Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

O pas mane žydi ir lauke :) kaimiškas. Gal kas pasakys per kiek laiko tabako seklos subresta nuo sužydejimo? Ir ar kas bandet fermentuot tabaka? Aš noriu pabandyt fermentuot, jau turiu tam reikalui pasidares deže su temperaturos palaikimu 48C° pas mane laikos dežei. Jai kas bandet ar I gera puse pasikeicia tabako skonis po fermentacijos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėklų parduotuvėi pirkau sėklas bet vietoi kaimiško užaugo makorkinis kurio rukyti neimanoma. Kokios Jūsų tabako žiedų spalva ? Sėklos buna subrendusios kai sėklų dėžutė pajuodos, tik dar jas nuskinus reikia išdžiovinti ir tik tada išimti sėklas .Gal foto tabako galit ikelti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia mano mini plantacija :) www.part.lt/img/d90d09bc93efeacafe3aa21132a455a3884.jpg o cia gelytes :) www.part.lt/img/6f0b41775f7cd66d8017feeb770d1d98281.jpg O del seklu pirkimo tai perki ir nežinai ka nusipirksi, nes kaimiškas tabakas pagal wikipedia yra machorka, ant mano seklu buvo parašyta kad kaimiškas irgi, bet užaugo tai ne machorka, vienu žodžiu rašo betka. Machorkos seklas gan lengvai galima atpažint jos tokios didesnes ir tamsesnes spalvos nei normalaus tabako

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gražus tabakas pas Jus užaugo, žiedai tikrai kaimiško . Neskubėkit nuiminėti sėklų, laukit iki šalnų, tik kad šalnos nepakastu pumpurų, paskui su šakos dalimi nukirpkit ir lakikit namie kol išdžius , subrendus sėkla yra ruda o nesubrendus juoda .Sėklų prdavėjai tik pradžioj geras sėklas parduoda , kad pritraukti pirkėjus o paskui visa š--ą kiša . Ta kad geriau savo sėklas auginti. Pas mane nenoriai tabakas lauke žydi iš 500 daigų 1-2 daigai žydi o šiais metais tik šiltnami žydi , nes pavasaris ir dalis vasaros buvo šaltos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Norėčiau pradėti auginti tabaką, tačiau net nepradėjus jau problema - kur būtų galima gauti kokybiškų sėklų? Kaip supratau paskaitęs šią temą, reikėtų Virginijos ar Kaimiško. Jei patys neparduodat, gal galit nukreipt kur ieškoti ar pirkti?

seklu parduotuvej, net ir prekybos centruose buna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...