Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

Teko sėti antrą kartą , katitė nuo palangės išvertė .

Sėklom ne tik šilumos reikia bet šviesios vietos . Manau kad sėklas pasėjot bet viršaus ant sėklų neužpylėt žemių ? Kaimiškas tabakas kaip ir Virginia yra ankstyvi , juk šiemet pavasaris buvo vėlyvas tai ir židėjo ir lapus brandyno vėliau, todėl ir pasodinau keleta daigų šiltnami kad gauti sėklų o lauke apie 800 daigų ir nė vienas ne sužydėjo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Arūnai , tikrai ne pasirodė :icon-smile: apatiniai lapai turi mažiau nikotino o kuo aukščiau tuo stipresnis tabakas , jei neklistu , viršunėlės turi net 3,5% nikotino . Tai ir patariama jį mašyti bet mūsų salygose tai padaryti sunku nes skinam palaipsniui nuo apatynių lapų iki viršaus tai ir džiusta pirmi apatyniai . Patariu, kuo didesnį kiekį inešti į šiltą patalpą , ten jis džius ir fermentuosis o vėsioi patalpoi ne džiusta ir fermentacija ne viksta .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

laba visiem rukoriam. Taip idomiai perskaiciau visa tema ir pradejo niezteti man. Aisku yra 1 beda, gyvenu Vilniuke inkiliuke ir jokios lysves salia neturiu, bet Zemaitijoje uosvis turi DAUG zemes. Tai dabar taip susimasciau, jei as ant palanges pasodinsiu keleta daigeliu ir pvz Velykom nuvesiu i Zemaitija daigus, tikiuosi sulaukti ir rezultatu. Bet kaip matau cia dar neviskas, norint lapus panaudoti rukymui laukia dar ilgos proceduros, dziovinimas ir fermentavimas. Jau aisku susipjaustyti sugebesiu, o ir maciau galima isigyti mechaniniu masineliu tabalo lapu smulkinimui. 

Na esme tame, kad pries pradedant tokia veikla, noretusi pas kazka nusipirkti kelis jau isaugintus ir paruostu lapus, kaip sakoma istestuoti :) 

Jei kas turite ir galite parduoti pabandymui maza kieki, neatsisakysiu. Parasykite i PM, lauksiu. Aciu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Adzius. Aš tabaka savo reikmėm auginu bet jo ne fermentuoju nes namų salygom didelio kiekio neimanoma fermentuoti nes tam reikia ivairių prietaisų ir dar neteko skaityti- girdėti tikslaus aprašymo kaip tai daryti . Dėl mano tabako skonio, jis netos kaip pirktinės cigaretės, pirmą kartą parukius jautamas neiprastas kvapas skonis bet parukius kokia savaitę ir vėl užrukius pirktynių cigarečių tuomet jaučias kad pirktynės daug daugiau smirdi ir burnoi nemalonus skonis. Savo užaugintas tabakas neturi tokios smarvės kaip pirktinės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Adzius. Aš tabaka savo reikmėm auginu bet jo ne fermentuoju nes namų salygom didelio kiekio neimanoma fermentuoti nes tam reikia ivairių prietaisų ir dar neteko skaityti- girdėti tikslaus aprašymo kaip tai daryti . Dėl mano tabako skonio, jis netos kaip pirktinės cigaretės, pirmą kartą parukius jautamas neiprastas kvapas skonis bet parukius kokia savaitę ir vėl užrukius pirktynių cigarečių tuomet jaučias kad pirktynės daug daugiau smirdi ir burnoi nemalonus skonis. Savo užaugintas tabakas neturi tokios smarvės kaip pirktinės.

Dekui Ricardai uz atsakyma. O ar galeciau kazkokiu butu jo nusipirkti is Jusu pabandymui. Gal man nepatiks ir nebenoresiu auginti. Aciu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...