Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

Kaip jau anksciau rasiau turiu prisejas machorkos ir kaimisko tabako dar,kaip isiaiškinau kad iš tikruji jis vadinasi paprastasis tabakas (Nicotiana tabacum) tai ji mineta zemes ploteli sodinsiu kaimiška, speceliai ieškojau geresnes zemes plotelio, nes noriu, kad tabakas sužydetu :) o machorka tai darze sodinsiu,nes pas mane jos nemazai priaugo. Beje siandien buvau parduotuvei ir pirkdamas cigaretes pamaciau baisu dalyka, o gi pabrango net 15€ centu, tai dziaugiuosi kad savo tabako pasisejau šiemet :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Makorkinį tabaką ir aš kadaise auginau , jo beveik neimanoma rukyti , o kaimiškas , gerai paruoštas, visai neblogas gaunas. O kam Jum kaimiško tabako žiedai - sėklos ? Juk kiekvienoi sėklų parduotuvėi jo yra pirkti. Jei tabakas pradeda žydėti , lapai nebeauga ty kiek lapų užaugo tiek ir bus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keleta nuotrauku. cia www.part.lt/img/e6e9a7631bc57234e095684818884d3b611.jpg mano sukastas zemes plotelis I kuri sodinsiu kaimiska. Cia www.part.lt/img/366a76615df1562e615f318f22ba6e6a198.jpg kaimisko tabako augalas, sitas didziausias pas mane. O cia www.part.lt/img/36733723ae385bf4238360cde0d0032e394.jpg machorkos krumai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

vakar jau persodinau savo tabaka I lauka, siandien pamaciau, kad kai kurie daigai neblogai apvyte www.part.lt/img/e014bfe0cf57bbaec3bcba8acdff1a6539.jpg www.part.lt/img/d55d5aa869117d65122db0ebc22b8ae1278.jpg nuotraukos prastos kokybes, bet matosi pasikeitusi lapu spalva, kai kuriuos sodinau tiesiai is dezutes, nes nebuvau išpikaves po viena, tikiuosi kad atsigaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

kiek radau informacijos,liga neisgydoma,viruso vystymasi stabdo vandens ir pieno misinys 1:10,kuriuo reikia nupurksti augala.pazeistus augalus reikia naikinti,kova su virusu vyksta selekcijos budu.pazeistus augalus sunaikinau,nuotraukos negaliu ikelti,jei vel atsiras,pabandysiu ikelti.pazeistas lapas buvo margas,ismargintas sviesiai zalsvomis,balsvomis,rudziu spalvos demelemis,pasiraukslejes.man atrodo,kad tai tabako mozaikos virusas.pasodinau 5 rusiu tabako,ligos pozymiu nepastebejau tik ant tennessee tabako,latakia,marylend,black mammoth,virginia gold serga.virginia gold ir latakia gelsta ir vysta,demeles nelabai pastebimos,zaliuoja tik augalo virsunes,marylend ir black mammoth nevysta ir negelsta,bet aiskiai matosi demeles ant lapu,lapai susirauksleje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...