Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

Ziedai tai geltoni aukstis gal koki 120cm bet jis ten nebuvo labai priziuretas. Pamenu nusiskiniau kelis lapus nuo stiebo apacios lapai buvo visiskai geltoni, isdziovinau ir uzrukiau, ir visai patiko skonis. O kaimiskas tabakas bent zydi? nes vienas pazystamas labai senai augino tai pas ji nezydedavo todel seklas pirkdavo kasmet. Ir augalai budavo skurdoki iki pusmetrio tik uzaugdavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pas mane augo makorkinis tabakas , jo žiedai buvo balti, reiškia pas Jūs kitoks nei mano.Kaimiškas , Virginija tabakai , sunkiai nori žydėti , praitais metais iš 500 daigų Virginijos tik vienas sužidėjo, Latakia tabakas žydi beveik visi , net nuskinus žiedus ji vėl pradeda leisti žiedus. Visų šių tabakų žiedų spalva ružava .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va tokiu komentaru paskaicius ir atmusa nora augint. (Anksčiau buvo leidžiama, dabar nebežinau.

Bet kokybę turėsi prastą. Reikia mokėti ir

džiovinti ir fermentuoti. O tabakas LT auga

prastos kokybės. Manau kad gal ir neprasidėk.

Jei tenkins kokios "Primos" kokybė ir biški

prastesnė, tada bandyk...)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arunaas, ar Jūs bandėt auginti tabaka ? Aš jau 8 metus auginu , ir galiu pasakyti , tabako kokybė dar geresnė nei geru parduotuviniu. Svarbiausia reikia žinoti , kokia rūšį auginti ir kaip auginti, džiovinti ir tt. Kiek draugų esu vaišynęs ,dar ne vienas neišpeikė.Rašot primos kokibė , na taip , jei netinkamą tabaką auginsit , tai net ir už makorką bus baisiau :icon-smile: . Kiek teko girdėti , vienam žmogui galima 10 arų tabako auginti , savo reikmėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu bandes augint, bet ragavau toki: lt.m.wikipedia.org/wiki/Kaimiškasis_tabakas o del tabako rušiu tai Lietuvoje nelabai ir rasi geros rusies tabako seklu. Viskas paibaige ties tuom, kad jai koks zmogelis pabando uzsiaugint tabako, bet jo skonis buna prastas, tai nemanau, kad kitamet vel ji augins. Deje isvis labai mazai info yra LT kalba apie tabaka. Kaip augint, kada lapus skint, kaip ir kur dziovint. Daugiausia suzinojau apie tabaka skaitydamas uzsenietiskuose tinklapiuose bei forumuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane , kaimiškas tabakas , antroi Jūsų nuorodoi. Auginu netik kaimiška bet ir Virginija , Latakia . Pirmoi nuorodoi, tai makorkinis tabakas , kadaise ji auginau , kai neturėjau gerų sėklų, tas makorkinis siaubingai bjauraus skonio , todėl dauguma pabande jo parukyti nusivilia , ir visiem pasakoja , koks blogas tabakas užauga Lietuvoi. Šioje temoi rašiau , apie tabako auginima , paskaitikit, jei kils klausimų , klauskit , kuom galėsiu tuo padėsiu :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seklas sejau gana kropsciai, kad nebutu pertankiai. kadangi seklos labai mazos ir gerai kimba prie pirstu, tai dedi pirta ant seklu jos prilimpa taip po kelias seklas ir barsciau. Reikia dar pabert ant balto popieriaus ir paskirstit kad nebutu vienoj kruvoi taip patogiau, ir maziau prilimpa. Gerai kad dar liko sektiek seklu nes nusipirkti jau neradau, reikes bandyt dar karta paset kai bus daugiau saules

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...