Jump to content

Simba ar lemken


Da-rius

Recommended Posts

  • Atsakymai 172
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 6 mėnesių...
Sveiki,as pirkciau SIMBA skutika pats dirbau pas ukininka kuris turi 2000ha.tai pats ji nauja paemiau tai tik 1000ha.nuskutus pasidevejo diskai ir subirejo vienos lekstes guolis bed skutikas tikrai geras jis buvo 4.6metro skaitosi giluminis jei kas noresit daugiau apie ji parasykit man papasakosiu :)

Na tai papasakok :icon-wink: Jei turi minti simba x-pres 4,6m tai kaip tu ji isivaizduoji esanti gilumini :eusa-doh: Ir kokiu tavo manimu min giliu turi dirbti giluminis , t.y kas diskinis skutikas ar purentuvas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na lemken rubin'ui po keliu 1000 ha dar ne vienas guolis nesubiro :eusa-snooty:

:D pirmas guolis rubinui subiro po apie 2000ha, tai buvo volo guolis... o cia skaitau kokybe :eusa-clap:

pas mane 4m, o pas tave 6m lygtai ane? Na man irgi gal subirres volui nes esu sulenkes biski viena vieta medzius beversdamas :eusa-doh:

jo 6, bet pabiro vienoj pusej pakeitem uz keliu dienu kitoj tas pats... ziema jau keitem ir diskus, nes 10 cm skersmens nudile buvo vos ne apvalus...pataupem sudejom vulkano, bet jau dbr matos kad nelaikys kaip originalus, nes dyla gan greit, o siemet dar ir zeme dregna... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ziema apkeiciau priekinius su galiniais tik nes priekiniai greiciau dyla, o kad visai juos keisti tai dar negreitai manau, nors kas cia zino nes kai mazesni greiciau dilti turetu :eusa-think:

tai nevienodai suleidi??? pas mus vienodai sudilo, apie 3000ha suskutom ir reikejo keist, nes jau nebesumaiso razienos normaliai tik sustato i vsio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...