Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

Sveiki,

 

 Prisiskaiciau cia tiek daug kad akys isvarvejo:D Na as auginu trecius metus, susidomejau paklaust - ka as cia per augala auginu?:D Dabar toks yra pas mane uzauges.

c50cba896e3fdc732cf5c085f5804ae5134.jpg

8864e97181f0502c3452802cb2b2b239707.jpg

Na as nunesdavau i antra auksta ten kur tamsiau, pries du metus tai pakabinau su visu stiebu, paskui kai lapai isdziudavo, nuskyndavau ir su mesmale sumaldavau kuo smulkiau, po to nusiperku tabokos ir maisau su ta uzaugynta, susisuku su tuo aparaciuku kur tabokui sukt yra skyrtas, arba tas kur sustumt galima nusipirkus tusciu winstauno cigareciu tuteles. Na vieno pacio - sito taboko skonis yra per stiprus kaip man:D Kazkada su pypke rukiau - tai gerai macnus skonis buvo,

Na anais metais tai nuskyniau lapus ir isdziovinau - tai dar as ju turiu nemazai pasilikusiu, reiks pabandyt susismulkinti gal kaip jus sakete 'ricardasd'. Na lauksiu atsakymo, dar padiskutuot noresiu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas Dariau

Jus auginat makorkini tabaką , na aš taip jį vadinu :icon-smile: Kadaise, kai pradėjau auginti tabaką ji auginau. Dabar auginu Virginia , jis daug lengvesnio stiprumo , nėra toks smirdus .Taip sutinku , jei Jūsų tabaka maišiti su pirktiniu dar galima rukyti bet vieną tai grynas atomas :icon-biggrin: Jūsų tabako sėklos lengvai peržiemoja dirvoi o Virginia reikia kaip pomidorus sėti į dėžutes bet galima ir geram šiltnami anksti pavasari pasėti o oram atšilus persodinti į lauką .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man priaugo pats, as jo siemet net nesodinau, tai ka daryt reikia su juo istikruju? Neatsimenu kad lapai pegeltu kada, uzauga gan dideli stiebai, ir narvuoja kai buna daug ziedu, as kiek skaites esu - tai juos reikia skainioti, Matyt kai skainiojau ir meciau ant zemes juos, tai ir pridygo delto. Tai dabar kogero reikia skynt didziuosius lapus ir maut dziovynt? Ar reik dar palaukti? Kazin ar beaugs didesni lapai nei yra tie dydieji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, as kaip tik norejau kelt nuotraukas, kad pasakytumet koki as auginu, bet jau aisku, kad ta makorkini. Kaip reikia su juo db elgtis? kada pradet skinti? cia radau daug aprasyta, bet ar tas makorkinis pageltonuoja? 

 

 

mano senelis tai ankstesniais metais parukydavo ir gryna, betjis jau gal 60metu rukymo staza turi, tai jam nebaisu budavo. O jei ji kaip kazkur buvau rades su visniom maisyt ir vaniliniu cukrum apibarstyt? 

 

As tai skinu kai pamatau kad yra uzauge dydeli lapai, ne nepageltonuoja. As anais metais tai maisiau su vysniu lapais, bet siaip tai rukau susimaisydamas su pirktiniu taboku, pamaisau to ir to ir gaunasi visai geras toks dumas, na kvapas gal nekoks tiktais:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kada jau pats skint planuoji? ar jie dar augs? pirma tuos nuo apacios pradedi?

Na kada netingesiu:D As ir galvoju ar dar turetu beaugti, bet labai jau tuo abejoju, ir kiek atsimenu kad jie ir didesni neaugdavo.Tai as didziuosius lapus paimsiu ir nuskynsiu ir padziausiu. Ka darai tu su ziedais, ar skini ir meti lauk?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lapai to makorkinio liktai ne gelsta o skinti reikia nuo apatinių lapų, tada kiti lapai toliau augs , taip ir skinkit .

Bandžiau tą tabaką su viskuom maišyti bet vistiek nieko gero, jei liginti Virginiair makorkini , tai Virginia dumo kvapas nėra smirdus ir namie taip ne smirdi , net parduotuvinės cigarėtės daug bjauriau smirdi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kada netingesiu:D As ir galvoju ar dar turetu beaugti, bet labai jau tuo abejoju, ir kiek atsimenu kad jie ir didesni neaugdavo.Tai as didziuosius lapus paimsiu ir nuskynsiu ir padziausiu. Ka darai tu su ziedais, ar skini ir meti lauk?

skinu ir metu lauk, bet i dirva mesdavau, galvojau gal dar nera seklos visai subrendusios, bet jauciu reika jas nuskynus nest is lauko, dar pats prisises kitiem metam :)  kitais metais reiks bandyt normaliu seklu gaut :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

O cia visas laukas:D as ti savo taboka vakar nusiskyniau dydziuosius lapus,Su adata per ta storaja vieta perveriau su lininiu siulu ir pasikabinau, Bus kaip bus. Kartais gerai yra galinga duma uztraukt:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...