Jump to content

Angaro technikai statybos eiga


profilex

Recommended Posts

  • Atsakymai 121
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

krucius :- o vat įdomu kokio pločio ,ilgio ,aukščio yr tavo garažas , kaip santvaras padarei -neįžiūriu..ir... gal kas iš kolegų yr sumastę:- pakabinamos durys ,"cielos " ,be lankstų :eusa-think:

Mano III nuotraukoj zalios durys yra pakabintos ant begelio ir atsistumia i sona, vienos 4 m plocio kitos 6 m. Begis is kampuocio prie sienos prisuktas, o prie duru virsaus pritvirtintas kronsteinas su guoliu ir vazineji sau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano III nuotraukoj zalios durys yra pakabintos ant begelio ir atsistumia i sona, vienos 4 m plocio kitos 6 m. Begis is kampuocio prie sienos prisuktas, o prie duru virsaus pritvirtintas kronsteinas su guoliu ir vazineji sau.

..o apačioj ,jei betono nėr -trosas :icon-question: ..bet ,minty turėj pakabinamas visas durys ,be lankstų -horizontaliai .. pamąstom ,..būt labai patogios durys , ypač žiemą :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
...

Viskas labai neblogai, tik vienas dalykas man užkliuvo. Tai įstrižinės nuo stulpų pamato į gegnes. Pas mane tokios pat jau beveik visos išlaužytos. Tai velniškas kliuvinys. Dar gali ir traktoriaus kabiną aplaužyti. Tik pas mane stulpai mūriniai pribetonuoti su armatūra, gan stiprūs ir surišti armatūra su pamatu, todėl ir be jų tas pastatas dar pastovėtų. Pas tave gi kelias išlaužus laikymo nuo šoninio svyrimo nebebūtų. Vertėjo dėti stambesnius stulpus ir tas įstrižines tvirtinti nuo aukščiau, bent jau aš ketinu taip padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
pagaliau - rimtesnis garažioks

, po velykų pradėjom , na o dabar kaip ir į pabaigą išskyrus betonavimo darbus ,manau tai bus kitąmet

[attachment=2]Nuotrauka0193.jpg[/attachment]

[attachment=1]Nuotrauka0199.jpg[/attachment]

[attachment=0]Nuotrauka0205.jpg[/attachment]

kaip ir į temą :-garažas technikai ,na kaip :eusa-think::icon-question:

Kaip kaip-super garąžas :eusa-clap::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...kokia gi čia gali būt paslaptis , matmenys 15*24 , v.ž. iš šonų po 4-ias plokštes ir per galą pustrečios 3*6....kainavo :eusa-think: na kažkur apie 100št. be PVM o dar betonavimas kažkur apie 20št na taip manau ...taip kad nėr pigu , nebent statyt pačiam ,tada gal ir pigiau būt ,...bet labai daug ko reik turėt (technikos kranai , bokšteliai ,elektrinės kopečios ir t.t.)...o kaip dabar, surašiau su firma sutartį ,jie apsitvėrė savo teritoriją ir vsio jokių rūpesčių ....taip kad

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...kokia gi čia gali būt paslaptis , matmenys 15*24 , v.ž. iš šonų po 4-ias plokštes ir per galą pustrečios 3*6....kainavo :eusa-think: na kažkur apie 100št. be PVM o dar betonavimas kažkur apie 20št na taip manau ...taip kad nėr pigu , nebent statyt pačiam ,tada gal ir pigiau būt ,...bet labai daug ko reik turėt (technikos kranai , bokšteliai ,elektrinės kopečios ir t.t.)...o kaip dabar, surašiau su firma sutartį ,jie apsitvėrė savo teritoriją ir vsio jokių rūpesčių ....taip kad

man tik toks pastebejimas, kliuna nebuvo galimybes kolonas is lauko deti? nes jos ten sonuose kaip rakstys buna... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...