Jump to content

Kaip neapsigauti perkant padangas ?


MTZ-920

Recommended Posts

  • po 7 mėnesių...

Tiek jis man ir tedirbo žemės darbuose purkštuvas ir trašų barstytuvas. Važiuoja labai minkštai. Trašas barstant mažiau lenda geriau ropoja per balas. Sukibimas daug geresnis 3t purkštuva ir per balas išvelka. Kažkiek greitesnis keliais km paliko ir tiek. O kad galios daugiau pasiimtu labai ir nepastebejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

As savajam 820 su balkiniu kai rinkausi tai pasiemiau turkiskas Petla lyg ir tai kol kas viskas su juom gerai. o kai rinkausi ir kaina buvo panasi i rusisku brendu. Asmesiskai belsina esu nepatenkintas nes galines prastai laike del priekiniu dar puse velnio bet vistiek pirmiau kordai truko kaip ir galiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano pastebejimas apie taurus toks, kad jos realiai yra siauresnes nei parasyta buna. Pas drauga 15.5 r38 taurus tikrai siaulresnes ir zemesnes uz rusiskas. o kiek as pamatavau tai atrodo taip:

 

taurus ssoilsaver rc95

230/95r36 realai plotis 215mm

270/95r36 realai plotis 255mm

 

michelin agribib 13.6r38

330 turi buti, 330 ir yra.

rusisku nepamatavau, bet ryt tuo uzsiimsiu.

 

tai paaaiskina, kodel ant belarus normaliu ratlankiu 18.6r38 padanga gana normaliai ziurisi

ir kita vertus, kodel verta uz gero brando padangas moketi daugiau.

 

ir taip pat i protektoriaus karpu auksti atkreipti demesi reikia. Rusiskoms padangoms jis pats maziausiais. palygimimui michelin 13.6 r 38 ir tos pacios rusiskos, tai michelin 1,5 karto karpai aukstesni, Taurus tapi apt aukstesni nei rusisku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano pastebejimas apie taurus toks, kad jos realiai yra siauresnes nei parasyta buna. Pas drauga 15.5 r38 taurus tikrai siaulresnes ir zemesnes uz rusiskas. o kiek as pamatavau tai atrodo taip:

 

taurus ssoilsaver rc95

230/95r36 realai plotis 215mm

270/95r36 realai plotis 255mm

 

michelin agribib 13.6r38

330 turi buti, 330 ir yra.

rusisku nepamatavau, bet ryt tuo uzsiimsiu.

 

tai paaaiskina, kodel ant belarus normaliu ratlankiu 18.6r38 padanga gana normaliai ziurisi

ir kita vertus, kodel verta uz gero brando padangas moketi daugiau.

 

ir taip pat i protektoriaus karpu auksti atkreipti demesi reikia. Rusiskoms padangoms jis pats maziausiais. palygimimui michelin 13.6 r 38 ir tos pacios rusiskos, tai michelin 1,5 karto karpai aukstesni, Taurus tapi apt aukstesni nei rusisku.

jooo.. rusisku karbai tai nera ka lygint.. pvz siemet savo bielkai nupirkau ant galo continental padangas, 15.5 r38, aisku uz vienos padangos kaina butu rusiskos dvi isejusios, bet nusprendziau pamegint kazka naujo. Ir likau patenkintas pirkiniu. lipa gerai. minusa tik viena izvelgiau, kad zemesnes truputi. 10 metu nesiotos - nunesiotos rusiskos belshina tokio pat auksio kaip nauji continental'ai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...