Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

Labas Bastune

Auginu tik Virginia gold, auginau ir kitokias rušis bet man ne patiko nes jas reikia fermentuoti kitaip skonis nekos . Cigarus bandžiau sukti iŗ Virginia liktai ir gavos susukti , žinoma ne taip dailiai susukau bet rukiti gerai rukės tik va liginant to pačio tabako cigaretes , pipke ir cigarą tai cigaro skonis man ne patyko , matit ar tabakas netinkamas o gal lapus reikia fermentuoti .

post-9152-0-15763500-1470850500_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip , visą tabaką reikia fermentuoti bet ne fermentuota tik Viginia gerai rukos .

Gal galit parašyti kaip Jus tabaką fermentuojat ?

Bandžiau fermentuoti žiemą bet labai primitiviu budu , sandariai uždaroi dėžutėi ant pečiaus, po 3 savaičių išbandžiau , stipresnis tikrai nebuvo bet skonis , kvapas tai man labai patiko .

Dabar galvoju kaip pasidaryti dėžę kad ir tabako reikiama drėgmę palaikytu ir aukštą temperaturą , žinoma , galima tuos visus prietaisus nusipirkti bet labai brangiai ganas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prietaisu pigiai galima is kinijos atsisiust tereik tik termostato arba paprastos lemputes ir i deze imontuot http://s1234.photobucket.com/user/Tektremis/media/2011%20Tobacco/DSC03424.jpg.html?sort=2&o=119 

Pats gyvenu bute ir maza vonia pas mane su nemazu gyvatuku tai temperatura gan atitinka 33 C viska sudejau i maiselius sandarius ir pakabinau ,idomu kas gausis. Manau deze ant peciaus irgi veiksmingas budas juk tereikia tik temperaturos kaip suprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tai gerai sugalvota !

Apie prietaisus rašot , tai tik termostato reikia ? Nes drėgmė maišeli su tabaku liks . Idomu kur galima tokių mašiukų rasti pirkti kurie aukštą temperatūrą atlaikytu?

Užsienio kalbų nemoku , tai neskaičiau kas ten parašyta . Tik va idomu , jei prie 33 temperaturos laikyti , tai per kiek laiko jis fermentuosis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as naudoju paprastus maisus uzspaudziamus maximoi pirkau nera temperatura didele kad reiktu kazkokiu spec maisu . na radau kad apie 2 , 4 savaites reik laikyt tokioi temperaturoi kad fermentuotusi bet mano tikslas dar antra fermentacija nes cigareciu nerukau meginsiu pipkini tabaka daryt uzmaisyt veliau kokio brendzio medaus ir suspaust su presu :D termostatas ar lempa esme ta pati skleisti temperatura tik kad termostatas paprasciau reguliuot .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš su elektros prietaisais žalias :icon-biggrin: tai ir nesupratau kas tas termostatas , galvojau kad tai kaip termo leguliatorius , kad butu galima temperatura tikslia nustatyti .

Žiurėkit atsargei su tabaku maišuose , nes prie 33 temperaturos gali pelėsis isimesti , nes vėdinimo nėra . Patarčiau dažnai pravėdinti .

Fermentacija pagreitina obuolių žievelės , aš ne bandžiau tik skaičiau kad deda .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...