas nepigus ir tai buvo dar viena priežastis, kodėl tos sistemos buvo atsisakyta, nes jei ten papuola pašalinis objektas, tai patys galit paskaičiuot kiek reikalų pridaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...