Jump to content

pasipiktinimas E.S. pinigu skirstymo tvarka


Aloyzas

Recommended Posts

sveiki visi, jei jau uzsukot i sia tema tai ir padiskutuojam, mano kaip jaunojo ukininko poziuris toks, kad ir supaprastinta ir JU paramas leidze is tu paciu euro pinigu, tik kaikam palanku, kad pirktum ne uz 138tukst, o pirktum uz 300tukst i ra tau 150 finansuot, kai "kazyte" sedejo "vienos firmos" kisenei tai ir leisdavo JU pirkinetis bielkius du kart per metus o mat nauja valdze nauji monai, ka apie tai manote? tai kaip dabar prasimusti naujam ukininkui? vargti desimtmeti su sena tehnika? :eusa-think::eusa-doh: uzklausiau nma apie JU parama taigi gavau atsakyma, kad siemet nebus renkamos paraiskos, o del kitu metu neaisku kada bus priimtas "atskiras nutarimas" ir isvis ar jis bus priimtas :eusa-shifty: ar neteks rasyti skundu :icon-evil::icon-exclaim::eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 96
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

cia draugo mintis: "taip vilkinant paraisku priemima daugeliui ukininku ir tie 2 metai sutikses" tai prais du metai ir ka nebegali pretenduoti i JU parama, tai ka naudokis ponas supaprastinta bet gerai nepadares pradzios susikursi 150tukstanciu per pora metu :icon-eek::lol: paskolas siulo finansuot ane, nu daro taip kad tik neatsirast jaunuju ukininku :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia draugo mintis: "taip vilkinant paraisku priemima daugeliui ukininku ir tie 2 metai sutikses" tai prais du metai ir ka nebegali pretenduoti i JU parama, tai ka naudokis ponas supaprastinta bet gerai nepadares pradzios susikursi 150tukstanciu per pora metu :icon-eek::lol: paskolas siulo finansuot ane, nu daro taip kad tik neatsirast jaunuju ukininku :icon-evil:

Nieko asmeniško,bet mano įsitikinimu ir kaimynų,pažįstamų pavyzdžiais,tai JŪ parama,kokiais 75% yra pinigų išmetimas į balą ir rinkos iškreipimas.

Visai kas kita supaprastinta.Užsidirbai,sugalvojai pirkti ir paprastai,be jokių problemų tave TIKSLINGAI parėmė.Ir svarbiausia,kad šita parama naudojasi labai daug ūkininkų ir ji yra labai veiksminga.Beje,prie ko čia 300 000?Galima pirkti,kad ir už kokius 5 000.Žemutinės ribos,juk nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kiek as suprantu tai Aloyzas raso kad jau dabar nebera o kaip skambinau i NMA tai irgi panasiai porino :eusa-think:

2007-2013m paraisku rinkimo etapai vykdomi, bet siais metais jau nebus antro karto jaunu ukininku paraisku surinkimo tik kitos programas gruda i prieki. mokestinis laikotarpis tesesi bet paramu neduopda jauniem nesurinkineja paraisku :icon-confused: nezinau nemoku isaiskinti :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko asmeniško,bet mano įsitikinimu ir kaimynų,pažįstamų pavyzdžiais,tai JŪ parama,kokiais 75% yra pinigų išmetimas į balą ir rinkos iškreipimas.

Visai kas kita supaprastinta.Užsidirbai,sugalvojai pirkti ir paprastai,be jokių problemų tave TIKSLINGAI parėmė.Ir svarbiausia,kad šita parama naudojasi labai daug ūkininkų ir ji yra labai veiksminga.Beje,prie ko čia 300 000?Galima pirkti,kad ir už kokius 5 000.Žemutinės ribos,juk nėra.

zemutines nera, bet jaunas gauna maks parama 138tukst lituku, o pagal supaprastint kad tau tiek finansuotu reik dvigubai pirkt, o jaunas ukininkas gerai ukininkauji 2 metus tokiomis salygomis perki be j.u paramos uz 138tuks jau praejus 2 metams, atgauni 69tuks o tau dar lieka 69 tukst kuriuos turi turet is kur per 2 metus tiek prisikaupsi, lieka bankas i banka "gerai" isedes lengvai neilysi reikes dar juk uz 138tuks beveik nieko nenupirksi kas bus reikalinga ukiui isibegejant, nieko nesakau turi tuos 40ha ir dirni vargo nematai, o plecentis kita padetis :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko asmeniško,bet mano įsitikinimu ir kaimynų,pažįstamų pavyzdžiais,tai JŪ parama,kokiais 75% yra pinigų išmetimas į balą ir rinkos iškreipimas.

Visai kas kita supaprastinta.Užsidirbai,sugalvojai pirkti ir paprastai,be jokių problemų tave TIKSLINGAI parėmė.Ir svarbiausia,kad šita parama naudojasi labai daug ūkininkų ir ji yra labai veiksminga.Beje,prie ko čia 300 000?Galima pirkti,kad ir už kokius 5 000.Žemutinės ribos,juk nėra.

zemutines nera, bet jaunas gauna maks parama 138tukst lituku, o pagal supaprastint kad tau tiek finansuotu reik dvigubai pirkt, o jaunas ukininkas gerai ukininkauji 2 metus tokiomis salygomis perki be j.u paramos uz 138tuks jau praejus 2 metams, atgauni 69tuks o tau dar lieka 69 tukst kuriuos turi turet is kur per 2 metus tiek prisikaupsi, lieka bankas i banka "gerai" isedes lengvai neilysi reikes dar juk uz 138tuks beveik nieko nenupirksi kas bus reikalinga ukiui isibegejant, nieko nesakau turi tuos 40ha ir dirni vargo nematai, o plecentis kita padetis :eusa-snooty:

Aš norėjau akcentuoti kitą,gan paplitusį variantą.Tėvas seniausiai ūkį sukūręs,užaugo jam nuo vaikystės padedantis sūnelis,gauna jie JŪ paramą.Kas keičiasi?Ogi iš esmės niekas,tik ūkio vardas jaunojo nuosavybė,arba atsiranda antras popierinis ūkis.O darbas,koks buvo,toks ir liko,tas pats tėvas muziką užsakinėja,tik turi kaip iš dangaus nukritusios technikos už 138 000.

Va tokie dalykai mane tiesiog siutina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SUTINKU :icon-evil: zinau aplink jau kelis atvejus kaip pasakiai kad tevas muzika uzsakineja tik is dangau ateina 138 tukst :icon-evil: bet kai jaunam paciam pradet norint tai kito kelio kaip JU nera, na bent as nematau greitesnio kelio... :icon-rolleyes: ir tai kad stabdo dabar JU tai nezinau... truksta zodziu :icon-twisted:

Na,aš kitokio varianto,nei "kad tėvas visvien muziką užsakinėja" nei matęs,nei girdėjęs savo apylinkėse nesu.Ypač siutas ima dėl to,kad pats pradėjau 1999 metais nuo 5 ha kviečių ir 20 ha miežių,kurie (miežiai) tais metais davė 700 kg/ha derlių ir su 25 000 paskola ant kupros.Baisu net prisiminti.Bet tokia patirtis neblogai užgrūdino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat man pakliuvo toks variantas kad ant saves eit sugalvojau nes JU buvau isitikines kad gausiu... pavasari nespejau nes musu zemetvarka "labai skuba dirbti" puse metu zemes popieriai po "apskrities-rajonine zemetvarkas" tai vat ir laukiuu db kitu metu o kai laiske isdeste kad neaisku kaip ten kas gal net nebus tai visai nesmagu :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieka cia naujo didziausi viska susirinka o tiem maziukam pvz.kaip as tai pis..is kaip nori nes niekam neidomu :icon-twisted:

Klysti,aš ir taip galvojau iki šio pavasario.Beje ir tie didieji už dyką nieko negauna.Viską reikia uždirbti,tik yra galimybė kažkiek pigiau nusipirkti reikiamos technikos,ar įrangos.Ir esant dabartinei tvarkai,būtų nuodėmė ta proga nepasinaudoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vylukas kaip taip jau metai namo negrizau tai to tai ano reikia viskas pas mane nuo nulio pradejau tiktai kitais metais uki uzregistruosiu tai ant tu paramu man tikrai ragas noretusi kad nors biski jie ten kitaip ziuretu i tuos tikrus JU tik tiek

Matai,popieriuje nesimato,ar tu tikras JŪ,ar ne,o NMA tik popierinį vaizdą ir težiūri.Tikiu,kad yra ir tikrų jaunųjų ūkininkų ir jiems ta parama gyvybiškai svarbi (kad man taip kas būtų prieš 10 metų tokią sumą davę),bet tokių vienetai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikėkit mano seno ir ligoto žmogaus žodžiu, esu susidūręs su daug "jaunūjų ūkininkų" ir tie tikrų ūkininkų vaikai (bent 80% visų einančių per tą programą) tikrai ne pats blogiausias variantas. Net šitam forume pastoviai išlenda temos iš stiliaus "niriu ūkininkauti, nuo ko pradėti?" vat čia tai košmaras. Atsiranda ir tokių kurie palei didmiestį nupirko sklypą namo statybai ŽŪ paskirties, norint statyti registruojasi ūkininku o tada pradeda svaigti apie tas paramas... Ilga kalba ir nieko ji nepakeis, todėl ties čia ir sustosiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kalbu apie atvejus kai atvažiuoja drūtas, plikas dėdė su treningiukais, paaiškina, kad jis jau turi spravkę, kad išklausė kursus ir eina į JŪ programą "tai vat reiktu gal kokį traktorių ir ko nors prie jo"

" O kas tas kas nors?"

"Nežinau jūs man patarkit"

"hmmm :eusa-think: o tai kas per ūkis ką augini ar auginsi?"

"Nežinau, jūs man patarkit"

na vat dabar ir skirstyk kur čia pirštas kur samtis o kur....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kalbu apie atvejus kai atvažiuoja drūtas, plikas dėdė su treningiukais, paaiškina, kad jis jau turi spravkę, kad išklausė kursus ir eina į JŪ programą "tai vat reiktu gal kokį traktorių ir ko nors prie jo"

" O kas tas kas nors?"

"Nežinau jūs man patarkit"

"hmmm :eusa-think: o tai kas per ūkis ką augini ar auginsi?"

"Nežinau, jūs man patarkit"

na vat dabar ir skirstyk kur čia pirštas kur samtis o kur....

Puikus "taikinys" nelikvidui iškišti...:):icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...